Тетово
                   
931 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


12.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
Тетово

Автомобили

Вчера 20:48Промовирано

Peugeot 207 1.6 HDi

Се продава Peugeot 207 1.6 HDi 90кс 2007 год мануелен менувач со пом...


3.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 09:52Промовирано

LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw 2014god. "AVTOCENTAR"

LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw ( MERCEDES MOTOR i MENJAC ) Proizveden...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:40MERCEDES ML 270CDI 120kw 4x4 2001god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4H 4X4L Proizveden 2001god. ...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:40NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100kw 6-brzini 4x4 2007g "AVTOCENTAR"

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100kw 6-brzini 4x4 2007 / 2006god. Ekstr...


6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:40VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 2003god. "AVTOCENTAR"

VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 Proizveden 2003god. Ekstra socuv...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:39BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 05god. "AVTOCENTAR"

BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 2005 / 2004god. Ekstra socuvano ...


7.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:39MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 AVTOMATIK 06g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 2006 / 2005god. Maksimalno socuvan. ...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:39AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro 2007god. "AVTOCENTAR"

AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro Proizvedeno 2007 / 2006god. Vo...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:39Vw polo 1.3benzin/plin

Vw polo 1.3 benzin plin najdobriot motor na Volkswagen od taa godina ...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:38VW. GOLF 5 20 SDI FUL PERFEKTEN

Golfot e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvoz...


3.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:54OPEL VECTA 1.8 BENZIN FUL

Vectrata e vo odlicna sostojba i dobra kondicia za vozenje.Ima ful op...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:54RENAULT MEGANE COUPE 1.6 BENZIN FUL ODLICNA

Renaultit e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motir podvo...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:53CITROEN PICASSO 1.6 HDI FUL PERFEKTNA

Picassoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor pod...


2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:53FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET FUL TOP SOSTOJBA

Puntoto e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:53CHEVROLET SPARK 0.8 BENZIN 2006G.

Sparkot e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:53OPEL MERIVA 1.7 CDTI FUL MOZE ZAMENA

Merivata e vo dobra sostojba bilo nadvoresno vnatresno podvozje i dr....


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:53OPEL ASTRA 20DTI FUL PERFEKTNA 2004G.

Astrata e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.150 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.350 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:53MERCEDES a170 FUL PERFEKTEN

Mercedesot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor po...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:53Alfa mito 2010g 1.6 multijet dizel 88kw

Alfa mito 2010g vo kniska Kolata e registrirana servisirana so full...


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:46OPEL CORSA 1.3 CDTI

OPEL CORSA 1.3 CDTI - 2003 - REG DO 15.02.2023 - XENON - RADIO SO USB...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:38Ww Polo 14 Tdi God 2006 Motor na llance

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima :Abs.Servo.Tempomat.Cd...


3.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:17Ford focus odlicen moze zamena

Po perfektna sostojba servisiran i registriran moze zanena so moja il...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:12Mercedes-Benz E220

Mercedes-Benz E220 - AMG LINE -4 Matic -Kolata e kupena vo Make...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:03VW TOURAN 1.9 TDI 7 SEDISTA 74KW

SE PRODAVA VW TOURAN 2003 GODINA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN -K...


4.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:29Golf 16 Tdi 105 Ps God 2011 full oprema

Vozilloto je vo ekstra sostojba ot oprema poseduva :Abs.Esp.Servo.Bor...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:01Mercedes A170 CDI Long Versia 2004 Registriran servisiran 95

Mercedes-Benz A 170 CDI LONG VERSION 70 kw (95 ps) Redizajn. Godin...


2.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:55BMW 530d GT 2016-17

BMW 530d GT model 2016-2017 euro 6 najvisoko nivo na oprema full s...


30.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:13Audi A8 3.0 tdi quattro automatik

Audi A8 3.0 tdi Quattro Automatik 4 novi gumi Atestirani foli


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:27Opel Astra H 1.9cdti

Opel Astra H Sport 1.9tdci 110kw 150hp Servis: ✅Ulje ✅Filter ulje ...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:16BMW 118d

Bmw 118d So realni kilometri, registrirana do novembar 2023


4.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 08:44Mercedes ML

MERCEDES ML 320 🇺🇸 - 2009 - REG CELA GOD - KLIMA - TEMPOMAT -...


14.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 08:33Opel zafira 2.0 DTI

Opel Zafira 2.0 Dti Dizel - Elegance BordComputer 7 Sedista 2 Kluc...


2.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 08:33Opel Corsa 1.2 BENZIN-PLIN

Opel Corsa 2010 godina Oprema full Servis full Kolata e vo top s...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 00:46porshe.30.d.moze i zamena so moja dopllata

moze i zamena kollata e ekstra sostojba moze da se vidi i proba vo se...


21.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 22:20BMW 520

KUPENO VO MKAR SKOPJE PRV GAZDA AMBIENT LIGHTING START STOP KO...


16.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 19:45BMW 118d ** FaceLift 143 ps**

BMW 118d ** FaceLift 143 ps** - 2008 - REG + ZELEN DO 14.10.2023 - ST...


5.659 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 17:50BMW X5 3.0 D // AUTOMATIC //

BMW X5 3.0 D // AUTOMATIC // - 2001 - REG DO 23.09.2023 - TEMPOMAT ...


5.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 17:47Bmw E60 525D 2005g.

Bmw e60 525d 130kw 177 ks 2005god. Viber 078 370 329


7.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.100 €
Тетово

Автомобили

29 ное 13:21KIA K2500

-Се продава со све ногарката. Треба да се менува акумулатор. Удрена к...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 13:18Mercedes A170 CDI Long Versia 2004 Registriran sočuvana CH

Mercedes-Benz A 170 CDI LONG VERSION 70 kw (95 ps) Redizajn. Godin...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Тетово

Автомобили

29 ное 12:20Seat Leon FR 2.0 170ps 2008

Seat leon 2.0 Tdi Original FR 125kw/170ps 2008 Uvoz Germanija Prv...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 11:49Страна 3 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам