Тетово
                   
969 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT DOBLO 1.3 m-jet 2012

Se prodava Fiat Doblo 1.3 multijet Godina 2012 Registrirano do 06.20...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:03Промовирано

BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT

BMW 325DD 3.0L 2009 Facelift ------------------------- VIDEO: https...


8.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.300 €
Тетово

Автомобили

26 јан 07:11Промовирано

Kia Sorento

- Се продава Kia Sorento 2005год. - Full Oprema - Одлична состов...


5.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 17:46Промовирано

Fiat Doblo 1.4 Benzin / Plin

Ekstra vozilo !!! Servisna kniska od prv do posleden kilometar. Prv...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 17:16Opel Astra 1,7

- Opel -Astra -2007 -1.7 -Dizel crna metalik - 301,200


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 17:08Peugeot 107 1.4 HDI. 2007god

Se prodava Peugeot 107 mal gradski avtomobil so mnogu mala potrosuvac...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 16:19Top Ford C-Max

Multimedia Dobro gumi Pali Vozi 1.6 Diezel Tempomat Nov akulmato...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 16:07AUDI Q7 3.0 TDI

AUDI Q7 3.0 TDI ekstra socuvan Cena po dogovor Mozna zamena za sta...


6 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 14:27Mercedes Benz E 220 d Coupe AMG Line

Се продава Mercedes Benz E 220 d Coupe 194кс 4Matic , автоматик 9G ...


59.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 12:00Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic

Се продава Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic автоматски менувач, не...


34.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
35.900 €
Тетово

Автомобили

28 јан 12:00Mazda CX-7 2.3 T 4WD

Се продава Mazda CX - 7 2.3 T 4WD 256кс 2007 год со поминато 170,000к...


7.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 12:00VW Touran 1.9 TDi

Се продава VW Touran 1.9 TDi 101ks 6 брзин 2004год со 7 седишта. од...


4.490 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 12:00Peugeot 307 SW 2.0 HDi

Се продава Peugeot 307 SW 2.0 HDi 110кс 2002год со 7 седишта со помин...


2.490 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 11:59Land Rover Discovery 4

Се продава Land Rover Discovery 4 2012 год 3.0 TDV6 210ks 4x4 со авт...


21.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 11:59Audi A4 1.8 T Automatic

Се продава Audi A4 1.8 T 163кс 2006год автоматик , со поминато 214.0...


5.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 11:59VW GOLF 7 1.6 TDi

Се продава VW GOLF 7 1.6 TDi 105кс 5 брзини HighLine 2014 год со пом...


12.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 11:59Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

Се продава Fiat Freemont 2.0 MultiJet 170кс AWD Автоматик 2013 год, с...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 11:59VW Polo 1.4 TDI

Polo 1.4 TDI


3.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 11:35Bmw f30 318d143ps

Reg do 09.2023


14.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 11:12Smart 700ccm cabrio

Reg Servisiran


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 11:12Passat b7 2.0 tdi 140ps DSG bluemotion

Sega uvezena


12.609 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 11:12Audi a4 3.0 tdi quattro automatik (moze zamena)

Tip top


6.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 11:12Audi a3 1.6 tdi 81kw Stronik

Uvozena od svajcaria


14.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 11:12Seat Leon FR 2.0 170ps 2008

Seat leon 2.0 Tdi Original FR 125kw/170ps 2008 Uvoz Germanija Prv...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 10:38Ford focus odlicen moze zamena

Vo perfektna sostojba servisiran i registriran moze zanena so moja do...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Тетово

Автомобили

28 јан 09:14Audi A7 Matrix-3xsline-

Audi A7 3.0tdi S-line 2017 150.000km 200kw/272ps Distronic/lane assi...


42.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 01:28Audi A6 2.0tdi

Audi a6 2.0tdi 6500€ 2007 6speed manual Xenon/bixenon Klimatronic Na...


6.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 €
Тетово

Автомобили

28 јан 01:25Bmw 320d LCI 184ps ///M

Bmw 320d LCI ///M 2011 184ps 200.000km Keyless Start/stop Xenon/bixen...


11.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 01:24Renault clio 1.5dci

Renault Clio 1.5cdi 2015 160.000km Drl


6.900 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.900 €
Тетово

Автомобили

28 јан 01:19Fiat 500 1.3 jtd

Fiat 500. 2008 1.3jtd 148.000 km Klimatronic Sport Uvoz 🇨🇭


5.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 01:14Bmw x5 40d facelift ///M

Bmw X5 40d ///M facelift 2011 306ps twinturbo Fabricen M paket Panora...


21.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 01:11Ekstra mercedes

Prodavam mercedes full oprema ekstra verzia so sfe servisi novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 20:28Smatr For Two Cabrio 0.6 turbo

Вид на оглас: Се продава ⭕️SE PRODAVA ⭕️SMART FOR TWO CABRIO 0.6 t...


2.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 20:24Kia Sorento

- Се продава Kia Sorento 2005год. - Full Oprema - Одлична состов...


5.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 17:46AVTO PLAC >>> AVTOCENTAR <<< TETOVO

- UVOZ NA VOZILA - PRODAZBA - ZAMENA - ODKUP - Moznost za rati ...


777 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw 2014god. "AVTOCENTAR"

LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw ( MERCEDES MOTOR i MENJAC ) Proizveden...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012 / 2011god. Maksimalno socuva...


11.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29AUDI A4 2.0 TDI 100kw 6-brzini 2009god. "AVTOCENTAR"

AUDI A4 2.0 TDI 100kw 6-brzini 2009 / 2008god. Ekstra socuvano . ...


9.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29MERCEDES C320 CDI 165kw AVTOMATIK 2008g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C320 CDI 165kw AVTOMATIK 2008 / 2007god. Maksimalno so...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008 / 2007god. Ekstra socuvan ...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29MERCEDES C200 CDI 100kw 6-Brzini 2009god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C200 CDI 100kw 6-Brzini 2009 / 2008god. Ekstra socuvan. ...


8.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:28VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 103kw ( 140ks ) DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. ...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:28VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. Vo ekstra...


8.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:28Страна 4 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам