Тетово
                   
959 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mitsubishi pajero 2.5td

mitsubishi pajero 2.5td 1996 pali vozi bez nikakvo defekt info 00 389...


94 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:04НОВ ОГЛАС
Промовирано

GOLF 6 2.0 TDI 2010 GOD

GOLF 6 2.0 TDI 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SEGA E DON...


7.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

20 јан 12:14Промовирано

SEAT LEON FR 184 PS

SEAT LEON 2.0TDI FR 184ps - 2017 FR 184PS AMBIENT LIGHTING SIBER...


15.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:49Промовирано

Bmw 530d

Bmw 530d stage 1 265ps 5800e cena za kes Moze zamena 070542555


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:13vw touran

vw golf4 se prodava vw golf 4 tdi/gti (site tri crveni) 150 ks -s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:11HITNOOOOOOOOOOO Opel Corsa 1.4i...

Opel Corsa 1.4 benzin God.1995 Reg nema Standartna oprema Motor ...


700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:06  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi pajero 2.5td

mitsubishi pajero 2.5td 1996 pali vozi bez nikakvo defekt info 00 389...


94 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:04  НОВ ОГЛАС

HITNOOOOOOOOOOO Alfa Romeo 1.9JTD Registriranooo...

HITNOOOOOOOOOOOOOOOOO Alfa Romeo 1.9 JTD Gof.2001 Reg do 08.2023 ...


950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:03  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.4 TDI 51KW 2007/6 G UVEZENO OD GERMANIJA

VW POLO 1.4 TDI 51KW 75ks 2007/6 Klimatronik Te paguara deri ne re...


3.850 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.999 €
Тетово

Автомобили

Денес 17:30SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


11.200 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 17:10OPELL COMBO 1.3 Cdti 2006

Se prodava Opell combo 1.3 cdti God2006 Reg do 4 mesec 2023 ...


1.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:09  НОВ ОГЛАС

AUDI A6

AUDI A6 3.0 2X-s line QUATRO 180kw-245ps 2013/2014 servis komple...


23.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
24.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 16:33BMW 320D

BMW 320 D REGISTRIRANA DO 26 09 2023 CENA 2500 EURA CENATA NE E FI...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:09  НОВ ОГЛАС

Ww Turan 1.9 Tdi 6 Berzini Higline

Registriran 1 God Novi Zimski Gumi,Ubav Enterier, Servisiran Proverka...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:04BMW 520d facelift MK - 2001

BMW 520d -136 ks - 2001 - mnogu dobro socuvano vozilo, so prosecna ...


36 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:33VW Golf 5 Automatik 2.0 DSG

VW Golf 5 2.0 TDI Automatik DSG Viiti 2007 Reg 12.2022 Senzora Ka...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:03  НОВ ОГЛАС

POLO 1.2 TDI

POLO 1.2 TDI


5.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.950 €
Тетово

Автомобили

Денес 14:32VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110ks 2009

- VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110ks 2009 - KOLATA E REDOVNO SERVISIRANA ...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:48Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:03citroen C3

citroen C3 prv sopstvenik kupeno salon skopje ; letni gumi zimski ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00OPEL CORSA B 1.2

Opel Corsa b 1.2 benzin God proizv 1995 Registrirano do VI-2023 O...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Тетово

Автомобили

Денес 12:50Peugeot 206 1.4 HDI 2005 god perfektna sostojba

Se prodava Info 070 640 777 Peugeot 206 1.4 hdi 50 kw 2005. /2...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:41Ford fiesta 1.3 i 1996 -od prf gazda kako nova -

Se prodava. Info 070 640 777 Ford fiesta 1.3 i benzin motor na lan...


1.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:41Ford Mustang 3.7 v6

Ford Mustang 3.7 Benzin/TNG Godina: 2013 305🐎 Registracija: 9mesec 2...


25.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:34FORD MAVERICK 2.3 BENZIN FUL PERFEKTEN

Mavirickot e 4x4 i e uvezen od Sfajcaria,ima servisna kniska od koga ...


5.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:27CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI TOP FORMA MOZE I ZAMENS

Piccasoto e vo odlicna sostojba i nema potreba od dopolnielni investi...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:27FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ODLICNA

Puntoto e vo odlicna sostojba kako ndvoresno vnatresno motor podvozje...


1.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:27RENAULT MEGANE COUPE 1.6 BENZIN FUL ODLICNA

Renoto e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:27OPEL VECTRA 2.2 BENZIN PLIN KAKO NOVA

Vectrata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresn moror podvozj...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:27MERCEDES BENZ A 180 CDI FUL PERFEKTEN

Mercedesot e uvezen pred 4 meseca i registriran do 09-2024g.Karoseris...


4.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:27Pasat B6 2.0 Tdi 8,V od Najdobrite Motori kollata e Bez Mana

Pasat B6 2.0 Tdi 8,V 2007 God Od Najdobrite Motori, Rrgistriran So ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:25BMW X3 2.0d 4x4 Full oprema

BMW X3 , 2.0d 4x4 avtomatik so 8 Brzini, registracija so zelen karton...


16.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:23SEAT LEON FR 184 PS

SEAT LEON 2.0TDI FR 184ps - 2017 FR 184PS AMBIENT LIGHTING SIBER...


15.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:49BMW 320 D 184 F30

BMW 320 D SPORT LINE PARK SENZORI F1 SHIFT TEMPOMAT F30 X...


14.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:49VOLVO XC90 2.4 D FULL OPREMA

Prodavam Volvo XC90 2.4 dizel 163ks. Mnogu socuvan vo bez prekorna s...


6.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:40ALFA ROMEO 147 1.9JTDm 120ks ODLICNA

Prodavam Alfa Romeo 147 1.9 jtdm 120ks so pominato 267.xxx km vo perf...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:40BMW X3 3.0D XDRIVE M-PAKET

BMW X3 3.0D XDRIVE M SHADOWLINE 206.xxx km so servisna kniska Full-O...


20.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:06BMW 525d M paket

BMW 525 d Mpaket fabricno uvoz Svajcarija prva reg.vo mk 9 mesec 20...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:54Golf 2.0 tdi DSG

Golf 6 2.0 tdi DSG automatik uvoz od germania 🇩🇪 prva registraci...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:54BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT

BMW 325DD 3.0L 2009 Facelift ------------------------- VIDEO: https...


8.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.300 €
Тетово

Автомобили

Денес 07:11Najubaviot Bmw 630i 2006 godina

Najubaviot 630 na pazarot,so realni 131000km so servisna istorija,se ...


15.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 00:01Citroen C4 16 Hdi 66 Kw God 2006 Full

Vozilloto je vo solidna sostojba ot oprema ima:Abs.Servo.Bort kopjute...


3.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:17FORD C MAX 2.0 TDCI ** 6 Speeds **

FORD C MAX 2.0 TDCI ** 6 Speeds ** - 2006 - REG 22.04.2023 - KLIMATRO...


2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:13Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам