Тетово
                   
989 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kia Sorento

- Се продава Kia Sorento 2005год. - Full Oprema - Одлична состов...


5.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 17:46Промовирано

FIAT DOBLO 1.3 m-jet 2012

Se prodava Fiat Doblo 1.3 multijet Godina 2012 Registrirano do 06.20...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:24Промовирано

Opel Astra 1,7

- Opel -Astra -2007 -1.7 -Dizel crna metalik - 301,200


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 17:08Промовирано

Ford Mustang 3.7 v6

Ford Mustang 3.7 Benzin/TNG Godina: 2013 305🐎 Registracija: 9mesec 2...


25.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:16FIAT DOBLO 1.3 m-jet 2012

Se prodava Fiat Doblo 1.3 multijet Godina 2012 Registrirano do 06.20...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:24AUDI A5

Se prodava Audi A5 Sportback 2.0 TDI 3x S-LINE 2.0 automatik 2011 20...


16.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:17Mini cooper 1.6 benzin

Mini cooper 1.6 benzin registrirana do 03 12 2023 zelen karton klimat...


3.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:10Audi Allroad Quattro 3.0tdi

Audi Allroad quattro 3.0tdi 2011 239ps Panorama Automatic Quattro R...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:41VOLKSWAGEN Golf 2.0 SDI / Full Oprema / 070-838-127

INFO NA TEL 070 838 127 Ljupco INFO NA TEL 070 838 127 Ljupco INFO ...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:40Mercedes A160 AVANTGARDE

Mercedes A160 Avantgarde nivo na oprema. -Zimski gumi -Abs -Esp -...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Тетово

Автомобили

Вчера 18:26GOLF 20 TDI 140 KS GOD 2009 ALltomatik

Vozilloto je vo solidna sostojbaot oprema ima:Abs.Esp.Servo.Tempomat....


8.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:14Alfa Romeo 159jtdm 1.9

Alfa Romeo 159jtdm 1.9 150 ps quadrifoglio 252.000km 6 speed Parking ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:59BMW 320d 2005 163ks

BMW 320D - 2005 - REGIST 31.03.2023 - KLIMA - AUX - BIXENON -...


5.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:40Turan 2.0 benzin metan

Odlicna sostojba teg do 4 mes servisiran zimski gumi full oprema 7 se...


4.799 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:58  НОВ ОГЛАС

VW Golf 7 2.0 TDI

Marka: VW Model: Golf 7 Tip motor: 2.0 TDI Bluemotion technology Sila...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:27  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 7.5 GTD 2.0 TDI 184 PS DSG 2017

𝗩𝗪 𝗚𝗢𝗟𝗙 𝟳.𝟱𝗚𝗧𝗗 𝟮.𝟬 𝟭𝟴𝟰𝗣𝘀 𝗗𝗦𝗚 -𝟮𝟬𝟭𝟳 🏳️25.5...


25.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:37Golf 7 2.0 TDI ALTOMATIK

Golf 7 2.0 TDI 🔥🔥💣💣 Kolata e kako nova Godina 2018/2017 97000k...


19.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:08VW Passat 2.0 TDi

Golem servis rebrast, klinast, vodna pumpa, ulje so site filtri, gurt...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:58Audi A6 Tdi 30 QUATTRO Got 2005

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima:Abs.Esp.Servo.Bortkopj...


5.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:36Ford fokus moze zamena tng

Vo odlicna sostojba ful oprema reg cela godina 4 letni 4 zimski gumi ...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:31VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw 2016god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw Blue motion 2016 / 2015god. Maksimalno socuv...


12.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:28VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw (GTI OPTIC) 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw (GTI OPTIC) 2010 / 2009god. Maksimalno soc...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:04Se prodava audi a4.zamena za stan vo tetovo

Za kesh 10 000 evra Za zamena e druga cena.. Oprema ima se..


10.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:19Odlicen Opel Antara 2.0 CDTI Registriran Servisiran Garazira

075-351-351 075-351-351 ✅ Odlicen Opel Antara 2.0 CDTI Registrir...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:46Staklo Mercedes A170 CDI 2001 Godina Registiran Cela Godina

077-97-00-55 Infooo Infoo 077-97-00-55 infoooo samoo Odlicen Merc...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:46Porsche Panamer 3.0d sport ultra oprema

Panamera 3.0d Dkg Distronic Blindspot assist 4zone klimatronic Greenj...


42 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 00:10Bmw 320d LCI 184ps ///M

Bmw 320d LCI ///M 2011 184ps 200.000km Keyless Start/stop Xenon/bixen...


11.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 00:10Seat Leon 1.6tdi

2013 1.6tdi 105ps Navi,aux,usb 202.000km 2kljuca Tempomat


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 00:04Golf VI 1.6 TDI

Full oprema. Tempomat,senzori napred nazad,kamera nazad,senzori za d...


8.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 22:39Golf 2.0 tdi

Golf 2.0 tdi 2009 168500km so garancia moze proverka po vasa zelba ...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:58Range Rover Evoque

Land Rover 🇨🇭 Range Rover Evoque Sport 2.2 SD4 🇨🇭 Dynamic Lux ...


27.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:53Golf 1.6 tdi

Golf 1.6 tdi bluemotion UNIKAT nov uvoz plateni site davacki do r...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:53SEAT ALTEA 2.0 FR

Seat Altea 2.0 FR,125kw-170ps,2006 godina,manuellen menuvac 6st.,klim...


4.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:38VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina

Se prodava VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina ,manuellen 6st menuvac,103kw-...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:38FIAT PUNTO 1.4 TURBO

Se prodava Fiat Punto 1.4 benzin Turbo,2009 godina ,uvezena od Svajca...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:38NISSAN MICRA 1.6SR

Nissan Micra 1.6 SR,benzin, 2006 godina,153.xxx km uvezeno od Svajcar...


4.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:37SKODA OCTAVIA 2.0 DSG 4x4

Se prodava Skoda Octavia 2.0 TDI,2017 godina,DSG menuvac pogon na sit...


17 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:37Peugeot 107

PEUGEOT 107 🇨🇭 SO ORGINALNI 151000 KM KLIMA ABS SERVO AIRBA...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 20:15BMW E60

Se prodava BMW E60 525D 177hp EXTRA SOCUVANO Kolata e redovno seriv...


6.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 19:38Opel Astra J 1.7cdti

Opel Astra 2010 140.000km garantirani 2 kljuca servisna kniska Smenet...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 19:20TOYOTA AYGO 1.0I BENZIN 2008 GOD SO FULL OPRMA DONESENO OD C

NOV UVOZ OD CH CENA 3500 euro KLIM


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 18:18BMW 320D 2008

Se prodava BMW 320 D God:2008 Servisirano ulje filteri Gumi z...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 18:15Opel zafira 1.8 na delovi

Delovi za opel zafira 1.8 92 kw so plin


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 18:08Страна 2 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам