Тетово
                   
1047 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Top MAZDA 6 2.0 DIESEL

MAZDA 6 2.0 DIZEL VO TOP SOSTOJBA EXTRA SOCUVANA ▶️REG. 03/2024 ▶...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Тетово

Автомобили

Вчера 17:06Промовирано

GOLF 6 1.6 TDI 2009 GOD

GOLF 6 1.6 TDI 77KW 105 k.s 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJ...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 мар 10:06Промовирано

Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dizel 2013 god voziloto e vo besprekorna sostojba se...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 мар 10:06Промовирано

SKODA OCTAVIA 2.0 DSG 4x4

Se prodava Skoda Octavia 2.0 TDI,2017 godina,DSG menuvac pogon na sit...


17 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 мар 15:39NISSAN MICRA 1.6SR

Nissan Micra 1.6 SR,benzin, 2006 godina,153.xxx km uvezeno od Svajcar...


4.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 мар 15:39SEAT ALTEA 2.0 FR

Seat Altea 2.0 FR,125kw-170ps,2006 godina,manuellen menuvac 6st.,klim...


4.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 мар 15:39VW Golf plus

070 946 799


4.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.200 €
Тетово

Автомобили

23 мар 15:00Bmw E90 320 D 163ks

Bmw 320 Prva Registracia vo mk Motor menuvac perfekten Zacuvan...


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 мар 14:10Najubaviot Bmw 630i 2006 godina

Najubaviot 630 na pazarot,so realni 131000km so servisna istorija,se ...


12.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 €
Тетово

Автомобили

22 мар 20:54AUDI A5 SportBack 2.0 TDI // Automatic //

AUDI A5 SportBack 2.0 TDI // Automatic // - 2011 - REG + ZELEN 17.10....


13.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 20:42RENAULT MEGANE SCENIC 1.9 DCI

RENAULT MEGANE SCENIC 1.9 DCI - 2007 - REG 21.02.2024 - KLIMATRONIC -...


2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 20:38Ford fiesta 1,6 diz 95 ps tempomat

Fiestava e vo odlicna sostojba so full oprema So zelen karton Smenet ...


6.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 18:01VW Golf 3 1.9 TDI 90 KS Full 1997

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 15:41Bmw 320d ***2001***

Bmw e46 320d 136ks Reg:10/2023 so zelen Karton info:070258885 M...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 15:00Bmw e46 318 benzin plin moze i zamena

Bmw e vo odlicna sostojba red servisi klima funkcionalna moze i zamen...


2.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 13:40Peugeot 206 1.4 HDI 2005 god full oprema odlicna

Se prodava. İnfo 070 640 777 Peugeot 206 hdi Full oprema Novi g...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 10:41VW Golf 6 1.6 TDI 105 KS FULL 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...


7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 10:22Se prodava Phaeton

Se prodava kolata e odlicnaa moze da se proba i vidi koga sakate kola...


10.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 21:48Se prodava Hyundai Accent 1.4

Hyundai Accent 1.4 benzin plin full oprema 2006 kolata e odlicna vred...


2.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.650 €
Тетово

Автомобили

21 мар 20:58Daihatsu Feroza

Daihatsu Feroza 1.6 16v 70kw Benzin Plin Registriran cela godina ...


5.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.800 €
Тетово

Автомобили

21 мар 20:57Audi A4

Ауди А4 2.0 141 hp, Дизел Караван , Регистрирано со Зелен картон, Ор...


4.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 20:51Nisan 2004 4 x 4

Vo odlicna sostojba ful oprema reg cela godina se funkcionalno 4 gumi...


4.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 19:41ford focus 2007 karavan

avtomobilot e vo odlocna sostojba stotuku registriran.napraven celose...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 19:31VW GOLF 7 1.6 TDI 105 PS 2014

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 PS 2014 180000 KM SERVISNA KNIGA 2 KLUCA 4 ...


11.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 17:39se prodava Bmw 120i 2007

Bmw 120i 2007 benzin.kon 072931693


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 16:56Renault Scenic 1.9 - 2005

Shitet Reno Scenic në gjendje të levizëshme, perveç se motori i tymon...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 13:43AUDI A4 2.7

SE PRODAVA AUDI A4 2.7 DISEL AUTOMATIK TEMPOMAT NAVIGATOR ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 10:42Seat Ibiza

Seat Ibiza 1.2 TDI (55kw-75ks ) -->kolata e proizvedena 2015- Prva ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 09:56Opel Corsa

Opel Corsa 1.3Cdti (95kw-75ks ) Enjoy + nivo na oprema Registriran...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 09:56Audi A4

Audi A4 2.0TDI (90kw-122ks) -Full oprema


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 09:56Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 1.6TDI DSG Menuvac R-line Full Opremena


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 09:56BMW 520d

BMW 520d Full oprema Pred 500 km servisirano -Digitalna servisn...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 09:56Mercedes-Benz C220

Mercedes-Benz C220d -Avangart Nivo na oprema -4 letni 4 zimski Gum...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 09:56VW GOLF 6 2.0 TDI 110 PS HIGHLINE 2009

CENA:8500€ Se Prodava Golf 6 2.0 Tdi 110 Ps HIGHLINE 2009 Praen Serv...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 08:50VW GOLF 7 1.6 TDI 110 PS HIGHLINE 2015

CENA:13.500€ Se Prodava Golf 7 1.6 TDI 110 PS BLUEMOTION TECHNOLOGY ...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 08:50Bmw 320d

Bmw 320d 184Ps 2013 1 Pronar( Gazda) 250000km Servis Goma te reja B...


15.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 03:06Jaguar XF

Jaguar 🐆 XF 232950km 2009 207HP 2.7 Bi-Turbo Ambient-Light A...


12.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мар 03:06Volkswagen Touareg 30d v6 facelift

Vw Touareg 3.0tdi 2008 240.000km Full oprema Siber Registrirana Serv...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

20 мар 22:30Nissan X-trail 2.2d 4x4

Nissan X-trail 2.2dci 4x4. 5500€ 2005 2.2dci 4x4 Kozen interier ...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

20 мар 22:21Mercedes Cabrio AMG e220cdi

Mercedes E220cdi AMG Cabrio 32900€ 2014 99.000km Amg pack Intelegent ...


31.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

20 мар 22:11Audi A3 2.0 TDI 120 KS 6 Brzini Full 2013

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 208.000 km i e so kompletn...


12.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

20 мар 17:37Opel Corsa C 1.0 44kw 2001

Opel corsa 1.0 44kw benzin Registrirana do 20.06 2023 Klima, servo,...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

20 мар 14:50Subaru Justy 1.0 i 70 ks Full 2008

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

20 мар 14:37Страна 3 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам