Тетово
                   
972 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON FR 184 PS

SEAT LEON 2.0TDI FR 184ps - 2017 FR 184PS AMBIENT LIGHTING SIBER...


15.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 14:40Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


11.199 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

26 јан 17:10Промовирано

Mitsubishi pajero 2.5td

mitsubishi pajero 2.5td 1996 pali vozi bez nikakvo defekt info 00 389...


8 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
94 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

AVTO PLAC >>> AVTOCENTAR <<< TETOVO

- UVOZ NA VOZILA - PRODAZBA - ZAMENA - ODKUP - Moznost za rati ...


777 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw 2014god. "AVTOCENTAR"

LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw ( MERCEDES MOTOR i MENJAC ) Proizveden...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012 / 2011god. Maksimalno socuva...


11.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29AUDI A4 2.0 TDI 100kw 6-brzini 2009god. "AVTOCENTAR"

AUDI A4 2.0 TDI 100kw 6-brzini 2009 / 2008god. Ekstra socuvano . ...


9.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29MERCEDES C320 CDI 165kw AVTOMATIK 2008g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C320 CDI 165kw AVTOMATIK 2008 / 2007god. Maksimalno so...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008 / 2007god. Ekstra socuvan ...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:29MERCEDES C200 CDI 100kw 6-Brzini 2009god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C200 CDI 100kw 6-Brzini 2009 / 2008god. Ekstra socuvan. ...


8.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:28VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 103kw ( 140ks ) DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. ...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:28VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. Vo ekstra...


8.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:28BMW e90 320D 120kw AVTOMATIK 2006g. "AVTOCENTAR"

BMW e90 320D 120kw AVTOMATIK Proizvedeno 2006 / 2005g. Ekstra so...


6.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:28OPEL ASTRA J 1.3 CDTI 70kw 2012god. "AVTOCENTAR"

OPEL ASTRA J 1.3 CDTI 70kw 2012 / 2011god. Ekstra socuvana. * ...


6.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:27VW PASSAT 1.9 TDI 77kw 2007god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 1.9 TDI 77kw 2007 / 2006god. Ekstra socuvan . * Uv...


5.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:27VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw DSG AVTOMATIK 2009god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw DSG AVTOMATIK 2009 / 2008god. Ekstra socuva...


5.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:27VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 77kw 2007god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 77kw 2007 / 2006god. Pominati 200.000km. ( ...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:27VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw REG. 04g. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 2004 / 2003god. Vo ekstra sostojba . * ...


4.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:27FIAT 500 1.3 JTD 55kw dizel 2008god. "AVTOCENTAR"

FIAT 500 1.3 JTD 55kw dizel Proizveden 2008god. Ekstra socuvan ...


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:27CITROEN C1 1.0 50kw 2011god. "AVTOCENTAR"

CITROEN C1 1.0 50kw 2011 / 2010god. Ekstra socuvano . Oprema :...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:27NISSAN PRIMERA 2.0 103kw Benzin 2005god. "AVTOCENTAR"

NISSAN PRIMERA 2.0 103kw Benzin 6-Brzini 2005 / 2004god. Ekstra so...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:26MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw 98god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw Proizveden 98god. Ekstra socuva...


2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:26MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw 97god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw Proizveden 97god. Ekstra socuv...


2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:26PEUGEOT 307 1.4 HDI 50kw Reg. 2005god. "AVTOCENTAR"

PEUGEOT 307 1.4 HDI 50kw Proizvedeno 2005 / 2004god. Vo ekstra ...


2.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:26RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 110kw 6-Brzini 2003god. "AVTOCENTAR"

RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 110kw 6-Brzini Proizvedena 2003god. Vo e...


2.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:25FORD S-MAX 2.0 TDCI 103kw 7-sedista 2007god. "AVTOCENTAR"

FORD S-MAX 2.0 TDCI 103kw 6-Brzini 7-sedista 2007 / 2006god. E...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:25MERCEDES ML 270CDI 120kw 4x4 2001god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4H 4X4L Proizveden 2001god. ...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:23NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100kw 6-brzini 4x4 2007g "AVTOCENTAR"

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100kw 6-brzini 4x4 2007 / 2006god. Ekstr...


6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:23VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 2003god. "AVTOCENTAR"

VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 Proizveden 2003god. Ekstra socuv...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:23BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 05god. "AVTOCENTAR"

BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 2005 / 2004god. Ekstra socuvano ...


7.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:23FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw 2009god. "AVTOCENTAR"

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw Proizveden 10. 2009god. So pom...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:22VW PASSAT 1.8 55kw 93god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 1.8 55kw 93god. Ekstra socuvan. ( so Plin nema a-test...


1.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:22ZASTAVA 125 PZ 1.5 55kw 1974god.

ZASTAVA 125 PZ 1.5 55kw Proizvedena 1974god. Maksimalno socuvana...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:22Citroen C4 1.6 HDI 90 KS Full 2005

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...


2.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 16:07SUZUKI SPLASH 1.0 48KW 2008 *135,000KM*

Se prodava Suzuki Splash 1.0 2008god. uvezena od 🇨🇭 Suzukito e vo ...


4.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 15:19VW Touran 1.6 TDI 105 KS 6 Brzini 2011

Voziloto e vo odlicna sostojba so realno pominati 182.000 km i e so k...


9.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 13:31FIAT DOBLO MAXI PIKAP

FIAT DOBLO MAXI 1.3 GODINA 2012 KLIMA KM 374000 PS 90 Novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 12:52OPEL CORSA C 1.0 44KW = KLIMA

OPEL CORSA C 1.0BENZIN 44KW KLIMA ladi perfekt abs, servo, airbag,...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 11:56Mercedes C220 Cdi

Registiran 1 God So Novi Gumi, Servisiran Sega, Poliran, Ubav Enterie...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 11:54Bmw 318 D F30 Germany

Nosen od Germania Registiran , Full Option F1 Berzini Novi Gumi, Serv...


17.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 11:54Peugeot 206 1.4 HDI 2005 god perfektna sostojba

Se prodava Info 070 640 777 Peugeot 206 1.4 hdi 50 kw 2005. /2...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 10:55VW Passat 2.0 TDi

Golem servis rebrast, klinast, vodna pumpa, ulje so site filtri, gurt...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 09:45Range Rover Evoque

Land Rover 🇨🇭 Range Rover Evoque Sport 2.2 SD4 🇨🇭 Dynamic Lux ...


27.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 09:00Страна 4 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам