Охрид
                   
548 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen ...


1.990 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 сеп 13:00SE IZDAVA VIKENDICA VO LJUBANISTA

SE IZDAVA VIKENDICA VO LJUBANIŠTA SO PREKRASEN POGLED NA OHRIDSKOTO E...


2.990 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 сеп 13:00Издавам стан

APARTMAN SO DVE SPALNI DNEVEN PRESTOI KUNJA TERASA WFI KAB.TV.PARKING...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 сеп 18:20Apartmani / Villa Kiril / Dolno Konjsko, Ohrid

Телефон: 071 563 484 (Кате) Се издаваат апартмани во Долно Коњско....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 сеп 10:24Приватно сместување апартмани - Маркоски

Се издаваат апартмани, студиа и соби кај градската болница, на ул. Мо...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 сеп 18:41Sobi i apartmani Ohrid Konjsko

Se izdavaat sobi i apartmani vo Konjsko vo sklop na restoran Grne ras...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 сеп 16:51Villa Marija

Издавам реновирани апартмани и соби на 300m од плажата Метропол. *В...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 сеп 14:46STUDIA VO OHRID

Se izdavaat dve trokrevetni studio-apartmani i edno cetirikrevetno st...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 сеп 12:10APARTMANI STUDIJA PALOSKI

Izdavam dobro uredeni apartmani studija. Raspolagam so 2 trokrevetni...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 сеп 13:28APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 сеп 10:37Apartman Ohrid Sv.Stefan

Се изнајмува комплетно опремен апартман во Охрид - Св. Стефан. Ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 сеп 16:34Apartmani studia sobi vo Ohrid

Се издаваат апартмани, студиo и соби кај градската болница, на ул. Мо...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 сеп 09:38APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД

Izdavam kompletno opremen apartman vo Ohrid na prizemje , potpolno z...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 сеп 10:06⭐⭐⭐ APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД⭐⭐⭐

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 сеп 09:10Villa " Vera " Pestani

Apartmanite se opremeni so spalna soba dvo krevetni, tro krevetni i ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 сеп 20:24Студија во центар на Охрид позади охридска банка

Studijata se opremeni so posebno WC,TV,internet,Mini kujna,dvorno me...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 сеп 11:03Apartmani vo Pestani Ohrid

Amelia Accommodation se naoga na samo 20m od ezerskiot breg, vo Pes...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 сеп 19:36Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata kapacitet 5 lica 075498450


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 сеп 11:51Ohrid centar izdavam apartman

Ohrid centar na Jane Sandanski vo blizina na Valentino iz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 сеп 22:03Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 сеп 13:16Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

"Villa Daniel" s. PESTANI Ohrid vi nudi odlicen i prekrasen smestaj A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:10Apartmani Studia "Villa Daniel"

Villa Daniel izdava Apartmani, Studia (sobi) vo s. PESTANI so prekras...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:10Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani vi nudi novi Apartmani i Stud...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:09Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

"Villa Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni Apartmani i ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:09APARTMANI CENTAR OHRID

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 16:47Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 10:49Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 авг 20:20Apartmani " Studia Daniel" Pestani

Apartmani "Studia Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni S...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 авг 14:4644 Villa - апартмани во центарот на Охрид, сопствен паркинг

Во тивка, пријатна и мирна околина, 44 ВИЛА е лоцирана на само 7 мину...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 15:35Апартмани А ргироски центар Охрид

Се издаваат апартмани на кеј во Охрид, со сопствено купатило, кујна, ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 12:09APARTMAN TRPEJCA

apartmanot 1 se naogja vo centarot na seloto na samiot parking raspol...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 10:55Stan za 2 lica vo Centar na Ohrid

Se izdava stan za 2 osobi vo strog centar na Ohrid. Ima dupol krevet...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 08:05Apartmani "Studia Daniel" Pestani

"Studia Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni Studia ( so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 15:39Odlicni Apartmani vo Ohrid

Prekrasni Apartamani, 150m od ohridskoto krajbrezje. Pogled na stadi...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 11:34APARTMAN OHRID so 2 SPALNI SOBI АПАРТМАН ОХРИД

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 16:41APARTMANI OHRID

IZDAVAM APARTMANI VO OHRID


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 11:40Se izdavaat "Studia Daniel" Pestani

"Studia Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni Studia (sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 20:16Apartmani "Studia Daniel" Pestani

"Studia Daniel" Pestani vi nudi novi opremeni Studia (sobi) koi raspo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 20:15Студио во Љубаништа

Се издава студио во Љубаништа


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 13:43Се издава апартман во Љубаништа

Се издава апaртман во Љубаништа комплет спална , детска плус дневна...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 13:43Страна 6 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам