Охрид
                   
548 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sloboden stan Apartman za dve osobi od 30.07 vo Carsijata !!

Sloboden stan apartman od 30.07 .2022 kompletno opremen vo Carsijata ...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 јул 11:34Se izdava vikendica

Vikendicata se naoga nad kampot Elesec https://vikendica-stone-hill....


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јул 14:41Apartmani I sobi Elesec

Odaleceni sme 700 m od plazata vo Elesec. Raspolagame so sopstven pa...


100 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јул 09:52Se izdava apartman na ul.Jane Sandanski.

Se izdava apartman na ul.Jane Sandanski vo blizina na bolnicata.Apart...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 јул 22:24Apartmance Jordan centar

Se izdava vo strogiot centar za 2 do 3 osobi kopletno opremen


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 јул 16:34Sobi do komercialna banka Ohrid.

Se izdavat dve sobi ,Edna dvokrevetna bracen krevet I Edna trokrevetn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 јул 13:39Apartman vo centarot na Ohrid

Се изнајмува апартман одма до Халкбанка 2минути до плоштад, со интер...


2 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 јул 12:37Stan vo centar na Ohrid - 2 lica

Se izdava stan vo centar na Ohrid za 2 lica kompletno opremen so dup...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 јул 09:02Apartmani vo centar na Ohrid pozadi ohridska banka

Apartmanite( studijata )se opremeni so posebno WC,TV,internet,mini ku...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 јул 17:26Slobodni apartmani so pogled na ezero od 24.07. neograniceno

Se izdavaat Apartmani so pogled na ezero besplaten parking!!. 070456...


50 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 јул 16:36ODLICNI APARTMANI PESTANI

Na raspolaganje imame dva apartmani vo Pestani, vtora linija. Sekoj a...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 јул 15:1822-26.07 СЛОБОДЕН АПАРТМАН - АПАРТМАНИ ДЕМЕТРА

Апртманот е слободен од 22. до 26.07 со капацитет за 4 лица. Погоден ...


2.200 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 јул 13:09Apartmani Trpejca Villa Geros

Вила Герос располага со шест апартмани, четворо-креветни и тро-кревет...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 јул 13:00Апартман Тансо Охрид со 3 соби - СЕ ИЗДАВА

Апартманот е лоциран помеѓу главната автобуска станица и чаршијата во...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јул 21:32Stan za odmor 2022 vo Ohrid (2 spalni)

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti m...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јул 08:15Apartman za 2 lica (par) - Centar OHRID

Se izdava stan za turisti - dve osobi, vo centar na Ohrid , 250m od W...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јул 08:06Se izdava familijaren kompletno opremen apartman centar

Se izdava kompletno opremen stan apartman sproti Sky Corner na samiot...


55 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 јул 08:16Izdavam Dvosoben Apartman na 40m.od Carsija!

Izdavam Dvosoben Apartman za max 5 osobi.Kompletno opremen.Cena 45 ...


55 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 јул 08:16Petreski Apartmani strog centar Ohrid 30m. od Carsijata

Apartmani vo strog centar vo Ohrid. Kompletno i moderno opremeni za ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 јул 08:16Trosoben stan (2 spalni sobi) - Biljanini Izvori

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti m...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 јул 13:58RACA-odlicni apartmani

Vi nudime odlicen apartmanski prestoj. Novi apartmani vo nas. Raca na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 јул 13:17Apartmani I sobi Elesec

Odaleceni sme okolu 700 metri od plazata vo elesec.Raspolagame so so...


100 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 јул 19:06EXCLUSIVE APARTMANI DO PRISTANISTE NAJEFTINO!!

070456689


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 јул 21:35Apartmani I sobi Ohrid Elesec

Odaleceni sme od plaited vo Elesec okolu 600 m.Rasplagame so sopstven...


100 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 јул 10:59Izdavam stan za turisti Ohrid

Izdavam stan vo Ohrid 63 kvadrati za turisti 5 min do centar 2 sobi ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 јул 13:00Apartman vo strog Centar - Central Pearl Apartment

Se izdava moderno (luksuzno) opremen apartman vo strogiot centar na g...


2.400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 јул 12:11Se izdavaat apartmani/studia vo Trpejca

Se izdavaat studia/apartmani vo selo Trpejca, Ohrid. - 15 metri do ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 јул 15:12IZDAVANJE APARTMAN VO CENTAR

Se izdava apartman vo strog centar do staro kino ,


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 јул 13:00Apartman vo centar kaj hotel Tino

OTKAZAN TERMIN. SEGA e sloboden od 21 do 27.08 se izdava terminov ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 јул 12:12STUDIO 2 BOBAN DO KOMERCIJALNA BANKA

STUDIO 2 STANOT SE NAOGA NA ULICA PARTIZANSKA BR. 38 BLIZU KOMERCIJA...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јул 11:53Apartman OHRID

Se izdava apartman sloboden e od 08.07 do 19.07.2022.kontakt 078-241-...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јул 10:06APARTMAN so terasa kon ezero LAGADIN

Prekrasen apartman na samoto krajbrezie vo naselba Lagadin. Raspolaga...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јул 09:59STROG CENTAR apartman so DVE SPALNI

Apartmanot se naogja vo strog centar na Ohrid, vo zgrada do Poshtata....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јул 09:58Во Евроо Хотел Струга апартмани

Издавам Апартмани во Евро хотел Струга, на сама плажа, опремен со ку...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 јул 13:0044 Villa - апартмани во центарот на Охрид, сопствен паркинг

Специјални цени - Во тивка, пријатна и мирна околина, 44 ВИЛА е лоцир...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 јул 10:45Apartmani & Studia

Se izdavaat apartmani& studia vo centarot na Ohrid vo neposredna bliz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 јул 18:52Se izdava

Искористете ги слободните денови да уживате во Охрид! Вила Мантео Ви ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 јул 17:16Apartmani Elesec

Се издаваат Апартмани во населбата Елешец до самиот брег на езерото п...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 јул 21:27Apartman vo Trpejca pokraj ezero

Apartmanot se naoga na samata plaza i raspolaga so kompletno opremena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 јун 18:32SUPER STUDIJA VO STARA CARSIJA***

Se izdavaat odlicni studija na samiot vlez vo stara carshija, kaj Cin...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 јун 09:40Страна 9 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам