Битола
                   
2176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

×× RENAULT LAGUNA 1.5 DCI ×× MODEL 2009 ×× 110 HP ××

Se prodava Renault Laguna 1.5 DCI, 110 konjski sili, 6 brzini. Odl...


4.699 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.950 €
Битола

Автомобили

Вчера 14:26Промовирано

KIA CEED 1.6 CRDI - 66 KW - 90 KS --MODEL 2008--NOVO VOZILO

KIA CEED 1.6 CRDI--66KW--90KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --BORD...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 јан 10:46Промовирано

SEAT IBIZA 1.4 16V-63KW--86KS--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!

SEAT IBIZA 1.4 16V--63KW--86KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERV...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 јан 10:47Промовирано

Range Rover 3.0 D 1234

Range Rover 3.0 D registriran , full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:06Bmw x5 3.0d

Bmw x5 3.0d registriran , novi gumi , servisiran


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:06Peugeot 106 reg uste 11 meseci

Peugeot 106 1.1 so plin , zimski gumi , registrirano uste 11 meseci


650 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
800 €
Битола

Автомобили

Денес 12:06LANDROVER defender 109 ispraven registriran od 1970 god.

Landroverot e kompletno ispraven registriran cela godina...garaziran ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:01Opel corsa

Se prodava ekononicno vozilo i lesno za upravuvanje .napraven e servi...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:55"CITROEN" C1, во одлична состојба

Цитроенот е во топ форма, сервисиран без никаква забелешка на каросер...


3.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:55Hyundai Getz 2005 1.1 Benzin plin

Регистрирана до 01-2024 Атестиран плин со дизна Клима Може замена


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:52  НОВ ОГЛАС

Ford Fokus Форд Фокус

Колата е зачувана не е удирана има клима греачи на седишта централно ...


1.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.799 €
Битола

Автомобили

Денес 11:35Ford Fokus (Форд Фокус)

Колата е зачувана со реални километри. Има, клима, греачи на, седишт...


1.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.799 €
Битола

Автомобили

Денес 11:35VW Caddy 1.6 TDI Trendline Plus

VW Caddy 1.6 TDI Trendline Plus купено од БИС АУТО Битола, одлично з...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:33OPEL SIGNUM 2.2 DTI 2004 GODINA

Registrirana do 20.07.2023 god. 4 zimski gumi so celicni bandazi i ...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:30Se prodav RENAULT TWINGO

Se prodava Renault Twingo vo odlicna sostojba. Novi gumi, klima, serv...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:28Scenic

Se prodava renault scenic 2 1.5 dci maksimalno odrzuvan vo odlicna so...


2.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:22B180 CDI,FACELIFT,full(PARK ASSIST,HILL ASSIS)kako nov!

Mercedes b 180 cdi ,109 ks,racen menuvac so 6 brzini,vo perfektna sos...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Битола

Автомобили

Денес 11:20BMW 318D 2009 g

Donesen so vozenje od Svedska plateno se do registracija pominati 243...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:15Продавам OPEL ASTRA 1.9D

Продавам OPEL ASTRA 1.9 Колата е со фул опрема без никаква мана се фу...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:12passat 2.0 170ks

passatot e vo top sostojba bez zameni so minimalna korekcija na cena....


5.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 €
Битола

Автомобили

Денес 11:11VW POLO 1.2 47KW **PERFEKTNO*( CORSA, FOX, PUNTO)

🇩🇪 NAJNOV UVOZ GERMANIJA VW POLO 1.2 BENZIN 47KW. Model 2004ta god....


2.799 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.999 €
Битола

Автомобили

Денес 11:02SEAT IBIZA *1.9 TDI *105KS FABRIKA( GOLF, LEON, CORSA)

🇩🇪 NAJNOV UVOZ *SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS*TOP SOSTOJBA MODEL 2009ta�...


5.399 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:02GOLF 5 1.9 TDI 105KS MODEL 2009ta*UNITED*PRVA BOJA*FABRIKA*

🇩🇪 UVEZEN OD GERMANIJA OD EDEN SOPSTVENIK 173 000KM *DVA KLUCA*PERF...


6.099 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:02GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2007MA GOD. TOP SOSTOJBA

🇩🇪 NAJNOV UVOZ GERMANIJA VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2007ma GOD. **6 BR...


5.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:02  НОВ ОГЛАС

Audi a6 2.5 180ks quattro

Registrirana so zelen karton. Napraen e golem i mal servis i servis n...


2.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:01PEUGEOT 207CC 2008G 1.6HDI 80KW UVEZENO OD GERMANIJA

PEUGEOT 207CC KABRIOLET 1.6HDI 80KW 109PS 2008G UVEZENO OD GERMANIJA ...


4.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:35BMW 120D 130KW 177PS 2009G UVEZENO OD GERMANIJA EKSTRA TOP

BMW 120D 130KW 177PS 2009G UVEZENO OD GERMANIJA SO IZMINATI 165 ILJAD...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:35VW GOLF PLUS 1.9TDI 2006G 77KW UVEZEN OD GERMANIJA

VW GOLF 5PLUS 1.9TDI 77KW 105HP 2006G UVEZEN OD GERMANIJA DONESEN SO ...


5.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:35AUDI A4 B8 2.0 TDI 105KW 143HP 2007G UVEZENO OD GERMANIJA

AUDI A4 B8 2007G 2.0TDI 105KW 143HP UVEZENO OD GERMANIJA DONESENO SO ...


9.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:35ML 320 CDI 2006G 165KW 224HP 7G

MERCEDES ML 320CDI 2006G 165KW 224HP 7G NAPRAVEN SERVIS VO EKSTRA S...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:34BMW E90 318D 105KW 143HP 2007G UVEZENO OD GERMANIJA

BMW E90 318D 2007G 105KW 143HP UVEZENO OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI D...


7.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:32FORD C-MAX 1.6 CDTI 80KW 109HP 2006G GHIA UVOZ GERMANIJA

FORD C-MAX 1.6CDTI 80KW 109HP 2006G GHIA OPREMA VO EKSTRA TOP SOSTOJB...


3.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:32FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW 2007G KLIMA UVOZ OD

FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW 68HP 2007G UVEZENA OD GERMANIJA PLATENI DAVA...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:32CITROEN C4 1.6HDI 2006G 109HP UVEZEN OD GERMANIJA

CITROEN C4 1.6HDI 2006G 80KW 109HP UVEZEN OD GERMANIJA PLATENI DAVACK...


3.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:32OPEL CORSA D 1.0 BENZIN 2008G 60HP UVEZENA OD GERMANIJA

OPEL CORSA D 1.0 BENZIN 44KW 60HP 2008G UVEZENA OD GERMANIJA PLATENI ...


3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:32Audi A5 2.0 TDI

AUDI A5 2.0 TDI -Година на производство: 2011 -Километража: 298450 ...


12.900 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.900 €
Битола

Автомобили

Денес 10:32OPEL CORSA D 1.2 BENZIN 80PS 2007G UVEZENA OD GERMANIJA

OPEL CORSA D 1.2i 16V ECOTEC 59KW 80HP 2007G UVEZENA OD GERMANIJA PLA...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:28VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI GOAL 2006G 77KW UVEZEN OD GERMANIJA

VW GOLF PLUS GOAL 1.9TDI 77KW 105HP 2006G RACEN MENUVAC UVEZEN OD GER...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:28VW POLO 1.4TDI 59KW 2007G UVEZENO OD GERMANIJA

VW POLO 1.4 TDI 59KW 80HP 2007G UVEZENO OD GERMANIJA VO EKSTRA SOSTOJ...


3.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:28FIAT GRANDE PUNTO 1.4BENZIN 77PS 2006G UVEZENO OD GERMANIJA

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN 2006G 57KW 77PS UVEZENO OD GERMANIJA PLA...


3.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:28VW FOX 1.4 TDI 51KW 70HP 2006G UVEZEN OD GERMANIJA

VOLKSWAGEN FOX 1.4TDI 51KW 70HP 2006G UVEZENO OD GERMANIJA PLATENI DA...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:28Citroen C3 1.4 Hdi 2011

Voziloto e vo perfektna sostojba maksimalno socuvano vnatresno i nadv...


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:20Peugeot Partner 1.6hdi 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba,maksimalno socuvano vnatresno i nadvor...


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:20Страна 2 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам