Битола
                   
2182 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SKODA FABIA 1.2TSI 63KW2015/2014 NOV UVOZ SVAJCARIJA

- SKODA FABIA 1.2TSI GOLF 7 MOTOR SO REBRAST KAIS, 4 CILINDRI 63kw (...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

01 фев 10:41Промовирано

KIA CEED 1.6 CRDI - 66 KW - 90 KS --MODEL 2008--NOVO VOZILO

KIA CEED 1.6 CRDI--66KW--90KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --BORD...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:36Промовирано

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140KS 4motion

Сервисиран во овластен автодилер Јосифов, Битола. Целосен сервис по д...


9.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

14 јан 22:31Промовирано

Fiat stilo vo odlicna sostojba

Kolata se prodava so ful servis i mal i golem zimski gumi reg ima so ...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:28Ford Fokus

Odlicna sostojba Poveke informacii na tel Goran 075 643 818


6.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:48Mercedes-Benz C220 CDI BlueEfficiency ,7G Tronic,Facelift

--Mercedes-Benz C220 CDI 170 KS -- Prva Registracija 09/2012 --Automa...


14.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:47VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

EXTRA TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA SERVIS MASLO FILTRI REBRASI REGI...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:40OPEL CORSA D

Opel Corsa D proiz. 2010. Kompletno ispravno, registrirano,servisiran...


5 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:27HYUNDAI i30 -1.5 CRDi - 90 KS - 2010 GODINA

HYUNDAI i30- 1.5 CRDi- 90 KS -MENUVAC SO 5 BRZINI-EKONOMICNA I MALA P...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:20  НОВ ОГЛАС

ford focus 1.6 zetec

kolata e vo odlicna sostojba registrirana servisirana redovno nema sk...


1.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:16  НОВ ОГЛАС

Rent a car

Изнајмувам кола Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:56Renault Scenic x mode 1.5 dci 2014

Voziloto e so visoko nivo na oprema x mode Automatic edc menuvac ...


8.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:56passat b5 1999 godina

se prodava passat b5 1999 godina ne e registriran vo dobra sostojba r...


1.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:09  НОВ ОГЛАС

BMW 520D EFfICIENT DYNAMIC

BMW 520D F11(fabrika) efficientdynamic edition 5.8litri grad 4-4,5lit...


13 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14 €
Битола

Автомобили

Вчера 21:04***FORD EXPLORER***4.0-V6 MOZNA E ZAMENA

DZIPOT E VO ODLICNA SOSTOJBA BESPREKORNO ZAPAZEN SO DVA PARA BAND...


11.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:56MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D 140 KS 4X4 NEUVEZEN

MITSUBISHI OUTLANDER SUV 2.0 DI-D 140 KS, 4X4 - PRVA REGISTRACIJA 2...


7.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:55Se prodava Peugeot 2008 Allure Plus 1,2 PureTech / 100 KC

ЦЕНАТА Е ФИКСНА И Е ПОСЛЕДНА!БЕЗ ЗАМЕНИ Се продава Peugeot 2008 Allu...


21.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:47Се продава Nissan Qashqai

Nissan Qashqai 2.0 DCI 110 KW - 150 KS 4 x 4 . Нисанот е со највисоко...


9.000 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.111.111 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:40prodavam opel astra h 1.7cdti karavan 2008 god.

kolata e so servisna kniska do posleden km sega e napraven srvis site...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:40Се продава Honda Civi

Се продава honda civic 2.2 103 kw 2008 год. Инфо на 072211868 Никола


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:35Se prodava Nissan

Se prodava Nissan Qashqai 2008 god,napraven mal I golem servis pred 2...


7.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:35BMW 530d GT

Top sostojba servisirano registrirano so zelen karton novi gumi Za p...


16.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:29  НОВ ОГЛАС

Lada niva

Ladata e vo odlicna sostojba so karburator ne e registrirana so atest...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:26FORD MONDEO 1.8 DIZEL

Ford mondeo 1.8 turbo dizel elektrika na stakla elektrika na retrovi...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:26Hyundai lantra

Vo odlicna sostojba so klima registrirana do juni mesec 20223 so ates...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:26AUDI Q5 Quattro 2.0TDI 190hp 2020 Facelift

Audi Q5 Quattro 2.0TDI 190hp 2020 Facelift 50.000 km Kupena i odrzava...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:18MERCEDES E320CDI DPF 224KS 2008...AVANTGARDE...4MATIC!

PRODAVAM MERCEDES AVANTGARDE E320 CDI DPF 224 KS 2008 G , AIRMSTIC ...


8.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:07Xsara pikaso

Xsara 2.0 hdi 90ks splidna sostojba registrirana do april


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:47VW JETTA 2.0 TDI - 103 KW - 2013 Canada version

Се продава VW Volkswagen Jetta 2.0 TDI - 103KW(140HP) произведена 201...


10.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:19RENAUT LAGUNA 1.9DCI 88KW

Kolata e top Sostoja Redoven Servis vredi da se Vidi ,Nov akomulator...


1.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:11BMW E90 320D

BMW 320D 163KS 120KW 163KS DIZEL KLIMATRONIC 2005/6 KOMANDI NA ...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:08Opel Astra Gtc 1.9cdti 120hp

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9cdti 120hp napraven golem i...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:59Opel Astra OPC 2.0Turbo 240ks

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC OPC mnogu redok model so 2.0 t...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:59Vw Golf 7 1.6tdi mozi zamena

Se prodava ili zamenuva Golf 7 1.6TDI 105ks odlicen za pocetnici ser...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:59PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:59Opel Corsa 1.2 so plin 2008

Se prodava ili zamenuva Opel Corsa 1.2 benzin so plin atest 2008god z...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:59KIA PICANTO 1.0 PLIN 2009 G.

DOBRA SOSTOJBA


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:58C 320

-Se prodava C320 V6 224 ps -7G menuvac.vo perfekna sostojba -200...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:52  НОВ ОГЛАС

Pasat karavan

Pa satot e vo dobra sostojba so klima ispravna 1.9 tdi 90ks registrir...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:49  НОВ ОГЛАС

Hyundai Getz 2005 1.1 Benzin plin

Регистрирана до 01-2024 Атестиран плин со дизна Клима Може замена


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:40BMW 320D 163ks

Registrirana so zelen karton vi odlicna sostojba, servis napraven, a...


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:31Pasat karavan

Pa satot e vo dobra sostojba so klima ispravna 1.9 tdi 90ks registrir...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:22  НОВ ОГЛАС

Opel Astra 2014god 1.6Cdti Novaa

OPEL ASTRA 1.6 CDTI MOTOR 💥 DIZEL SO 81KW-110KS VOZILOTO POSEDU...


8.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:06Страна 3 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам