Битола
                   
2165 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 107 1.0 68KS *5 VRATI*KLIMA* (UVOZ CH)

PEUGEOT 107 1.0 68KS. MOTOR NA LANCE EKONOMICEN SO 4l/100KM. POTROSUV...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 дек 21:20Промовирано

OPEL ASTRA GTC 1.3CDTI 90KS. 6BRZINI (COSMO)

OPEL ASTRA GTC 1.3CDTI 90KS. 6BRZINI MOTOR NA LANCE EURO5 STANDARD, M...


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 дек 21:19Промовирано

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3MJTD 75KS. (139 000KM.)

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3MJTD 75KS. EURO5 STANDARD SO MOTOR NA LANCE,...


4.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 дек 21:19Промовирано

Reno Clio 1.5DCI

Vo mnogu dobra sostojba so 230.000km orginal servisirano pred mesec ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:46LAGUNA 2.0 DCI

Vo odlicna sostojba reg.do 08.2023


3.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:43VOLKSWAGEN POLO 1.4 FUL OPREMA 2009ta REG 12/23ta ODLICNO!!!

Volkswagen Polo 1.4 59kw chist benzinec proizvedeno 2008ma godina, pr...


3.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.450 €
Битола

Автомобили

Вчера 09:36Mercedes CLA 200 AMG line 7G-DCT

Kolata e vo ekstra sostojba so kompletna servisna i elektronska knisk...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Автомобили

Вчера 09:26Dekla Yugo 45ka

Se prodava dekla za Yugo 45ka nee puknata ili slicni cena 3500denari ...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:22Plinski ured za kola (karburator)

Se prodava plinski ured za karburator vozila plinot e izvaden od yugo...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:22Yugo 45,55,65,EFI DELOVI

Se sto vi treba za Yugo imam do posledno strafce info:078 330 766


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:22Bandasi 14ki

14ki bandasi 4x100 Odlicni CENA 5500 denari INFO 078 330 766


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:22Seat FR

Seat Ibiza FR FR suspenzija FR motor FR oprema *12X Air...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:02Alfa Romeo 159JTS 160hp 2007g Neuvezena ODLICNA!!

Alfa Romeo 159 1.9JTS 160hp 2007god Neuvezena kupena MK vo Odlicna so...


2.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:40AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b7 2.0 TDI 8v 140ks Klimatronik Parking senzori AB...


6.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:28Peugeot 508

Peugeot 508 thp 1.6 156ks Купена од еуроипекс 150000км со сервисна к...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 08:27Mazda 3 SportLine GT Edition 1.6D 109hp 2010 со зелен картон

Маздата е одлично зачувана со највисоко ниво на опрема. Поминати се р...


6.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:22MERCEDES-BENZ E350 CDI COUPE -11

Perfekten uvezen od svajcarija kompletno servisiran motor i menuvac ...


16.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:07MERCEDES-BENZ C200CDI ELEGANCE-06

Uvezen pred tri god od Germanija Redovno servisiran i odrzuvan Ne...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:07MERCEDES-BENZ C220CDI AVANGARD BLUEEFICIENCY-13

Uvezen od Germanija Registriran servisiran Extra prva boja bez ni...


13.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:07Mazda 3

Se prodava mazda 3 1.4 benzin motor so lance Kolata e redovno servis...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:04Mercedes C200 CDI

Mercedes C200 cdi 2005 Dizel 252000 km Kontakt Aleksandar 076 244 ...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 07:54MAZDA 3 2.2 MZR CD, SPORTLINE, BOSE

MAZDA 3 2.2 MZR-CD 2011 185 KONJSKI SILI UVEZENA OG GERMANINA DONESEN...


6.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 07:50Chvrolet Cruze LT 2.0 150HP

Продавам Chvrolet Cruze LT 2.0 150HP Oд опрема поседува: ABS ESP...


5.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 07:45Smart forfour 1.5cdi.ful oprema odlicno zacuvano

: Се продава Smart forfour.1.5cdi.mitsibushi motor eden od najdobrit...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 07:21Mini countryman 2.0s.diz.143hp.4x4 avtomatic 2014g.ZAMENA

продава Mini countryman 2.0s.dizel 143hp.4x4.x.drive avtomatic 2014g...


10.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 07:20Opel corsa 1.3cdti 2006g.ful oprema odlicno zacuvana

Opel corsa 1.3 cdti.ful oprema so relni 229000km.proverka kade sakate...


2.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.950 €
Битола

Автомобили

Вчера 07:16VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

EXTRA TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA SERVIS MASLO FILTRI REBRASI REGI...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 07:13Mercedes E 270 cdi 2002 ODLICEN

Vo odlicna sostojba kompletno servisiran i registriran so zelen karto...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 06:41LAND ROVER DISCOVERY III -2.7HSE 4X4

*PRVA BOJA,model-2008g.-190ks.Euro5 *FULL OPREMA -7 SEDISTA FABRICK...


11.500 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 06:41BMW 318d Facelift 2009 Godina EURO 5 DPF Top Sostojba

Top sostojba! BMW 318d Redizajn EURO 5 so DPF, 2010/2009 godina. TO...


7.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 06:30Renault Twingo II Panorama pokriv 2011 God 1.2LEV 16V 75 KS

Najdobriot i najekonomicen motor. EURO 5 noviot motor 1.2 LEV Benzin...


3.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 06:30Ford Mondeo 1.6 TDCi TITANIUM 2012 Redizajn

Top sostojba! Registriran cela godina do 23.09.2023 godina Najdobri...


10.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 06:29OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Opel Astra 1.7 cdti 125hp COSMO paket klima novi zimski gumi tiga...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 03:03Se prodava Volkswagen Touran 1.9 105ks

Registriran so zelen karton Servisiran maslo filtri Za povekje info...


6.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 01:24Golf 5 1.9 tdi 2005 regg 08.2023

Golf 5 1.9 tdi 2005 105 ps 77kw Registriran cela godina Alominiumski ...


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 01:03BMW X5 4.0D M-pack

Dzipot e vo top sostojba realni kilometri registriran cela god servis...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 00:37OPEL CORSA

Opel corsa God.na proizvodstvo 2005 1.4 twinport reg.do 11.12.2023 g...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

05 дек 23:59SEDISTA. ZA GETZ.

Sdistata se vo odlicna sostojba kako novi, imam i drugi delovi od ist...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

05 дек 23:23BMW X5

Se prodava BMW X5 mnogu dobro zacuvan ne e poliran sminkan prva farba...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

05 дек 22:59VW POLO 1.6 BENZIN/PLIN A-TEST

Kolata e vo dobra sostojba,osven karoseriski zabeleski so ogled na go...


1.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.399 €
Битола

Автомобили

05 дек 22:10BMW 116i

KONTAKT BROJ: 072680282 Makedonska kola kupena od BMW salonot. Jas...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

05 дек 21:33Citroen C5 1.6 hdi

Se prodava citroen c5 2008 godina 1.6 hdi 80kw (so dpf ispraven dopol...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

05 дек 21:08Mercedes E 300 D Se Prodava I Menuva 5555

Odlicen


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

05 дек 21:01Страна 4 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам