Битола
                   
2178 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA PRO CEED 1.6 125KS. (FACELIFT 2012GOD.) UVOZ CH

KIA PROCEED 1.6 ISG 125KS. 6 BRZINI EURO5 STANDARD, MODIFICIRAN REDIZ...


5.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 јан 09:55Промовирано

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 105KS. (REG. 09/23GOD.)

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 105KS. SO KOMPLETNA OPREMA, 5 VRATNA IZVEDBA...


4.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 јан 00:46Промовирано

KIA PICANTO 1.0 BENZIN--KLIMA--MODEL 2009--95.500 KM!!NOVO!!

KIA PICANTO 1.0 BENZIN--46KW--63KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --...


3.599 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 јан 10:47Промовирано

Mercedes e220

Pali vozi obicen dizel Reg do 11 ti mesec 4 novi zimski gumi 75.000d...


75.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:41  НОВ ОГЛАС

Mercedes w124 250D

EKSTRA CENA ZA KESH!!!! Mercedes w124 250D 69kw 1991 godina registri...


3.333 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:36BMW E46 320D

Vo odlicna sostojba Napraven servis pred 5000km Pali vozi 4zims...


3.200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.450 €
Битола

Автомобили

Вчера 16:30Citroen C8 2.0 hdi so 7 sedista

Se prodava citroen c8 2004ta godina 2.0 hdi 79kw so 7 sedista.Kolata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

Opel Astra j 1.7 cdti 81 kw uvozz 11 god

Top top sostojba registracija cela godina so zelen karton Proba i ...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:11Peugeot 407 2.0hdi

Kolata e vo odlicna sostojba Uvezena od Germanija pred 14 godini 18...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:06OPEL CORSA D

Opel Corsa D proiz. 2010. Kompletno ispravno, registrirano,servisiran...


5 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:51Se prodava Peugeot 2008 Allure Plus 1,2 PureTech / 100 KC

ЦЕНАТА Е ФИКСНА И Е ПОСЛЕДНА!БЕЗ ЗАМЕНИ Се продава Peugeot 2008 Allu...


21.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:35Nissan Murano 3.5 Benzin/Plin 235ks 2006g Reg

📢📢📢NOVO📢📢📢 ✅AVTO DADO SKOPJE NUDI MOZNOST DA KUPITE VOZILA N...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:59×× SEAT LEON 1.9 TDI ×× FACELIFT MODEL 2010 ×× 77 KW ××

Se prodava Seat Leon 1.9 TDI, 5 brzini, 105 konjski sili. Proizved...


6.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.550 €
Битола

Автомобили

Вчера 14:27RENAULT MEGANE 1.5 DCI *** REG. 01/2024 *** (golem servis)

Se prodava Renault Megane 1.5 DCI, 2009 godina, 106 konjski sili. ...


4.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:27××× FORD FUSION 1.4 TDCI ××× FACELIFT MODEL 2007 ×××

Se prodava Ford Fusion 1.4 TDCI. Pevozeni realni 192 000 km so NO...


3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:27*** MERCEDES A180 CDI *** FACELIFT MODEL 2010 ***

Se prodava Mercedes A180 CDI, 6 brzini. Proizvedena kraj na 2009 g...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:26Opel Corsa 1.3 CDTI ** EcoFlex ** Satellite ** Model 2012 **

Se prodava Opel Corsa 1.3 CDTI, EcoFLEX Start/Stop model, 95 konjski...


5.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:26** VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI ** TRENDLINE ** MODEL 2009 **

Se prodava VW POLO 1.4 TDI. Odlicno socuvano, totalno ispravno. ...


3.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:26×× SEAT LEON 1.6 TDI EcoMotive ×× FACELIFT MODEL 2012 ××

Se prodava Seat Leon 1.6 TDI, EcoMotive model EURO 5, 105 konjski sil...


6.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.990 €
Битола

Автомобили

Вчера 14:26*** SEAT IBIZA 1.4i (benzin) *** 2008 *** 86 HP ***

Se prodava Seat Ibiza 1.4 benzin, 86 konjski sili. Proizvedena 200...


4.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:26** RENAULT SCENIC 1.5 DCI ** REGISTRACIJA 20.08.2023 **

Se prodava Renault Scenic IV, 1.5 DCI, 106 konjski sili. EXTRA EXT...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:26×× RENAULT LAGUNA 1.5 DCI ×× MODEL 2009 ×× 110 HP ××

Se prodava Renault Laguna 1.5 DCI, 110 konjski sili, 6 brzini. Odl...


4.699 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.950 €
Битола

Автомобили

Вчера 14:26AUDI A3 1.9 TDI *** FACELIFT MODEL 2009 *** 3 VRATI

Se.prodava A3 1.9 TDI, 105 konjski sili. Odlicno socuvano, top sos...


6.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:26*** CITROEN C5 2.0 HDI *** REGISTRACIJA 01/2023 ***

Se prodava Citroen C5 2.0 HDI, 80 KW. Prevozeni realni 286 000 km....


2.350 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.699 €
Битола

Автомобили

Вчера 14:26*** RENAULT MEGANE 1.6i *** REG. 10/2023 ***

Se prodava Renault Megane 1.6i (benzin), proizvedena 2008 godina, pre...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:25*** HYUNDAI I30 1.6 CRDI ** 66 KW ***

Se prodava Hyundai I30 1.6 CRDI, 90 konjski sili, motor na lanche. ...


3.699 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.999 €
Битола

Автомобили

Вчера 14:23***FORD EXPLORER***4.0-V6 MOZNA E ZAMENA

DZIPOT E VO ODLICNA SOSTOJBA BESPREKORNO ZAPAZEN SO DVA PARA BAND...


11.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:31Renault megane

Se prodava renault megane 1.9 dci odlicno socuvano mnogu oprema klima...


2.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:18Mini countryman 2.0sd.143hp.4x4.2014g.mozi zamena

продава Mini countryman 2.0s.dizel 143hp.4x4.x.drive avtomatic 2014g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:15Opel corsa 1.3cdti.ful oprema 06g.odlicno socuvana

Opel corsa 1.3 cdti.redizajn so realni 229000km.proverka kade sakate ...


2.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:15se prodava Mercedes GL 350

ful oprema TEL:070-207-508 tel:070-207-508 tel:070-207-508 tel:...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:57E 320 cdi

Mercedes e320 cdi ,ispravna sostojba registriran uste 360 dena,redovn...


2.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:49Opel astra 1.6 benzin plin fullll !!!

Opel astra 1.6 benzin plin atest fullll komandi na volan, servo, abs,...


1.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.099 €
Битола

Автомобили

Вчера 12:43SEAT LEON 2.0 TDI FACELIFT EURO5

SEAT LEON 2.0 TDI 140 KONJSKI SILI PROIZVEDEN 2010 GODINA UVEZEN OD G...


6.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:37OPEL CORSA 1.3 CDTI - 2012 - TEMPOMAT-BORD-START STOP

OPEL CORSA 1.3 CDTI-75 KS-MOTOR NA LANEC-MENUVAC SO 5 BRZINI-EKONOMIC...


5.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:21OPEL CORSA 1.3 CDTI-95 KS -OPC 2013

OPEL CORSA 1.3 CDTI-95 KS-MOTOR NA LANEC-MENUVAC SO 6 BRZINI-EKONOMIC...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:21NISSAN QASKAI 1.5 DCI

NISSAN QASKAI SO ODLICEN EKONOMMICEN MOTOR 1.5 DCI - 110 KS KAROSE...


8.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:21OPEL MERIVA 1.7 CDTI - COSMO

OPEL MERIVA - MOTOR 1.7 CDTI - 131 KS - MENUVAC SO 6 BRZINI - MALA PO...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:21FIAT BRAVO 1.9 M-JET 120KS

BRAVOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC PREDNICA GOLEM SERVIS NAP...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:16Kupuvam Golf 6

Baram da kupam Golf 6 za delovi so stranski tablici Kontakt 075 208...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:02Mercedes benz E 290 TD

Mercedesot e vo odlicna sostojba i e mnogu zacuvan za godinite prva...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:25Vw passat 1.9

Se prodava passat 1.9 tdi vo odlicna sostojba registriran do Mart 202...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:11Golf v 2.0 TDI

Se prodava Golf 5 vo odlicna sostojba registriran do Juli 2023 godina...


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:11Страна 5 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам