2877 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Трособен стан кај Комерцијална на 100 м од кеј

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на при...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 09:41Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Промовирано

Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски ОД 01 НОЕМВРИ 1100 денари за студио апартман 2+1 до три л...


1.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

06 ное 13:52Промовирано

Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid , trosoben 74 m2 vo edna od najjakite zgrad...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:41Се Продава Нива Во Влезот На Охрид

Се продава нива во влезот на Охрид 1300м2 - Градинар За Повеќе И...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:22Se izdava garsonjera pod kirija na podolg period

Se izdava pod kirija na podolg vremenski period SE IZDAVA OD 1vi...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:08Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар

Се издаваат трокреветни студија комплетно опремени со сопствено купат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:00Се издава стан во Центар на Охрид

Издаваме стан во Охрид Центар, во близина на Комерцијална Банка, на 1...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Ohrid, novi kancelarii pozadi opshtinata

Se prodava nov deloven prostor pozadi opshtinata vo Ohrid. Prostorot ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:54Se Izdava Nov Apartman so Besplaten Parking

Apartamanot e so povrsina od 90 m2 I kapacitet za smestuvanje na dve ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:30Apartmani Ohrid Centar

Se izdavaat apartmani vo strog centar na Ohrid Povekje informacii na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:19SE PRODAVAAT STANOVI VO OHRID

Se prodavaat stanovi vo Ohrid vo Centar, Biljanini izvori , ohridati ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:18НОВО ВО ОХРИД СТАНОВИ ВО ГРАДБА

Површината на становите е од 39 м2 (двособени станови)до 85 м2(Четвор...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:17Se prodava stan vo gradba Ohrid

Se prodava stan vo gradba vo centarot na Ohrid od Turisticka bulevaro...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:33Apartmani Ristoski * * *

Se izdavaat 3 apartmani vo blizina na novata avtobuska stanica i blis...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 11:26Kamelija Stan vo gradba bul.Turisticka 32m2 so spalna

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid,prodava Stan vo faza na grad...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:06  НОВ ОГЛАС

PLACEVI VELESTOVO

Plac velestovo Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 10...


110.000 €
или предлог цена
Вчера 10:45  НОВ ОГЛАС

Kamelija nov stan 54m2 Biljanini Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava Stan 54m2 vo naselba Biljan...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:37  НОВ ОГЛАС

Kamelija Garsonjera 27m2 B.Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava Garsonjera vo naselba Biljan...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:32  НОВ ОГЛАС

Izdavam studio 70m do ezero

Izdavam studio kaj hotel Tino Vo centar Na OHrid na sredina na setali...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:21izdavam studio 70m do ezero

Izdavam studio kaj hotel Tino Vo centar Na OHrid na sredina na setali...


111.111.111 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:21VO SRCETO NA STARATA OHRIDSKA CARSIJA SOBI I APARTMANI

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 10:20Kupuvam atan so 40 000 eu

Kuouvam stan do 40 000 eu dajte ponuda Tel 070 352 370


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:20Kupuvam parking vo gradski pazarr

Kupuvam parking vo gradski poazar ili vo blizina ponudete Vlado 070...


1 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 МКД
Охрид

Гаражи

Вчера 10:19Prodavam stan 70m do ezero kaj hotel tino

Prodavam stan na 70 m do ezero i hotel tino so 3 imotni listovi Za s...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:19Menuvam kuka i stanovi

Menuvam kuka vo stara turska carsija i 2 garsonjeri na odlicni lokaci...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:18  НОВ ОГЛАС

Се продава стан во Охрид

Се продава стан во Охрид на ул.Ванчо Питошески. Зградата е во завршн...


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:39Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:04Stan Vo Skalesta Ohrid

Strog Centar Stan Skalesta zgrada 💫💫💫💫 2 min peski od plostad ...


160 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:00  НОВ ОГЛАС

Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:00Se Izdava APARTMAN Vo Ohrid!!!

Se izdava kompletno namesten stan vo Ohrid namenet za sekakov vid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 07:26Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
Вчера 06:55Se prodava

Se prodava mesto so kukja voda struja. Vkupno 1883m2 cena 100 evra m2...


100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 00:40Се продава плац

Се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Плацот има ДУ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:18Домениканска Република

Се продаваат мулти функционални објекти во Домениканска Република. Тр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 00:18Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. Куќата е дуп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 00:18Се продава плац

Се продава плац погоден за градба на добра локација на 1.5 км од цент...


40 €
или предлог цена
Вчера 00:18Магацин во Отех

Продавам магацини во Отекс позади бензиска пумпа Црна река на улица ж...


400 €
или предлог цена
Охрид

Магацини

29 ное 23:551700kv niva GORN,LAKOCHEREJ 7KM OD CENT,OHRID

se prodava vo mesto 4 orei... MOZE I ZAMENA ZA POMAL PLAC ,SO IMOTEN...


15.000 €
или предлог цена
29 ное 23:42IZDAVAM TROKREVET. GARSONIER.CENTAR POGLED NA EZERO

se naogja na KEJ ,PRED FAKULTET ZA TURIZAM do hotel ,,,,,MILENIUM,...


7.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

29 ное 23:42ИМПЕРИЈА – Куќа 85м²

Шифра Д 100/16 Се продава нова (невселувана) куќа со површина од ...


96.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 21:44ИМПЕРИЈА – Викенд куќа

Шифра Д 97/14 Се продава куќа со површина 70м² со катност П+2+Пк и д...


67.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 21:41Страна 2 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам