Гостивар
                   
811 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Altea 160KS Sport / Automatic DSG Full oprema

Seat Altea 1.8 160 KS 2009 Se prodava Seat Altea poradi kupuvanje na...


75 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:44НОВ ОГЛАС
Промовирано

Golf 6 prv sopstvenik samo 83.000km

Se prodava Golf 6, 1.6 TDI, 77KW, 105KS od prv sopstvenik. Vo odlicna...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

23 мај 12:33Промовирано

Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava BMW e90 facelift 2010/9 godina 320 d 177ks.

BMW FACELIFT LCI 320d 130kw/177ks. Опрема: Двозонски климатроник(ла...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

31 мај 09:36BMW X1

BMW X1 2.3 d Automat Panorama Kamera NAVI Memorija na sedist...


13.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

31 мај 08:16OPEL ASTRA H 2005 GOD.BENZIN-PLIN 1.4 SOCUVAN EXTRA CENA!!

Opel Astra H 2005 god.benzin-plin (ATESTIRAN) 1,4 so 74kw (90ks) moto...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мај 15:31BMW 120 GOD 2010/09 DSG

kolata e vo super sostojba Kolata e doneseno od Germania Kolata ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мај 14:39Reno laguna 2.0

Reno laguna 2.0 dizel so panorama krov 6 berzini greaci na sedista te...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мај 12:42Bmw x1

🇨🇭BMW X1 🇨🇭Xdrive 🇨🇭2012 🇨🇭Facelift 🇨🇭109000 km


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мај 12:15Bmw 330d Mtechnik

Bmw 330d 2007 231Hp MPacket full opremen 255:xxx KM Novi gumii band...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мај 09:57Nissan X-trail 2.2dCI 2005

Se prodava nissan x-tail 2.2dCi 2005 so 255000km poveke info 0784606...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мај 08:31VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION MOZE ZAMENA

SE PRODAVAT VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION REGISTRIRANO DO 25.07.2023 S...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 мај 23:46SKODA RAPID 1.6 TDI DSG 110.000 KM UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


11.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 мај 23:35Bmw e90

Se prodava bmw e91 vo odlicna sostojba Motor i menuvac odlicni Kli...


5.200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.600 €
Гостивар

Автомобили

29 мај 23:01Novi Mishelin gumi !!!

Se prodavat novi mishelin gumi kupeni avgust 2022 godina 1100 e vozen...


830 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
840 €
Гостивар

Автомобили

29 мај 20:44VW TIGUAN

VW TIGUAN 2.0TDI 2013/12 mesec REGISTRACIJA SO ZELEN KARTON UVO...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 мај 15:44VW Passat

Se prodava ili menuva so moja ili vasa doplata 079336146


2 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 мај 22:42Се продава Golf IV GTI

Se prodava Golf IV GTI 1.8turbo benzin Odlicno raboti turbinata bez...


1.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 мај 22:05POLO 1.6 TDI

Polo 1.6 Dizel 90Ks 4 novi gumi Fulda staeni pred 10 dena Alumisnki ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 мај 12:02HIUNDAY ACCENT AKCENT BENZIN PLIN

HYUNDAITO E VO DOBRA SOSTOJBA MOTOR I MENJAČ SE ODLIČNI IMA DOBRI 2 N...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Гостивар

Автомобили

28 мај 07:57Hyundai i30 2015\9

Основни податоци Возраст: користени Прва регистрација: 2015 / 9 И...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 16:05Megan 1.5 dci, 110hp, 6brzini, 120.000km full servis

150.000 km Proizvedena 29.12.2009 Registrirana do 23.05.2023 Servi...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 09:11BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 07:59Chevrolet Spark Klima Servo El stakla 90.xxx km

Chevrolet Spark God:2006 Km :90.xxx Oprema : Klima Servo El...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 мај 23:31MERCEDES A 220 CDI AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TAB...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 мај 20:54AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO 3XS_LINE UVOZ OD SVAJCARIA

AUDI Q5 2.0 TDI 3 X S_LINE SO NAJ FULL OPEMA EXTRA SACUVANO UVEZENO ...


25.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 мај 20:47mercedes e 220 avangarde

socuvana ful oprema ne e tahsi verzija moze zamena


11.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 мај 09:44SUBARU OUTBACK 2.0D 4x4

🚗 SUBARU OUTBACK 2.0D 4x4 110kw/150ks - 2015 godina EDINSTVENA NA P...


11.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.200 €
Гостивар

Автомобили

25 мај 14:21BMW F20

Se prodava bmw 116i turbo 100 kw - 136 ps 2012 god. 156000 km po...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 мај 13:00FORD FOCUS 1.8 TDI 2009 god.

Ford Fokus 1.8 TDCI, 85 KW- 116 KS Dizel, 2008 godina. Nivo na oprem...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Гостивар

Автомобили

25 мај 12:19KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2007 GOD.REGISTRIRAN ODLICEN

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2007 GODINA EKSTRA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIR...


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 мај 09:58Mercedes C180

Se prodava Mercedes C180 kolla e napren servis sve sto treba e menja ...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мај 22:47VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мај 23:27VW CADDY MAXI 1.6 TDI KLIMA UVOZ OD SVAJACRIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мај 23:27PORSCHE CAYENNE 3.0 DIZEL INDIVIDUAL UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мај 23:27BMW X3 2.0 D X_DRIVE UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мај 23:27BMW X1 25 D X_LINE UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA OPREMA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мај 23:27MERCEDES A 180 CDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA SO PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA M...


5.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мај 23:26Golf 7 1.6 TDI Allstar kupen od Porsche Makedonija

Golf 1.6 12/2016 1.6 TDI, Full Full, Top odrzuvan. Zelen karton, Kas...


15.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мај 13:36Passat 2012 Top DSG Neudiran CH

Volkswagen Passat 2.0 TDI, DSG, TOP! Neudiran, dva kluca, 193000 km,...


14.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мај 12:44Golf 6 prv sopstvenik samo 83.000km

Se prodava Golf 6, 1.6 TDI, 77KW, 105KS od prv sopstvenik. Vo odlicna...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

23 мај 12:33Nissan Murano 2.5d 4x4 2012

...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мај 22:50Jeep

Se prodava Jeep Patriot Vo odlicna sostojba socuvan so realna kilome...


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мај 21:17Страна 4 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам