Кичево
                   
772 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:05Промовирано

Opel Astra 1.6H

Se prodavam Opel Astra 1.6H Donesen od CH Registriran so zelenkarto...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

21 мар 20:56VW POLO 1.4i Benzin

VW POPO 1.4i 2004g Perfectna sostojba Reg cela god Ates na foli...


2.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.800 €
Кичево

Автомобили

21 мар 18:47VW EOS 2.0 TDI

VW EOS 2.0 TDI 2007g CABRIO Perfectna sostojba Registriran So po...


6.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.800 €
Кичево

Автомобили

21 мар 18:42Opel vektra c2.2 tng

Samo za ceniteli servis lance zategaci ulje filtri se novi 4 zimski g...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 11:39Opel Astra G 2008 1.4 16v benzin-plin NEUVEZUVANA

Se prodava Opel Astra G 1.4 16v 2008godina. Kupena vo Autocem Tetovo....


3.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:09Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na...


14.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:09Skoda fabia 1.2 kako nova 70ks

skoda fabia 1.2 so orginalni kilometri kolata e mnogu zacuvana perfec...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:07BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:03Renault Scenic 2001 1.9 DCI

Oprema --------------------------------------- Elektrika na prozori...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 02:32Range Rover eden od najubavite vo Mk!Top forma

Rengot e tip top proverka kaj sakate servisiran sega so sve rebrasti ...


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 18:29A4 2.0 quatro

Se prodava audi A4 2.0 quatro so full oprema proverka po vasa zelba c...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 13:00Se prodava Seat cordoba 1.9 tdi 90ks

✅️Seat cordoba 1.9 tdi 90ks 2001 godina ✅️Napraven servis rebrast ka...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

20 мар 10:41Hyundai trajet dizel 2.0 crdi

Polovni delovi za hyundai trajet dizel


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 07:58Vw touareg 2.5tdi r5 2005/4god

Regg cela godina Sostojba perfektna motor menjac podvozje so garanc...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Mercedes s klasa 320cdi 2006/5god

Sostojba perfektna Moze i zamena. Inf. 070318110


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Opel astra 1.4benzin ecotec 2007god

Astra 1.4 benzin. 2007 godina Registrirana do 7 mesec 2023god Sos...


2.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 12:38Seat Leon

Seat leon 1.6tdi 105ks, 2011godina. NAPOMENA:KOLATA TREBAT DA SE CARI...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 15:18Audu 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 09:36Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 c...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:24Ford Focus

Ford focus 1.6 tdci reg do 12 mesec novi gumi Klima z.karton servis k...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:18Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


4.899 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 22:07Mercedes C270 cdi RACEN MENJAC 6+R

MERCEDES C270 cdi AVANGARDE,Kolata e zdrava motor menjac 6 brzini + R...


10 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 20:00Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 16:01BMW 120d E87

🇨🇭BMW 120d E87🇨🇭

 ✅BMW e 2.0 so 163ks 
 
✅ BMW SOUND SYSTEM...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:38Mercedes c200 kompresor

Mercdes c200 kompresor Benzin-plin dizna atest Atest foli


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:34Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023...


6.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 22:19Ford mondeo Rs

Ford Mondeo RS 2.0i 16v 131hp 1998godina Vo top sostojba pali vozi,...


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 18:14Mercedes A160

Mercedes A160 cdi.1992 cm3,proizveden 2006-ta prva registracija 2007-...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 17:16Peugeot 205 pezo 205

Atest plin. Registrirano do 08.08.2023 Pali vozi, samo desna jabuci...


999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 11:45KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS***EURO 5**

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS - EURO 5 - PANO...


10.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 08:02Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - mozna zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 07:43Renault scenic 2

Komplet servisirano, ulje, filter za gorivo, rebrast kais, zategaci, ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 05:46Ford fusion 1.4 i benzin

Se prodava ford fusion 1.4 benzin, registriran do14.12.2023 godina, p...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 22:07BMW E60 535D M-PACKET

Kolata e vo perfektna sostojba, mnogu socuvana. Registrirana cela God...


8.799 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 19:55SE PRODAVA Audi A3

Mnogu dobro socuvano vozilo bez nikakvi vlozuvanja ima klima koja dob...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 13:02AUDI A5 3.0TDI Quattro S-tronic

🇨🇭AUDI A5 3.0TDi Quattro, S-line🇨🇭 ✅AUDITO E SO 239ks so F1 vo...


14.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
14.700 €
Кичево

Автомобили

14 мар 09:59Motor 2.0i ALT za A4 B6 2002

Se Prodava Motor od A4 B6 2.0i ALT 96kw 2002 Imam i : -Bombini x4 ...


360 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 23:40Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 15:29Страна 4 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам