Гостивар
                   
792 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Range Rover Evoque

Doneseno Od Svajcarija Automatic 2013 2.2 diesel Навигација Старт ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 фев 18:17Промовирано

Bmw 525 f10 redizajn mozna zamena Bmw x1

Bmw 525 Start stop sistem 3 nivoa na voznja eco pro comfort sport sib...


19.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 16:27Промовирано

VW GOLF 6 1.6 TDI HIGHLINE 2011 PERFEKTEN!

SE PRODAVA VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 77 KW START/STOP HIGHLINE 2011 GO...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 15:51Промовирано

BMW X3 3.0 D AVTOMATIK EKSTRA SACUVANO

SE PRODAVA BMW X3 3.0 D AVTOMATIK UVEZENO OD SVAJCARIA PROIZVODENA...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:47VW TOURAN 2.0 TDI 8V UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:33Golf V Goal 1.9 tdi 2006godina

Golf V Goal serie 1.9 tdi 2006godina 77kW Donesena od Germanija so si...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:26BMW X1 2.3 D X_DRIVE AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA FULL

BMW X1 2.3 D X_DRIVE AVTOMAT SO NAJ FULL OPREMA UVEZENO OD SVAJCARI...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:17VW GOLF 6 1.6 TDI BlueMotion UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TA...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:03•FIAT PUNTO EVO 1.2 BENZIN-PLIN 2010 REG NEUVEZUVANA•FABRIKA

•• NEUVEZUVANA--MK •• ••REGISTRIRANA DO 01.09.2023 SO ZELEN KARTON••...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 23:53VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 23:53NISSAN NAVARA 2.5 DCI 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 23:42MERCEDES C 250 CDI 4_MATIC 7 G_TRONIC UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 23:31BMW X1 2.0 D X_DRIVE AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 23:16SUZUKI SWIFT 1.3 I 4WD UVOZ OD SVAJCARIA

SUZUKI SWIFT 1.3 BENZIN 4X4 UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 23:06Fiat Panda Cross 4x4 1.3Multijet

Fiat Panda Cross 4x4 1.3 Multijet 16V DPF Euro 5 (man. 5) 2010 uvozen...


8.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 20:47BMW 320D FABRIKA

BMW 320d✅ 163 KS✅ 2006/05 GOD✅ REGISTRIRANO DO FEBRUARI 2024 GOD✅ GOL...


6.099 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.199 €
Гостивар

Автомобили

24 мар 20:40Bmw f10 facelift

Bmw f 10 2012 facelift 3 nivoa na voznja eko pro comford sport mala p...


18.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 20:37GOLF 5 1.9 TDI

Se prodava Golf 5 •1.9 TDI •77kW •2004’god •Klimatronic •Tempoma...


3.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 20:30Skoda Fabia extra 1.9 2010

Se prodava familijarno i mnogu socuvano vozilo. Odlicen vnatresen en...


22 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 19:10Се продава Ауди А4 2000 година Редизајн

Се продава Ауди А4 2000 година редизајн, возилото е во многу добра со...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 18:32Jaguar XJR 4.0 Supercharger

Jaguar xjr Engine:4.0 Supercharger 360 ps Automatic Full oprema :...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 17:30Golf 6 1.4 tfsi -Full oprema-Unikaten CH

Golf 6 Motor 14 tfsi Sila na motor 90 kw 6 stepenski menuvac Godi...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 17:13Citroen c1 1.0 Benzin 50kw 2013 god.

Citroen Model c1 1.0 benzin 50kw El.na stakla Airbags Cd radio Aux K...


5.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 17:13VW Passat 1.9tdi 131ps

VW Passat 1.9tdi 131ps Napraen e golem servis Registriran do 01.2024 ...


3.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 15:44PEUGEOT 607 2.2 BENZIN/PLIN MNOGO ODRZAVAN

PEUGEOT 607...BENZIN PLIN 2.2 GODINA NA PROIZVODSTVO 2002/2003... ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 МКД
Гостивар

Автомобили

24 мар 15:08Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 14:50Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 14:50VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 6BRZINI KLIMATRONIK NEUVEZUVAN

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw-105ks 2004 Godina NEUVEZUVAN KUPEN VO PORSCHE...


4.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 14:07Bmw 123d bi turbo 204ps

Bmw 123d bi turbo 204ps faclift M paket 2008/7god So full oprema B...


123 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 13:44Mercedes evo 280cdi

Mercedes evo 280cdi 225iljadi 2007/6god Novi gumi Info 072542333 Moz...


69 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 13:36Golf 5 plus

Golf 5 plus vo perfektna sostojba mnogu socuvan


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 11:40VW Tiguan 2.0 TSI 170hp 4Motion Panorama

Se prodava VW Tiguan 2.0TSI benzin, 125kw - 170hp, 4Motion, registira...


10.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 11:08Jeep Patriot 2.0 CRD 140hp 2008 4x4 Panorama

Se prodava Jeep Patriot vo knishka 2008, uvezen e od Norveshka 2019go...


7.499 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 11:05RENAULT MEGANE KARAVAN 1.5 DCI 101KS.NEUVEZEN REGISTRIRAN 04

NEUVEZEN RENAULT MEGANE 1.5 DCI 74 (KW) 101 (KS) KUPENO OD AUTOMOTIV...


2.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 10:07Opel Corsa C 2003 Benzin-Plin

Se prodava Opel Corsa C 1.0 Benzin-Plin atestiran Godina na prva reg...


2.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 09:19Volvo S60 D5

Se prodava Volvo S60, Km : 328.000 Automatic, Dizel 2.4 151 KW Vo ...


9.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.100 €
Гостивар

Автомобили

24 мар 09:09Mercedes e 350 cdi

Se prodava Mercedes e 350 cdi 2009 god. So pominati 258.000km orginal...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 04:09Skoda Octavia 1.9 tdi

Skoda Octavia Motor: 1.9 tdi 77 kw Perfekten motor menjac zamaec...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 02:42SKODA OCTAVIA 1.9TDI AUTOMATIK

Skoda Octavia Motor:1.9 tdi Automatik Klimatronik Greaci na s...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 02:41Opel Corsa 1.3 Cdti / God 2012 / Km150.xxx servisna kniska

Opel Corsa God: 2012 Motor: 1.3 cdti ExoFlex Km:149.xxx so servi...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 02:41Vw Golf 5 2.0 tdi

Vw Golf 5 Motor:2.0 tdi God :2004 Perfekten motor menjac zamec b...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 02:41Vw Golf 7 1.6 tdi Bluemotion

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw God : 2014 vo sobrakajna Km:220....


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 02:41BMW 525 D X_DRIVE 218 KS UVOZ OD SVAJCARIA FULL

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 23:43Страна 2 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам