Гостивар
                   
791 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


78.400 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
78.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava Range Rover Evoque

Doneseno Od Svajcarija Automatic 2013 2.2 diesel Навигација Старт ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 фев 18:17Промовирано

VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Opel astra G

Se prodava opel astra g. 1.7 dizel Mnogu sacuvano so ful oprema Kli...


2.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 11:43BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 10:54GOLF 5 1.9TDI BLUMOTION 2008GOD FULL OPREMA

GOLF 5 1.9TDI BLUMOTION 2008 GOD FULL OPREMA KOLATA E VO ODLICNA SOST...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6 €
Гостивар

Автомобили

21 мар 09:59Hyundai Santafe

Hyundai santafe Automat 2.2 crdi 7 stolici Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Serv...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 09:51Ford Mondeo 2006 GHia+Titanium Odlicno Socuvano

Se Prodava Ford Mondeo 2006 2.0 Tdci 96kw GHia +Titanium Redizajn so ...


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 09:49LANCIA DELTA 1.8T LIMITED EDITION

Модел:LANCIA DELTA 1.8TURBO Произведено:2009год Гориво:БЕНЗИН Мото...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 09:19Mercedes E250 Coupe

Mercedes E250 Coupe. 2009Godina. 250.000Klm.Registriran Cela Godina +...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 01:00POLO 1.6 TDI

Polo 1.6 Dizel 90Ks 4 novi gumi Fulda staeni pred 10 dena Alumisnki ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

20 мар 22:01Citroen c1 registrirano cela god

Citroen c1 1.0 motor toyota benzin registrirano cela godina Od opre...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

20 мар 20:36BMW 118 Dizel

Bmw 118 d Motor : 2.0 Dizel Km:225.xxx so servisna kniska God:2007...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

20 мар 19:57Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Kozen salon Senzor za dozd 5 litri na...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

20 мар 18:02Peugo 206 dizel zacuvena

Mala kola so mnogu mali trosoci moze za pocetnici , zacuvena, registr...


1.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

20 мар 12:30Polo 1.2 Tdi

Polo 1.2 Tdi


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

20 мар 11:02Opel Corsa D

Se prodava ili zamenuva Opel Corsa D 1.3 CDTi 2008 Godina Registriran...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 19:47Opel vectra b

Se prodava Opel vectra b karavan 1.6 16v Benz/plin - atest Plin Land...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 18:11Vw eos 2.0tfsi 147kw(200ps)

Vw eos 2.0turbo Benzin 147kw (200ps) 2006 kniska 185000km Registri...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 17:34КУПУВАМ/KUPUVAM Peugeot 205 GTI

KUPUVAM KUPUVAM KUPUVAM Znaci ne prodavam, ne prasuvajte za cena PEU...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 17:23Renault Megane 1.5dci 2007

Voziloto e bez nikakva mana,bez vlozuvanje. Moze da se vidi vo sekoe ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 17:00Ford Maverik 2.3 4x4

Ford Maverick 2.3 XTL 4X4 Voziloto e sega napraven servis Ima zelen...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 12:42pasat 2.0 turbo benzin zamena

americki mnogu socuvana kako od fabrika moze zamena


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 11:27Bmw x3

Bmw x3 Xdrive 2011 Automat 199780 km


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 11:06MERCEDES E 200 CDI REDIZAJN 2001

Mercedes


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 09:57SEAT CORDOBA 1,4 BENZIN PLIN DIZNA.

Se prodava seat cordoba 1,4 benzin-plin top sostojba registriran,serv...


900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 09:57Se prodava ili zamenuva

Se prodava ili zamenuva.. Kolata e vo dobra sostojba motor menuvac od...


2.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Гостивар

Автомобили

18 мар 20:51VW Passat

Se prodava ili menuva so moja ili vasa doplata 079336146


2 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

18 мар 18:01Citroen C-Crosser

2012 4WD Manual 🇨🇭🇨🇭


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

18 мар 15:21Se prodava Ford Fiesta

Kolata e vo top sostojba.napraven golem servis.registriran na 05 09....


5.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

18 мар 13:29TOYOTA RAV 4 NAJDOBRIOT ÐIP NA PAZAROT FABRIKA

" Uslužen ovlas " Se prodavarodava najdobriot " TOYOTA RAV 4 " ...


7.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

18 мар 11:40Mercedes Benz S350 Long

Full 238.000 km ,servisiran zamena so vasa doplata od 25.000 evra ili...


52.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
58.000 €
Гостивар

Автомобили

18 мар 10:08VW TIGUAN

VW TIGUAN 2.0TDI 2013/12 mesec REGISTRACIJA SO ZELEN KARTON UVO...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

18 мар 09:13MERCEDES C220cdi —AVANTGARDE—REDIZAJN—2011/2010god..177ks

kolata e registrirana cela godina ima napraveno servis na motor i me...


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

17 мар 23:27BMW 320 D X_DRIVE AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TA...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

17 мар 23:19Mercedes -Benz C320 cdi elegance full oprema

Voziloto e so normalni tragi na koristenje, odrzuvano ,bez vlozuvanja...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

17 мар 22:37Audi a4 2010 godina

swiss auto- audi a4 ,2,0tdi 105kw,143,konja avtomatski menuvac s’tro...


13.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

17 мар 14:28VW Polo Karavan

Se prodava VW Polo Karavan 1999 godina 1.6 benzin pali vozi Registrir...


600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

17 мар 13:33Touran 1.6 TDİ AVTOMATİK 2011 FABRİKA

SE PRODAVA TOURAN 1.6 TDİ 2011 GODİNA FULL OPREMA FABRİCNA SOSTOJBA ...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

17 мар 11:48Volvo v50

Volvo v50 2.0d Koza


3.900 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.200 €
Гостивар

Автомобили

17 мар 08:32AUDI A6 3.0 TDI quattro 3XS_LINE UVOZ OD SVAJCARIA

UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABL...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 мар 21:49Corvette C7-Z51 Stingray-Edna Vakva U Cela Mk-Mozna Zamena

Corvette c7-Stingray Z51 model 2015 godina Z51 model znaci najfull ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 мар 21:36VW GOLF 6 1.6 TDI BlueMotion UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 мар 21:32Страна 4 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам