Гостивар
                   
785 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Range Rover Evoque

Doneseno Od Svajcarija Automatic 2013 2.2 diesel Навигација Старт ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 фев 18:17Промовирано

VW GOLF 6 1.6 TDI HIGHLINE 2011 PERFEKTEN!

SE PRODAVA VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 77 KW START/STOP HIGHLINE 2011 GO...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:04Промовирано

Bmw 525 f10 redizajn mozna zamena Bmw x1

Bmw 525 Start stop sistem 3 nivoa na voznja eco pro comfort sport sib...


19.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 мар 16:27Промовирано

FORD GALAXY GHIA 2009/2010

SE PRODAVA FORD GALAXY GHIA 2009/2010 SHITET FORD GALAXY GHIA 2009/2...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 мар 03:48Mercedes C300

Mercedes C300 Dizel/hybrid, 101.524 km 35ks elektrik motor - 205 ks...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 мар 00:30Bmw e46 330d

◾Bmw e46 330d m57 135kw 184hp ◾2001 ◾Reg 07.2023 ◾Atest folii ◾Op...


4.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Гостивар

Автомобили

03 мар 20:32Porsche Cayenne 2005 Benzin/Plin

Se prodava Porsche Cayenne mnogu socuvana, garazirana malku vozena. ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 мар 18:50Mercedes E250 blueefficienci Diesel 2009 Godina TOP

🇨🇭🇨🇭Mercedes E250 blueefficienci Diesel 2009 Godina Sobrakajna...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 мар 18:40mercedes b200 benzin

info 070 581 585 2017god donesen 2022 od CH fresh service 12.202...


27.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 мар 15:24Jeep Compass 2.0 CRD 4x4 103kw

Vo odlicna sostojba registriran servisiran dva para gumi novi pirelli...


6.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 мар 18:13Mercedes c220 cdi 1999 Esprit MERAKLISKI ODRZUVAN

Se prodava mercedes c220 cdi 1999 esprit odrzuvan merakliski 12 godin...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 мар 17:51passat cc 2.0TDI

passat cc 2.0TDi kolate e tip top ne mu fali nisto servisiran kom ple...


8.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Гостивар

Автомобили

02 мар 14:07АUDI A 4 3,0 TDI S ;LINE

SE PODAVA АUDI A 4 3,0 TDI S ;LINE QUATRO FULL OPREMA REG : 1 GOD...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 мар 08:42Gmc Terrain-eden i edinstven u cela Mk-Mk Tabli-Mozna Zamena

Gmc Terrain 2.4 BenZin 2012 godina Eden vakov model u cela Mk so Mk...


25.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 мар 02:14Fiat punto

FIAT PUNTO SPORT 1.9 DIEZEL MULTIJET 2008 REGISTRIRANO CELLO GODINA S...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 мар 16:33Jeep

Se prodava Jeep Patriot Vo odlicna sostojba socuvan so realna kilome...


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 мар 16:10Passat cc R-line 2.0tdi

Passat CC R Line 2.0 Tdi so 170ps Full oprema Full R line Registrira...


17.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 фев 21:47TUAREK 3.0tdi v6 redizajn

Se prodava Vw Tuarek 2008 tdi v6 redizajn noviotmotor so 245 ks Vozi...


13.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 фев 17:47Bmw 520 f10 displey navi

Bmw f10


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 фев 11:22Ford mondeo 1.8 dizell turbo interkuller god1 997

Ford mondeo 1.8 dizell turbo interkuller god1997 klima full oprema fu...


1.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 фев 09:03BMW 530D FULL OPREMA/MOZNA ZAMENA

BMW 530D INDIVIDUAL OPREMA PROIZVODSTVO 2005god Poseduva najvisok...


5.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 фев 19:17PEUGEOT 407 2.0 HDI 2007

NAPRAVEN GOLEM I MAL SERVIS ODLICNA SOSTOJBA FULL OPREMA -Polu koz...


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 фев 15:59Se prodava corsa 1.3 cdti

Се продава corsa 1.3 cdti,колата е во одлична состојба вреди да се ви...


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 фев 13:16Skoda fabia 1.2 benzin

Се продава skoda fabia 1.2 бензин 60 кс во одлична состојба вреди да ...


555 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 фев 13:14GOLF 4 TDI 2001 God.

Se prodava GOLF 4 TDI2001 Godina,registrirtano do 06.2023 godina, Ima...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 фев 11:41Send Leon 2.0 tdi V8 2006

Sead Leon 2.0 tdi V8 2006 godina registriran servisiran smeneto podvo...


4.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.700 €
Гостивар

Автомобили

26 фев 22:43Se prodava Citroen C5

Se prodava Citroen C5 ispravna, registrirana komplet ili na delovi


1.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 фев 11:13OPEL VECTRA C 2.2 DT 16V Registriran semeen avtomobil

Se prodava OPEL VECTRA C 2.2 DT 16V registriran Domacinski socuvan a...


2.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 фев 18:172x bmw 123d Bi turbo

2x bmw 123d 204ps Bi turbo uvoz od 🇨🇭 Plateni site davacki Infoo ...


85 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 фев 11:25MAZDA PREMACY 1.8 BENZIN PLIN

Prodavam


2.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 фев 10:51Opel Astra K 1.6CDTI

SE PRODAVA OPEL ASTRA K 1.6CDTI 100KW MENUVAC: MANUELEN 6 R GODINA NA...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 фев 09:55Mercedes C240 w203 2.6 V6

-Servisiran -plin so atest -moze i zamena Info na 071-318-619


2.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 фев 20:56VW Polo 1.6 Tdi 2012

Se prodava VW POLO 1.6 TDI 90KS 2012 Registrirana do 11.2023 -Prva ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 фев 18:07BMW 118D

bmw 118 d servsiran so full oprema moze i zamena cena €5.000 t...


5.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 фев 17:55mercedes b 180D

mercedes 180 d 2007 godina moze zamena kolate top pali vozi cen...


4.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 фев 17:55Prodavam Peugeot 206 HDI

Prodavam Peugeot 206 HDI 1.4 REGISTRIRANA CELA GODINA! SOCUVAN! ...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 фев 17:19PRODAVAM MINI ONE 1.6 BENZIN /// 2006 Godina

Prodavam Mini One 2006 godina. 1.6 Benzin motor so full oprema. So ...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 фев 11:49golf 5 1.9 tdi 2008

se ispravno socuvan novi 4 gumi 2021god moze zamena so realni ponudi


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 фев 09:14PASSAT B6 2.0 DIESEL (40.000 km)

40.000 km original


17.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 фев 10:12Audi a4

Audi a4 2.0 tdi Sline


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 фев 20:45Golf VI 2.0 103Kw

Golfot e extra socuvam, se gleda i po slikite. Registriran e do 11 m...


8.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 фев 19:43Reno clio 1.5 d 2011

Kako novo so 107000 km original se ispravna 2 kluca cenata e za kes...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 фев 16:50Peugeot 307

Peugeot 307 1.6 hdi Kolata e zdrav Registriran pali voI


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 фев 16:34Страна 7 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам