Прилеп
                   
2150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Golf 6 1.6 Tdi Uvoz od Svajcarija

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran do 01-03-2024 Redovno ser...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Прилеп

Автомобили

19 мај 19:08Промовирано

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:07Промовирано

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

Vo odlicna sostojba. Vozeno i odrzuvano od eden sopstvenik poslednite...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 мај 08:07Промовирано

POLOVNI DELOVI PASAT. FORD FOKUS. SKODA. POLO. VENTO

DELOVI ZA. PASAT 1.9. 131. 116. I 1.8 BENZIN VEN...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:44DELOVI ZA CITROEN C4 1.6 HDI 66KW

DELOVI ZA C4 1.6 DIZEL 66 KW 2007 GOD


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:44Se prodava Audi a3

Se prodava Audi A3 klimatronik s line so ful oprema aluminski bandaz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:30Opel Corsa C 2003

Се продава Opel Corsa C 1.2 бензин 2003 година, одлично сочувана, 2 к...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:28TURBINA- TURBO I KLAPNA ZA Ford Focus 1.6 tdci 2005g.

TURBINA- TURBO I KLAPNA ZA Ford Focus 1.6 tdci 2005g. 078216511 ...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:15Alfa Romeo 147 1.9 jtd

Alfa Romeo 147 1.9 jtd 116 ks Klimatronik ladi odlicno Tempomat Ce...


1.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:06TOYOTA AURIS 1.4 D4D OD 2013/18

KUPUVAM TOYOTA AURIS 1.4-D4D OD 2013 DO 2018 GODINA PONUDETE TEI. O72...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:04Peugeot 3008

Се продава Peugeot 3008 ,2017 година 1.6 блу хди 120кс.,регистрирано ...


21.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:42Seat ibiza 1.4 mpi 2001

Registrirana do april smeneta potions lamellar drug lager servisirana...


900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:10Audi a3 1.6TDI FACELIFT

Prodavam audi a3 2010god 1.6TDI 77kw kozni sedista klimatronik tempom...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:39  НОВ ОГЛАС

Passat 2.0 170ps

Passatot e vo odlicna sostojba Full oprema Parking senzori Greja...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:37Golf 6 2.0

Golfot e vo super sostojba so mnogu oprema


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:30Golf 6 2012

Vo ispravna sostojba registriran april


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:30Bmw e90 320d

320d 163ks 2007god Reg do 23.11.2023 Kozni sedista so greaci Klima...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:28Продавам Fiat Punto 1.2 2002 година бензин / плин

Продавам Фиат Пунто 1.2 2002 година бензин / плин City волан Четири...


2.100 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:20SEAT LEON 1.6TDI

Seat Leon 1.6 TDI ✔️ 2013 Godina✔️ 170 000km ✔️ REGISTRIRAN ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:12GOLF 5 2007 1.9 TDI

Golf 5 1.9 TDI 2007 GODINA BORD COMPIJUTER TEMPOMAT NOVI GUMI Ek...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:12Mini Cooper S

Mini Cooper S 2003 godina Oprema: -servo -abs -panorama -fa...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:54BMW F20 116i TURBO

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


12.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:52FORD MUSTANG Cabrio

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


24 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:51MINI COOPER S

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:51OPEL OMEGA 2.0 benz/plin

MOZNA E ZAMENA 📲077701753📱


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:51AUDI A5 3.0 TDI quattro 3x S-line

Audi A5 Coupe 3.0 TDI Quattro, so 200.000km,Donesena od Svajcarija 🇨...


14.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:51Renault MEGANE 1.5dci 2005

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


2.450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:51AUDI A6 3.0TDI Quattro

MOZNA ZAMENA 📲077791753📱


8 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:51MINI CLUBMAN D 1.6HDI 2010

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:51Mercedes C 220d 9G-tronic AMG Paket

Se prodava Mercedes Benz C 220d vo poln AMG paket. Avtomobilot posed...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:47Vw Golf 5 1.9 105ks 2007god

Se prodava vw golf 5 1.9 77kw 105ks 2007godina vo perfektna sistojba ...


5.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:34Audi A3 1.9tdi 105ks 2009g facelift

Se prodava Audi A3 2009godina 1.9 77kw 105ks kolata e vo odlucna sost...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

Mercedes CLA 220 AMG

Se prodava odlicno socuvan Mercedes-Benz CLA 220 CDI AMG Optik Od o...


20.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:23VW POLO 1.4TDI 51KW 2007GOD

Vw polo 1.4 tdi 51kw 2007god Uvoz Holandija plateni davacki Motor...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:21SEAT IBIZA 1.9 TDI 2009GOD

SEAT IBIZA 1.9 TDI 66KW 2009GOD UVOZ NL PLATENI DAVACKI DO REG P...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:21PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

❗️PEUGEOT 207 CABRIO 1.6i 2007GODINA ❗️REGISTRIRANO DO 8 MESEC 2023 ...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:21GOLF 5 1.9TDI 2008GOD BLUEMOTION

GOLF 5 1.9 TDI 105🐎 2008 GOD BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA 🇳...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:20OPEL CORSA 1.3CDTI ECOFLEX 2010GOD

Uvezena od Holandija Plateni davacki do registracija Vozna sostojb...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:20Се продава Daihatsu Gran Move 1.5 Бензин/Плин 16V

Се продава Daihatsu Gran Move 1.5 Бензин/Плин, со 16 вентили, добро с...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:08land rover frelander

land rover frelander 1.8i plin so ates Registriran Servisiran ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:35VW GOLF 6 4MOTION 2.0 TDI 140ks, FULL-OPREMA SWISS

📣 СЕ ПРОДАВА 📣 🏁 VW GOLF 6 2.0TDI 4MOTION (140ks) ➡ Фул опрема,...


9.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:27Suzuki Samurai 1.3 75ks, 4X4, Redizajn.

Se prodava Suzuki Samurai 1.3 75ks, 1996-god, 4X4, so račka reduktor,...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:27JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


35.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:23Страна 2 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам