Прилеп
                   
1998 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.790 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

SE PRODAVA BMW X3 2.0D 150ks 2007 X DRIVE

KOZA TEMPOMAT KOMANDI NA VOLAN 4x4 NOVI GUMI MS AUX PARKING...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:38Audi 1.9 tdi golf bmw polo mercedes passat

Prodavam audi a4 1.9 tdi 90ks ekonomicen 5l na 100km so klimatronic ...


999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:29Peugeot 5008 2.0HDI AUTOMATIK

Kolata e vo bez prekorna sostojba uvezena od CH i plateni se site tro...


8.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:19PEUGEOT 207CC 1.6HDI CABRIO

Se prodava Peugeot 207cc.1.6hdi so ful oprema registrirana cela godin...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:19Kolata se prodava

Se prodava lada 110 marka lada vaz, Registrirana do 8 mesec 2023 god...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:02Seat ibiza 1.2 benzin

Kolata e kako od fabrika bez denar vlog vo nea napraven e mal i golem...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 07:05  НОВ ОГЛАС

Peugeot 106 ! Benzin/plin A-test extra !!!

Se prodava Peugeot 106 1.0 1998 ! Benzin plin namesten nov pred 2 god...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 05:04Peugeot 307 1.4 benzin/plin

Atestiran plinski ured Solidni gumi Al.bandasi Elektrika na prozo...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:50Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god

Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:32Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2006 god

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 66 kw 2006 godina 📞077800282 ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:32Делови за Цитроен Берлинго 2.0 HDI 2006год

Делови за Цитроен Берлинго 2.0 HDI 66kw 2006 година 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:32Delovi za Seat Alhambra 1.9tdi 2004god

DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw 2004god. 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:32AUDI A5 2.0 tdi QUATTRO 2011g

Registrirana,zelen karton,servisirana,cela servisna istorija zavedena...


14 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 23:08Peugeot 508

Se prodava peugeot 508 , 1.6 HDI 2011 godina , kolata e donesena od s...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 23:04Mercedes c 200

Kolata e vo ekstra sostojba registracija cela godina 4 novi gumi za p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 23:04E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtom...


5.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 22:43Opel vectra 1.8 16v benzin plin 2004g

Opel vectra 2004g 1.8 16v benzin plin Reg do 07.08.2023g


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 22:33Golf 4 benzin

Uvezen od CH.vo mnogu dobra sostojba Kontakt Tel 077558167 077558274


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 22:06Fiat Punto 1.2

ZA poveke info 077558167 077558274


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 22:05Golf benzin plin atest klimatronik

Golfo ima plin atest vnesen vo sobrajkajna klimatronik ispraven ladi ...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 22:01Fiesta 1.1 benzin na delovi

Voziloto e na delovi itoa ima fatovi stopovi limarija motor pregrean(...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 21:44Se Prodava Peugeot 406 2.0 HDI

Kolata e vo dobra sostojba, redovno servisirana i odrzuvana. Ima ekon...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 21:05SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Se Prodava Seat Altea XL 1.9 TDI 77kw Registrirana do 07/2023 Naprave...


6.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 20:54Mercedes E300 / 2017god / 70 000km

Voziloto poseduva visoko nivo na oprema. Moze zamena za pogolemo v...


41.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
43.000 €
Прилеп

Автомобили

06 фев 20:42BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno !!! ➖Bmw E92 320i Benzin 170ks 2010➖ ➖1...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 20:41VW BUBA 1303J 1975G SO PLIN

☎️071-985-494☎️ So Plin ISPRAVNA PALI VOZI


2.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 20:29VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


13.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 20:29FORD FUSION 1.4 BENZIN PLIN 2010

☎️071-985-494 ☎️ Ful servis 4 NOVI GUMI debica 205-55-16 Registrir...


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 20:29FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 20:29Mercedes E 220

MERCEDES E 220 d W 213 EKSTRA SOSTOJBA NA VOZILOTO ...


36.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 20:25Opel astra1.4 benzin plin

Prekrasno vozilo odrzuvano redovno i domakinski vo perfektna sostojba...


1.399 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 20:21Se prodava Volkswagen Passat 2011 god

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 20:13mercedes E 212

VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA SERVISIRANO VODNA POMPA,KAIS PLOCKI,AKUM...


8.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 20:07Audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks exstra socuvano

Se prodava audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks 2004 god 5 brzini bkc motor za...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 19:58Prodavam polovni delovi za Renault Megane

Kolata e kompletna I vo vozna sostojba, motor I menuvac vo odlicna so...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 19:51Fiat punto 1.1

Fiat punto 1.1 plin registrirano cela god pali vozi za poveke inf jav...


750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 19:32FIAT BRAVO 1.9 MULTI JET

Se prodava fiat bravo 1.9m jet 120 kojnski sili vo dobra kondicija pr...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 19:19Продавам Опел Корса Енгин 070392892

Колата е во одлична состојба пали вози се наоѓа во село Будаково звон...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 19:12Audi Q5 2.0 TDI quattro 2009

Se prodava Audi Q5 quattro 2009 godina. 2.0 TDI 170ks Vtor gazda, kol...


15.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
15.800 €
Прилеп

Автомобили

06 фев 19:04Krajsler NEON

Chrysler PLYMOUTH NEON benzin + plin (atestiran) Mala potrosuvacka...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 фев 17:41Страна 3 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам