1196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Ibiza 1.4 TDI 80ks 2008

•Seat ibiza 1.4 TDI 80ks 2008• •Ekstra socuvana, zatemneti stakla so ...


3.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.950 €
21 ное 23:15Промовирано

Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks Automatic

Се продава Opel Insignia 2.0 160 коњски сили со автоматски менувач. ...


7.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava: BMW E90 320d 163ps -Automatic- NAVIGACIJA

Se prodava: BMW E90 320d 163ps -Automatic Navigacija 4 novi zimski...


6.700 €
или предлог цена
Денес 08:34ASTRA 1,7 CDTI COSMO-2010-A.C. Avto Alex Veles

Se prodava : Opel Astra 1,7 CDTI Cosmo 2010 - 201.500 km - realni ...


6.290 €
или предлог цена
Денес 08:17OPEL VECTRA - DT - 1.9 CDTI - A.C. AVTO ALEX - VELES

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.290 €
или предлог цена
Денес 08:17PEUGEOT 407 1,6 HDI-2010-NAVI - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Peugeot 407 1,6 HDI 2009 - 218.000 km - realni - redo...


5.490 €
или предлог цена
Денес 08:17Daewoo Matiz TNG

Se prodava Daewoo Matiz TNG Kolata e kupena od diro-mk prvi gazdi Na ...


1.500 €
или предлог цена
Денес 07:34BMW F 30 316d 116hp

BMW F30 316d 116 hp. Avtomobilot ima pominato realni 260 000 km, regi...


11 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12 €
Денес 07:08PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6 - 2005 G. ODLICNO SOCUVANA I GARAZIRAN...


По Договор
или предлог цена
Денес 01:12SUZUKI.S.1.9.DIZEL.4X4 2009.U.KNISKA.KES.MOZE I ZAMENA

ZIPCETO E VO ODLICNA SOSTOJBA...KAKO SO E NA SLIKITE TAKA I VO ZIVO.....


5.700 €
или предлог цена
Денес 00:19MERCEDES.CLK.KABRIO 320.2004.PLIN..ODLICEN..MOZE ZAMENA

Mercedes.kabrio.clk.320.benzin plin 2003.u.kniska..automatik...motor ...


5.999 €
или предлог цена
Денес 00:19GOLF.4..1.9.TDI..66.KW 99.G.KLIMATRONIK..REG..KES

Golfot e vo dobra i vozna sostojba registriran klimatronik..ispraven....


2.000 €
или предлог цена
Денес 00:19Delovi za Citroen Saxo

Citroen saxo 1.5D


1 €
или предлог цена
Денес 00:11Opel Astra H 1.7CDTI Cosmo Sport

Opel Astra H 1.7 CDTI 2004god Cosmo Sport Napraven kompleten servi...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 23:00  НОВ ОГЛАС

Se prodava Audi A4

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servi...


6.450 €
или предлог цена
Вчера 21:13BMW E90 Staklo

Se prodava Bmw e90 2006God 320d Stage2 kolata e staklo Registrira...


6.350 €
или предлог цена
Вчера 21:13Se prodava Matiz

Se prodava Matiz benzin plin. Elena 076 308 039


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Вчера 21:12Prodavam seat altea xl neuvezuvana.

Seat altea xl 1.6TDI, 77kw/105ks, neuvezuvana kupena od prv sopstv...


6.990 €
или предлог цена
Вчера 21:00Se prodava pezo 206 1.9d 2002 god

Se prodava pezo 206 1.9dizel 2002godina Registrirano cela godina ...


1.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.700 €
Вчера 20:48VW PASSAT B6 2.0 140ks 4MOTION 8ventili

Prodavam VW Passat B6 2.0 140ks 4motion 8v. BMP Registracija do 08....


6.900 €
или предлог цена
Вчера 20:04Odlicna opel Astra H 2006 god ful oprema

Se prodava odlicno socuvana Astra H 1.3 cdti registrirana i redovno s...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:30VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 18:09HYNDAI i 20 2015 SO 80000 KM EDEN GAZDA NOVA KOLA

.


11.000 €
или предлог цена
Вчера 18:01Opel Corsa 1.7 DTI 2001 Reg 11.2023 Odlicna

Opel Corsa 1.7 DTI bez gram sminka Vo nasa sopstvenost 7 godini R...


2.250 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.550 €
Вчера 17:19Daihatsu Terios 1.3 2006 Fabricki Plin 4x4 Reg 12.2023 Odlic

Daihatsu Terios 1.3 2006 godina bez gram sminka Fabricki Plin Reg...


6.400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
7.200 €
Вчера 17:19Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D Reg Odlicen

Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D bez gram sminka i bez skapanici 4x4 komp...


7.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
8.200 €
Вчера 17:18BMW 218d Active Tourer

BMW 218d Active Tourer 2.0-150ks Automatski menuvac so 8 brzini Regi...


16.500 €
или предлог цена
Вчера 17:13VW PASSAT CC 2.0 TSI 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT CC 2.0 TSI 147KW UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI ...


7.990 €
или предлог цена
Вчера 17:09CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 17:09TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 hp 2008g UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 hp 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


7.400 €
или предлог цена
Вчера 17:08FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 17:08CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA🇨🇭,PLATENI SIT...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 17:08NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007 g.UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 17:08MITSUBISHI LANCER 2.0 DID 2011g UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI LANCER 2.0 DID 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 P...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 17:07TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


7.700 €
или предлог цена
Вчера 17:07NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAV...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 17:07DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 17:07KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 G.4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭. VISOKO ...


11.400 €
или предлог цена
Вчера 17:07SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI 4X4 2008.GODINA UVOZ 🇨🇭 PLATENI SITE D...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 17:07Opel Zafira 1.9 Cdti 7 Sedista,Reg cela godina

Prodavam Opel Zafira 2006 God,7 Sedishta 1.9 Cdti 6-tak menuvac,Fu...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 16:52Audi A6 3.0 Tdi Quattro,Registrirano do 09.2023 Fabrika

Audi A6 3.0 Tdi Quattro 2004 God,Automatic Registrirano do 09.2023,N...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 16:51Peugeot 107 1.0 2006 132 000 km Reg Fabricka Sostojba

Peugeot 107 1.0 Benzin 50 kw 2006 Perfektna sostojba vo sekoj pogled...


3.450 €
или предлог цена
Вчера 16:45  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам