1183 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Porsche Cayenne 2014 Platinum Edition

Porsche Cayenne 2014 3.0d Platinum Edition, so servisna kniska, 165 0...


36.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Mercedes benz cls 320

Мерцедесот е во одлична состојба , комплетен сервис . Колата има поми...


8.600 €
или предлог цена
Вчера 18:14Промовирано

Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks Automatic

Се продава Opel Insignia 2.0 160 коњски сили со автоматски менувач. ...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

*SEAT IBIZA 1.2i FACELIFT—MOZE ZAMENA*

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA M...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Вчера 19:44VW LUPO 1.4TDI *KLIMA* REGISTRIRANO

VW LUPO 1.4TDI 55 KW 2001 MAX SOCUVANO FULL OPREMA NOVI GUMI ...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 19:44KIA SORENTO 2.5CRDI 4X4 2006-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVAN REG 06.2023 KOMPLETNO ISPRAVEN NOVI GUMI MOZE ZAMENA...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 19:44Se prodava Audi A4

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servi...


6.450 €
или предлог цена
Вчера 19:26BMW E90 Staklo

Se prodava Bmw e90 2006God 320d Stage2 kolata e staklo Registrira...


6.350 €
или предлог цена
Вчера 19:26Bmw e92 320d

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana Servisirana Novi 4 gumi Za...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 18:14Mercedes benz cls 320

Мерцедесот е во одлична состојба , комплетен сервис . Колата има поми...


8.600 €
или предлог цена
Вчера 18:14CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 18:08TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 hp 2008g UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 hp 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


7.400 €
или предлог цена
Вчера 18:07FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 18:07VW PASSAT CC 2.0 TSI 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT CC 2.0 TSI 147KW UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI ...


7.990 €
или предлог цена
Вчера 18:07MAZDA BT-50 2.5D 2009 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MAZDA BT-50 2.5 D 4X4 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATE...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 18:07KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 18:07MITSUBISHI LANCER 2.0 DID 2011g UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI LANCER 2.0 DID 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 P...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 18:07NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAV...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 18:06KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 G.4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭. VISOKO ...


11.400 €
или предлог цена
Вчера 18:06CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA🇨🇭,PLATENI SIT...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 18:06NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007 g.UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 18:06DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 18:06BMW E63 630I INDIVIDUAL

BMW e63 630i 2005 * MINERAL SILVER - INDIVIDUAL BOJA * CUSTOM I...


13.000 €
или предлог цена
Вчера 17:59PEUGEOT 206cc

2.0 138hp..vtor gazda..donesena od ch..registrieana do 11.2023kolata ...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 17:55Alfa Romeo 147 twin spark

Se prodava dobro zacuvana Alfa Romeo 147 twin spark 1.6 88kw 120hp 20...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 17:38  НОВ ОГЛАС

Peugeot 207

Se prodava pezo 207 1.4 benzin 2009god prva reg. 2010 kolata ne e uve...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 16:57Bmw x5 Mpacet

Se prodava bmw x5 mpacet dizajn stanski dokm ili zamenuvam za kamjon...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:54  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C 200 CDI PERFKETNA SOSTOJBA KOZA FULLL!!!

PRODADEN!!!! Info na tel 078216262 Bez nikakvi zabeleski ...


3.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.600 €
Вчера 16:54ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 8V 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina ...


4.250 €
или предлог цена
Вчера 16:45Renault Megane 1.5 dci 110 ks *NAVI, LED* 2010 godina

Napraven golem servis, smenet rebrast kais, vodna pumpa, zategaci, kl...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:41ALFA ROMEO 156 1.9 JTD

Prodavam Alfa 156 redizajn Komplet servis napraven 4 Novi gumi pro...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 15:30Se prodava BMW F30 M Sport F1

BMW F30 320d M Sport Realni 184000 kilometri, proverka kade sakate ...


19.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.000 €
Вчера 14:37OPEL MERIVA

81 kw....1.7..…..2011...


13 €
или предлог цена
Вчера 14:12VW Golf 6 DSG 1.6TDI 105ks HIGHLINE

1.6TDI BLUEMOTION -DSG 7G highline oprema -klimatro...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 14:12Fiat campagnola

Se prodava dzip terenski fiat campagnola motor Mercedes 5klipi nosi p...


15.500 €
или предлог цена
Вчера 14:02VW POLO 1.4 TDI *KLIMA* REG. -03

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW POLO 1.4 TDI OD 2003 GODINA,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:45PEUGEOT 308 1.6HDI 2011g-NAVI

Se prodava peugeot 308 1.6HDI 12.2010god 82kw,112ks so pominati 1...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 13:37Citroen C4 1.6e-hdi-NAVI- 2011g-euro5

Se prodava Citroen C4 1.6hdi.08.2011god 68kw,92ks so pominati 168 0...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 13:37Ford Focus 16 tdci 66 kw

Ful oprema Dvozonski klimaktronik ispraven 17 lieni bandazi so skoro ...


3.399 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.499 €
Вчера 13:36Citroen C4 pikasso ful

Сервисирано, регистрирано, оргинал км. Проверка по желба. Со еден збо...


4.499 €
или предлог цена
Вчера 13:35VW Golf 6 1.6 TDI 2010

Vw Golf 6 1.6 Tdi 105ks vo odlicna sostojba 2010godina, prva registra...


7.700 €
или предлог цена
Вчера 13:27  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 1.7 DTI 2001 Reg 11.2023 Odlicna

Opel Corsa 1.7 DTI bez gram sminka Vo nasa sopstvenost 7 godini R...


2.250 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.550 €
Вчера 13:26Peugeot 107 1.0 2006 132 000 km Reg Fabricka Sostojba

Peugeot 107 1.0 Benzin 50 kw 2006 Perfektna sostojba vo sekoj pogled...


3.450 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.800 €
Вчера 13:26Страна 2 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам