110 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Метална, подвижна (со тркала) количка/сталажа

Се продава метална, индустриска количка/сталажа. Сталажата/количка...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:46Skara so dve plotni

Skara so dve plotni


7.500 МКД
или предлог цена
25 ное 16:45briketirki

prodavam masini za proizvodstvo na briket za ogrev.masinite se so kap...


2 МКД
или предлог цена
25 ное 13:07Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
25 ное 10:18Греачи. Greaci

Greaci za ekstruderi Novi ppveke dimenzii


1 €
или предлог цена
25 ное 10:16Каиши kaisi kaishi

Само топтан на кило. Околу 700 кг по 1 евро кг. Сите се нови купени о...


1 МКД
или предлог цена
25 ное 10:16Pistol za farbanje пиштол за фарбање

Нови пиштоли за автоматско фарбање со течна боја и резервни дизни за ...


50 €
или предлог цена
25 ное 10:15Zavojni kompresori kompresor duvalki duvalka

Zavojni niskopritisni kompresori za transportiranje na praskasti mate...


5 €
или предлог цена
25 ное 10:15Турбина турбини turbini turbina

Исправни


1 €
или предлог цена
25 ное 10:15Vakumirka pakerka вакумирка пакерка

Пакерка со најлон и топол воздух. Фабричка


1.000 €
или предлог цена
25 ное 10:15Reduktor reduktori редуктори редуктор

Голем 1430 кг тежок редуктор со преносен однос 12/1


2.500 €
или предлог цена
25 ное 10:15Turbini so greaci za susari турбини со греачи за сушари

Комплетни турбини со греачи за сушари


200 €
или предлог цена
25 ное 10:15Интермитентен (повремен/испрекинат) механизам

Механизам што дава испрекинати пренесени движења за одреден агол


300 €
или предлог цена
25 ное 10:14Платна за гуртни platna za gurtni

Нови платна за гуртни ламели и дискови и кочници. Само топтан по 1 е...


1 €
или предлог цена
25 ное 10:14Вентили ventili ventil

Golemi industriski novi


1 €
или предлог цена
25 ное 10:13Сајла sajla

Nova meka sajla od 9 mm cena 30 den metar od 17mm okolu 10 metri osta...


30 МКД
или предлог цена
25 ное 10:13Ventilatori turbini вентилатори турбини

Центрифугални турбини големи и мали


5 €
или предлог цена
25 ное 10:13Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

Големи и мали исправни


5 €
или предлог цена
25 ное 10:13Вентилатори вентилатор ventilatori ventilator

Aksijalni ventilatori


50 €
или предлог цена
25 ное 10:13Пумпа пумпи pumpa za voda

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор


1.200 €
или предлог цена
25 ное 10:13Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

Високо притисни големи со 22 и со 18.5 кв мотор


5 €
или предлог цена
25 ное 10:13Regulator

Ispravni japonski


50 €
или предлог цена
25 ное 10:13Humidifier navlaznuvac влажнач vlaznac

Inoxna Komora za vlaznenje


300 €
или предлог цена
25 ное 10:12Blower duvac vakum pumpa turbina

Golem izbor Od 100 evra nagore


100 €
или предлог цена
16 ное 17:03Редуктори редуктор reduktor reduktori

3кв со варијатор од 4 до 20 вртежи


300 €
или предлог цена
16 ное 17:01Вентилатори вентилатор ventilator ventilatori

Исправни различни големини


50 €
или предлог цена
16 ное 17:00Zapcesta pumpa запчеста пумпа

Запчеста пумпа за пренос на мазива 1.1 кв мотор


300 €
или предлог цена
16 ное 16:58Kontrolnik контролник

Исправен


25 €
или предлог цена
15 ное 17:36Zapcesti i varijatorski kaisi kashi каиши

Се продаваат варијаторски и запчести каиши и кожени и гумени траки


1 МКД
или предлог цена
15 ное 17:36Пумпи пумпа pumpi pumpa

Нови пумпи


200 €
или предлог цена
15 ное 17:36Vakum pumpa вакум пумпа вакуум

Големи Јапонски клипни вакум пумпи со 97% ефикасност значи прави вак...


500 €
или предлог цена
15 ное 17:35Plasticni ventili пластични вентили

Нови 42 и 52 мм внатрешно


5 €
или предлог цена
15 ное 17:35Зегерови зегер zegorovi zeger osigurac osiguruvac

Најразлични димензии. Се продаваат само топтан по 2 евра кило Има ...


2 €
или предлог цена
15 ное 17:35Semerinzi semering simering семеринг симеринг семеринзи

Нови семеринзи за хидраулика и пневматика . О прстени Сетови за пу...


3 €
или предлог цена
15 ное 17:35Barometri i drugi meraci za tvrdina i KN

Novi i polovni


1 €
или предлог цена
15 ное 17:35Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка i drugi pomali


300 €
или предлог цена
15 ное 17:35Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро

Се продава вибро мотор од 6 кв со 1400 вртежи тежок 243 кг со два те...


1 МКД
или предлог цена
14 ное 18:52lameli gurtni platna

Za vozila i mashini Za toptan evro kg Okolu 150 kg


1 €
или предлог цена
14 ное 18:52Zapcesti pumpu pumpa пумпа пумпи

Во одлина состојба со капацитет користени за транспорт на моторно и р...


1 €
или предлог цена
14 ное 18:52Plasticen ABS fiting i ventili

Extra kvalitet moze i toptan na kilo


2 €
или предлог цена
14 ное 18:52Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам