Охрид
                           
366 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува соба | soba погодна за студенти | studenti

Се издава соба со сопствено купатило во строгиот центар во Охрид. Цел...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

01 окт 16:59Издавам соби Охрид

Издавам соби во центар Охрид


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

26 сеп 09:51SOBI I STUDIA VO OHRID

Se izdavaat luksuzno opremeni sobi i studia vo Ohrid. ➡️TV; ➡️WI FI...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

15 сеп 15:44Komplet studia po najdobra cena vo centarot na Ohrid

Pocituvani gosti, Za vasiot prestoj kaj nas vi nudime 3 studija vo...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

06 сеп 13:40Sobi za turisti do komercijalna banka-100m od ezero

Se izdava apartman -edna spalna soba so terasa - soba za dneven pr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

30 авг 19:01APARTMANI ANJA strog centar so parking

Se izdavaat dva luksuzno namesteni apartmani vo najstrogiot del od ce...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 авг 11:04apartmani vo pestani!!!

Apartmanite se smesteni vo s pestani na samo 50 m od ohridskoto ezero...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

20 авг 12:40Garsonjera-studio,centar,parking

Se izdava 3 krevetna garsonjera studio za 1 par,ili par so 1 dete. T...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 авг 23:55Apartman-studio za 2 lica,centar,parking

Studioto ima bracen krevet,opremena mini kujna,kupatilo,wi fi. Samo z...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

11 авг 17:27APARTMANI - Studija vo PESTANI

SLOBODEN 3 KREVETEN APARTMAN DO 08.08 Se izdavaat apartmani- studi...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 17:23Apartmani vo Ohrid Villa Nikola

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 22:14Издавање соби во Трпејца

Се издаваат соби во Трпејца со прекрасен поглед кон езерото. Лице ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 20:39Apartmani Jovan

Апартман Јован за 2-3 особи располага со сопствена бања, целосно опре...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

12 јул 13:30Апартмани

Се издаваат 6 апартмани, кои се целосно опремени(секој со сопствено к...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 јул 15:31****АПАРТМАНИ ФИЛИП-Строг центар до езеро****

Се издава луксузно наместен апартман во најстрогиот дел од центарот н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

24 јун 08:18Sobi prv pred plaza Trpejca

Se izdavaat sobi vo Trpejca so golema terasa so pogled kon ezeroto,pr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

21 мај 12:27Luksuzni Apartmani vo Ohrid, strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartman...


6 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 апр 09:51APARTMANI JOCO TRPEJCA

Апартмани Јоцо располага со пет апартмани кои еден трокреветен,четири...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

21 апр 20:32Garsonjera za student ili studentka centar

Garsonjerata e kompletno opremena.Se izdava do m.juni za 1 student il...


75 €
или предлог цена
Охрид

Соби

03 дек 11:14Sobi za izdavanje Pestani

se izdavat sobi vo pestani za poveke info 070818436.


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

02 ное 12:36BARAM SOBA ZA IZNAJMUVANJE

Baram soba za iznajmuvanje so zaseben vlez i zasebno kupatilo na dolg...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 окт 18:37se iznajmuvaat sobi vo kuka samo na parovi

Se iznajmuvaat sobi do centar po 350 den na osoba od vecer so zaedni...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

06 окт 20:00IZDAVAM APARTMAN VO STROG CENTAR!!!

Se izdava apartman na TURISTICKA vo blizina na OHRIDSKA BANKA pogoden...


15 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 сеп 19:39Se izdava apartman

Se izdava apartman na ulica Jane Sandanski, na samo 10 minuti od kejo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

23 сеп 19:27OHRID, SOBI SO POSEBNI KUPATILA

Se izdavaat dvokrevetni, trokrevetni, cetvorokrevetni sobi so posebni...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

18 сеп 07:36SOBI I STUDIA VO OHRID

Izdavam luksuzno opremeni sobi i studia vo Ohrid. Imate na raspolagan...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

13 сеп 20:19izdavam sobi OHRID

Izdavam sobi vo Ohrid vo blizina na plazite KUBA LIBRE i KADMO sobit...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 19:57ohrid - izdavam sobi

Izdavam sobi vo Ohrid na 5 min peski od plazite KUBA LIBRE i KADMO il...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 17:04Apartmani vo Centarot na Ohrid

Se iznajmuvaat apartmani vo centarot na Ohrid ( Pozadi Ohridska Ban...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

24 авг 17:06***Sobi***

Se iznajmuva sobi vo Ohrid vo blizina na avtobuskata stanica. Dvokre...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

24 авг 12:21Izdavam sobi OHRID

Izdavam sobi vo OHRID . Oddaleceni 5 minuti peski do gradskite plazi ...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 авг 17:53OHRID - izdavam sobi (blisku do plazite KUBA LIBRE i KADMO)

izdavam sobi Ohrid na 5 minuti peski od plazite kuba libre i kadmo il...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 авг 17:53СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Издаваме ста...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 12:14>>Izdavam sobi vo novo izgradena kuka<<

Kukata se naoga blizu do novata avtobuska stanica, kompletno namesten...


250 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 авг 20:19СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Издаваме ста...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 09:43SOBI I STUDIA VO OHRID

Izdavam luksuzno opremeni sobi i studia vo Ohrid. Imate na raspolagan...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 18:34Издавам соби

Издавам соби на 500м до центар. Информации после 16:00


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јул 00:40Apartmani studia vo strog centar na Ohrid

Се издаваат ново опремени двокреветни студиа, (брачен кревет + единач...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

14 јул 14:19Одмор и релаксација

Се наоаѓа на тивко и мирно место на само 15 мин пеш до плажа моб...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

11 јул 13:00Издавам соби во Охрид

Издавам соби во Охрид блиску до градската болница, на 15-тина минути ...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

11 јул 12:42Страна 9 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам