Бутел
                   
104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IVECO DAILY 60C17 3.0HPT

Proizvedeno 2006god. furgon.


9.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

28 ное 16:36Prevoz uslugi

Transport na sekakov vid NA lesni i teski vozila viljuskari traktori ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

25 ное 20:00Prevoz so kran i kiper 077991868

Prevoz utovar istovar so kran i kipper transport niz cela makedonija ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

24 ное 20:08Scania vlekaci 5 vlekaci

Scania vlekac E5 2007god Registriran do 01.2023 Najvosoka kabina...


11.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

23 ное 14:04scania vlekac

prodavam scania R420 2008 god klima frizider retarder najvisoka ka...


12.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

23 ное 14:04Volvp vlekac

Volvo FH 480 E5 automatik registriran do 04.2023 Vo odlicna sosto...


11.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

23 ное 14:04Лепење заварување чистење Хладњаци

Продаваме нови и половини Хладњаци за вода и парно греење сервис лепе...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

23 ное 07:25Man TGA460

Se prodava Man TGA460 2003god. Orginal kiper so fabricki kiper siste...


8.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

21 ное 10:02Reno magnum euro 5 delovi i volvo motor

Delovi


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

19 ное 09:36Man

Se prodava MAN 815 kran kipper 2008god registriran do 11mesec 2022 Mo...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

18 ное 21:42alanser od Daf xf105

alanserot e komplet repariran


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

14 ное 13:07Dellov za mecedez motorr 28.38

se prodav motor 28 i 38 i 17 i delovni za mecedezi kotak telin 070536...


11 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

02 ное 14:08retarder i delovi za menjac za mercedes

retarder i delovi za menjac za mercedes samo na 070278109


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

30 окт 08:26Llanci za kamjoni

Se prodava llaci za kamjoni 9 gum i10 .11.12 kontak teli 070536413bek...


400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

27 окт 21:05Gumeni kalnici za kamioni

Zadna dolga 1200 den i dupli golemi 700 i mali 600 par


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

27 окт 14:11SERVIS TRUC PROFESIONAL

TRUCK PROFESIONAL e renomiran servis koj vrsi kompjuterska dijagnosti...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

25 окт 10:31Bandazi 22.5

Bandazi 22.5 Kontakt 070278109


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

14 окт 17:34SE BARA SOFER C E KATEGORIJA

Se bara sofer za relacija MK -TR , TR - MK ,TR - KS Euro5 vozila Za ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

13 окт 13:33FRIGO BOKS SO SHINI I KUKI

IZRABOTKA NA FRIGO BOKSOVI ZA TRANSPORT NA SVEZO MESO SO SISTEM NA SH...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

13 окт 12:52Kalnici za MAN.MERCEDES,VOLVO,SCANIA

Goren del od kalnikot


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

06 окт 13:052 предни гуми Firestone 315/70/22.5

Гумите се во одлична состојба !!! 2019 година !! Не се шарани и сли...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

05 окт 23:29Branik za kamjoni

Branik za site kamjoni kotak teli 070536413bekim


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

05 окт 09:16Samar za kamion

Prodavam samar za kamion


160 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 окт 13:00Se baraat vozaci so C+E kategorija za kiper

Se baraat vozaci so C+E kategorija za kiper. Se vozi na relacija Mak...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

02 окт 01:11PRODAVAM SKANIA 470KS NA DELOVI

SVE STO VI TREBA 2003 GODINA. IMAME I 420 EURO3 AVTOMATIK, . IMA...


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

30 сеп 13:14Transport so kiper i kran 077991868

Transport so kiper i kran Rabota so kran prevoz montaza demontaza


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

30 сеп 11:22alanser za daf xf 105

alanserot e valeo kupen vo holandija i e koristen 3 meseci


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

21 сеп 19:25FAP 19-21

Prodavam kamion Fap 19-21 ekstra sostojba registriran odlicni gumi vr...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

13 сеп 20:37Prevoz so kran,digalka i kiper 077991868

Vrsam prevoz so digalka kran i kiper na sekoakov vid na materiali i p...


123 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

13 сеп 19:51Rezervar

Rezervar komplet so drzaci moze i posebno


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

09 сеп 13:47Digalka kran utovar istovar transport

Transport so kiper i kran na sekakov vid na roba


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

05 сеп 10:00TAM T75 Kiper

Prodavam TAM T75, 83god, Kiper, registriran cela godina, nov akumulat...


2.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

26 јул 15:44Седиште за камион и комбе IVECO 35S13

Седиштето е од камион IVECO. Тапацирано е со нов штоф за возила. Од...


9.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

30 јун 10:02Se prodavaat tahogravski lenti

Se prodavaat tahogravski lenti 100 i 125 za poveke informaci javete s...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

12 јун 13:23SE PRODAVA MAN 18.320 TGA 4X4 KIPER I KRAN 2008

Odlicna sostojba bez mana Registrirana Novi gumi Atlas Kran 145 ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

27 мај 17:04Mercedes 814

Prodavam kamion mercedes 814 kiper atestiran.kamionot e 1991 god.regi...


8.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

20 мај 07:05Половни гуми за камиочиња 17.5 (Екстра Цени) !!

4x Lassa 245/75/17.5 - задна шара !!! 1x Michelin 205/75/17.5 - пред...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

06 мај 10:444 половни гуми 295/80/22.5 - Hankook !!

Гумите се во супер состојба,можат да се видат во секое време 🔝🔝 Це...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

31 мар 14:08Mercedes vario 816

Se prodava mercedes vario 816 2007 registriran so rampa dolzina 5.20x...


13.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

27 мар 14:49Половни предни гуми Firestone 315/70/22.5 (2019год)

Се продаваат 2 предни гуми Firestone 315/70/22.5 ✔ Made in Spain 🔝 ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

21 фев 19:57Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам