180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

новоизградена квалитетна куќа со базен од 428м2

id: sh1054/караорман бб, штип македонија 135000€ description ново...


135.000 €
или предлог цена
22 мар 19:24Промовирано

Luxuzno uredena kuka od 471m2

id: hs1053/караорман штип 2000 македонија POA description луксузн...


140.000 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
188.400 €
Денес 13:00Kukja Plac Objekt vo selo Tarinci

Samostojna stara kukja vo selo Tarinci. (Prvata kukja od desnata str...


19.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 €
Денес 12:56Se prodava kukja / plac za izgradba

Kukjata e stara, na prekrasno mesto e i moze zamena. Cenata ne e f...


22.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
25.000 €
Вчера 23:29SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


160.000 €
или предлог цена
Вчера 16:46Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:30Se prodava kuka

Se prodava semejna renovirana kuka so promenet krov, vodovodna I elek...


49.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
53.000 €
Вчера 04:02Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
Вчера 00:44Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
28 мар 15:50комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
28 мар 12:28Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
28 мар 11:01Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
27 мар 22:44Se izdava sprat od kukja

Se izdava sprat od kukja vo blizina na centar, ~10min peski. Sprat...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
27 мар 16:57KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
27 мар 12:01Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја)

Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја). -Прв кат...


50.000 €
или предлог цена
26 мар 08:47Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


65.000 €
или предлог цена
25 мар 19:36Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


38.000 €
или предлог цена
23 мар 14:29Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
23 мар 05:11новоизградена квалитетна куќа со базен од 428м2

id: sh1054/караорман бб, штип македонија 135000€ description ново...


135.000 €
или предлог цена
22 мар 19:24Се продaвa куќa во нaселбa Дујле

074603442 - Viber 078730074 - Viber


45.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 €
21 мар 22:54Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


65.000 €
или предлог цена
20 мар 19:08Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
20 мар 15:46Kuka na prizemje

Baram Kuka ili trosoben stan vo Stip ili vo naselba Makedonka Ako ...


25.000 €
или предлог цена
19 мар 13:46Kuka

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 220 m2. ne vselena s...


300 €
или предлог цена
18 мар 14:03SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
18 мар 12:26Се продава куќа

Се продава семејна куќа во населба Деснаци (Блок 77) Контакт на тел...


200.000 €
или предлог цена
16 мар 23:01Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


27.999 €
или предлог цена
16 мар 21:00Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.


1 €
или предлог цена
15 мар 23:50Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
14 мар 20:44Една семејна куќа - Самостојна

Се продава семејна куќа на атрактивна и мирна локација во Штип. Куќа...


По Договор
или предлог цена
14 мар 12:47Se prodava kuka vo Stip

Se prodavaat 2 kuki vo Stip (lepenka (edna do edna)od 95 kvd edna, bl...


38.000 €
или предлог цена
13 мар 15:43Се продава имот на патот Штип-Радовиш

Се продава имот на патот Штип-Радовиш. Имотот располага со куќа од 20...


1 €
или предлог цена
12 мар 01:16Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul. Kosovska. Kuklata e vo odlicna sostojba so mo...


50.000 €
или предлог цена
11 мар 17:41куќа во штипско ново село

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село. Приземјето - Дуќан од 50 м2. с...


80.000 €
или предлог цена
10 мар 21:07Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
04 мар 07:56Kukata Se dava so kirija

Kukata Se dava so kirija kukata e na odlicna lokaci na centar samo n...


8.000 МКД
или предлог цена
26 фев 20:38Potpolno nezavisna kuka so panoramski pogled na planini

Potpolno nezavisna kuka so panoramski pogled na planinite Osogovo i P...


520.000 €
или предлог цена
26 фев 13:00Se prodava kuka vo levacite

Se prodava kuka


40.000 €
или предлог цена
22 фев 11:19Се издава Куќа

Се издава куќа во центарот на Штип површина од 200м² се издава по дог...


550 €
или предлог цена
16 фев 16:08Vikendica

Se prodava vikendica vo blizina na Stip vo atarot na tri cesmi so pov...


1 €
или предлог цена
11 фев 12:00Se izdava vila, се издава вила,

Се издава вила на планина Плачковица Вилата има: 3 спални соби, д...


1 €
или предлог цена
11 фев 11:08Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам