171 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:38НОВ ОГЛАС
Промовирано

Се продава куќа позади урбаниста 90м2

id: sh1037/јоаким стојков 27 штип македонија 41000€ https://we4hom...


38.000 €
или предлог цена
08 фев 10:58Se iznajmuva For rent

•Kuka vo centarot na Stip》 •House in the centeer of Stip》


1 €
или предлог цена
07 фев 18:08Se izdava kuka

Se izdava kuka na ul. Kole nedelkovski br 1 vo naselba levaci informa...


По Договор
или предлог цена
07 фев 13:56Se prodava kuka

Se prodava kuka na radanski pat, na samiot pat.


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:32Куќа за изнајмување

Се изнајмува,куќа со локација,позади собрание. Стамбениот простор е м...


500 €
или предлог цена
29 јан 12:41PRODAVAM KUKJA SO GARAZA SHTALA LETNA KUJNA

KUKJA LETNA KUJNA GARAZA STALA DO ASFALTEN PAT SO PRIKLUCOK NA STRUJA...


1 €
или предлог цена
23 јан 09:08Se izdava sprat od kuka

Vednas do avtobuskata stanica , dve posebni sobi, kujna so trpezarija...


1 €
или предлог цена
22 јан 23:16Se izdava potkrovje

Se izdava novo potkrovje, info na tel 078396444. Vednas do Avtobuska...


1 €
или предлог цена
22 јан 23:11Итно се продава куќа во строг центар на Штип

Итно се продава куќа во строг центар на Штип, во близина на зграда Пр...


150.000 €
или предлог цена
03 јан 09:11Продавам Кука во село ЛАКАВИЦА

Продавам кука во село Лакавица со 3 ектара земја коплет.Сопствен вода...


По Договор
или предлог цена
31 дек 15:18otkupuvam kuki vilkendici stanovi isplata vednas

vi trebat hitno pari ne gubete vreme ponudete go vasiot nedvizen i...


109 €
или предлог цена
20 дек 09:17se prodava kuka vo strog Centar na Stip

Шифра:PP1072 Се продава куќа на одлична локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
14 дек 11:16Куќа во Штип до болницата

Се продава семејна куќа. Куќата е приземје со можност за доградба. Се...


29.000 €
или предлог цена
09 дек 16:22Стара куќа на Исарот со гаража

Продавам стара руинира куќа на Исарот со зидана гаража по поволна .це...


11.000 €
или предлог цена
09 дек 12:06Kupuvam KUKA vo senjak

Kupuvam pomala kuka vo senjak 2 duzlak


По Договор
или предлог цена
30 ное 19:09Se prodavaat kuki vo blizina na Stip

Се продаваат 3 нови и целосно опремени куќи на неколку минути од Штип...


1 €
или предлог цена
16 ное 11:46Се продава спрат од куќа / Se prodava sprat od kukja

Се продава спрат (приземје) од куќа (приземје и спрат), на одлична ло...


1 €
или предлог цена
07 ное 17:03SE PRODAVA KUĶA

SE PRODAVA KUKJA NA ODLICNA LOKACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA,VEDNAS VSELI...


42.000 €
или предлог цена
02 ное 12:33Kompletno opremena kuka nova gradba

Kuka 100 m2 dvorno mesto 70m2 podrum 40 m2 deloven objekt so garaz...


6 €
или предлог цена
18 окт 17:49Se prodava kukja vo centarot na Stip

Se prodava kukja vo centarot na Stip. Kukjata e mala (43m2).Kompletno...


22.000 €
или предлог цена
08 окт 19:00Се продава куќа во центарот на Штип!!!

Ќуката се наоѓа на одлична локација, под Градската болница во Штип. ...


90.000 €
или предлог цена
27 сеп 20:48Топ куќа во Ново село 173м2

id: sh1023/никола карев 30, штип македонија 105000€ description h...


105.000 €
или предлог цена
27 сеп 12:21Prodavam Kukja vo novo selo

Se prodava kukja vo shtipsko novo selo do crkvata pokrovita bogorodic...


32.000 €
или предлог цена
23 сеп 12:36Se prodava kukja vo centarot na STIP

Se prodava kukja vo centarot na STIP. So povrsina od 43 kvadrati i dv...


22.000 €
или предлог цена
23 сеп 10:24Se prodava kuka so nivi

Se prodava kuka na dva sprata, so nivi do 5 hektari so sistem za navo...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 18:54ХИТНО КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ

се продава веднаш вселива куќа со дворно место 300 м2 и одма до неа ...


180.000 €
или предлог цена
07 сеп 11:34Куќа во центарот на градот

Куќа од 50 квадрати на 2 спрата, 4 соби, една бања + остава. 50 квадр...


56.000 €
или предлог цена
05 сеп 17:33Kuka za prodazba

Se prodava kuka vo strog centar na gradot


40.000 €
или предлог цена
07 авг 13:02Izdavam kuka vo strog centar na ul.Vanco Prke

Se izdava kuka so dva sprata (imaat posebni vlezovi) vo strogiot cent...


1 €
или предлог цена
22 јул 09:18Prodavam kuka

Prodavam kuka vo stip zeleznicka stanica sredena dokumentacija so imo...


50.000 €
или предлог цена
17 јул 08:40Kupuvam kukja

Kupuvam kukja ili Stan vo Stip do 40.000 e, ponudete na tel 078344615


40.000 €
или предлог цена
05 јул 14:51Se prodava kuka vo naselba Babi

Se prodava kuka vo naselba Babi na ul. Kiril Pejcinovik. Informaciin...


4 €
или предлог цена
03 јул 11:51SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

DE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO CENTAROT NA GRADOT INF NA TEL 070346688


1 МКД
или предлог цена
30 јун 08:50СПРАТ ОД КУЌА ЗА РАБОТНИЦИ

Издавам спрат од куќа за работници (од 2 од највеќе 4 лица). Спр...


1 €
или предлог цена
08 јун 15:03Куќа од 167м2 на 10 мин од центар Штип

штип македонија 50000€ description куќа од 167м2 на 10 мин од цент...


45.000 €
или предлог цена
26 мај 11:29Се продава кука во строг центар.. хитно

Куката се наога на ул. вита поп јорданова. За повеке информаци јавете...


1 €
или предлог цена
22 мај 22:08Se prodava kuka

Se prodava kuka vo Stip, vo naselba Babi na tri kata (suteren i dva k...


1 €
или предлог цена
01 мај 10:09Se prodava kuka, deloven prostor i garaza

Se prodava kuka, deloven prostor i garaza vo strogiot centar na grado...


1 €
или предлог цена
28 апр 14:09Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica kosovska br 151..sprat i podkrovje.Poveke i...


30.000 €
или предлог цена
25 апр 16:18Kukja / куќа 165 м 2

-Се продава куќа, спрат со поткровје, вкупно 8 соби, со дворно место ...


35.000 €
или предлог цена
19 апр 21:24Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам