180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

новоизградена квалитетна куќа со базен од 428м2

id: sh1054/караорман бб, штип македонија 135000€ description ново...


135.000 €
или предлог цена
22 мар 19:24Промовирано

Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
Денес 15:50Промовирано

Се продава куќа во Баби

Се продава куќа во населба Баби, двоспратна куќа, 220 метри квадратни...


1 €
или предлог цена
29 фев 22:51Vila-Kuka vo vikend naselbata Sutlak-Stip so bazen

Vila-Kuka,vednas vseliva za ziveenje.Elektricna instalacija.Sopstvena...


70.000 €
или предлог цена
13 фев 10:17Se prodava kuka ili vila blizu stip

Asvalt do samata ,granici so reka zletovica,ima struja I voda Pogodn...


1 €
или предлог цена
31 јан 11:07Се продава двоспратна куќа (нас. Баби)

Се продава двоспратна куќа во Штип, нас. Баби. Станбена површина 2х10...


По Договор
или предлог цена
29 јан 22:12Stara Kukja Vo Centarot ba Stip

Prodavam Kukja Vo centarot na Grad Stip,vo blizina na Medicinski faku...


11.111.111 €
или предлог цена
29 јан 07:04KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka ili stan vo blizina na ucilisteto Goce Delcev , pazarot...


1 €
или предлог цена
28 јан 20:04Продавам куќа во центарот на градот

Продавам куќа во центарот на градот (близу полицијата) куќа 260 м2 на...


1 €
или предлог цена
11 јан 17:45Se izdava kuka vo Stip

Se izdava kuka vo Stip vo blizina na elkos kukata e kompletno nameste...


300 €
или предлог цена
21 дек 21:48Prodavam kuka

Prodavam kuka vo neposredna blizina na tus na ul 5-ti Kongres cena po...


1 €
или предлог цена
02 дек 10:11SE PRODAVA kuka vo Stip 500M2

Se prodava kuka vo Stip Nova gradba 2015 godina 200m2 vnatresna...


55.000 €
или предлог цена
07 ное 13:00Se prodava semejna kuka

Se prodava semejna kuka na dobra lokacija vo naselba avtokomanda vo...


1 €
или предлог цена
09 окт 09:16Kuka vo centar na Stip

Se prodava kuka na odlicna lokacija pozadi gimnazijata vo Stip. Dvor...


1 €
или предлог цена
02 окт 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ- ШТИП

Се продава куќа во мирна населба Леваци, Штип. Куќата е на два спрат...


1 €
или предлог цена
11 сеп 05:46Kuka

dada


111 €
или предлог цена
14 авг 11:43VIKEND KUKJA SUITLAK

PRODAVAM VIKEND KUKJA SO LOJZE! ODLICNA LOKACIJA, POGODNA ZA ZIVENJE...


1 €
или предлог цена
04 авг 15:49Се продава стара куќа во центарот на Штип

Куќата е на одлична локација, во центарот на Штип (Стар Конак) со цел...


1 €
или предлог цена
19 јул 10:14Нова градба не е зивеено во неа.

Куќа на 2 спрата по 50 кв. со тераса откако е изградена не е живеено ...


25.000 €
или предлог цена
02 јул 12:07SE PRODAVA Kuca vo Novo Selo

Se prodava kuкa vo Novo Selo na mnogu dobra lokacija,kaj Javorot!!! ...


1 €
или предлог цена
30 јун 11:38Се продава куќа и дуќан!

Се продаваат куќа и дуќан лоцирани во строгиот центар на градот (Штип...


1 €
или предлог цена
27 јун 13:00Stanben prostor

Prodavam stanben prostor (karabina) , nad Tera marketot vo naselba Le...


60.000 €
или предлог цена
09 јун 22:37Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам