180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
11 мар 15:58Промовирано

Se izdava sprat od kukja

Se izdava sprat od kukja vo blizina na centar, ~10min peski. Sprat...


250 €
или предлог цена
12 мар 14:49Промовирано

новоизградена квалитетна куќа со базен од 428м2

id: sh1054/караорман бб, штип македонија 135000€ description ново...


135.000 €
или предлог цена
22 мар 19:24Промовирано

Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 14:29Luxuzno uredena kuka od 471m2

id: hs1053/караорман штип 2000 македонија POA description луксузн...


140.000 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
188.400 €
Вчера 13:00SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


160.000 €
или предлог цена
Вчера 12:50Kukja Plac Objekt vo selo Tarinci

Samostojna stara kukja vo selo Tarinci. (Prvata kukja od desnata str...


19.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 €
Вчера 07:51Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 05:11Se prodava kuka

Se prodava semejna renovirana kuka so promenet krov, vodovodna I elek...


53.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
55.000 €
Вчера 00:51новоизградена квалитетна куќа со базен од 428м2

id: sh1054/караорман бб, штип македонија 135000€ description ново...


135.000 €
или предлог цена
22 мар 19:24Се продaвa куќa во нaселбa Дујле

074603442 - Viber 078730074 - Viber


45.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 €
21 мар 22:54Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


65.000 €
или предлог цена
21 мар 19:08KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
21 мар 18:33Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
21 мар 18:07Se prodava kukja / plac za izgradba

Kukjata e na prekrasno mesto so pogled na zajdisonce. Samo seriozn...


22.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
25.000 €
21 мар 10:26Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


65.000 €
или предлог цена
20 мар 19:08Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
20 мар 15:46Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
20 мар 11:05Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
19 мар 20:21Kuka na prizemje

Baram Kuka ili trosoben stan vo Stip ili vo naselba Makedonka Ako ...


25.000 €
или предлог цена
19 мар 13:46Kuka

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 220 m2. ne vselena s...


300 €
или предлог цена
18 мар 14:03SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
18 мар 12:26Се продава куќа

Се продава семејна куќа во населба Деснаци (Блок 77) Контакт на тел...


200.000 €
или предлог цена
16 мар 23:01Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


27.999 €
или предлог цена
16 мар 21:00Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.


1 €
или предлог цена
15 мар 23:50Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
14 мар 20:44Една семејна куќа - Самостојна

Се продава семејна куќа на атрактивна и мирна локација во Штип. Куќа...


По Договор
или предлог цена
14 мар 12:47Se prodava kuka vo Stip

Se prodavaat 2 kuki vo Stip (lepenka (edna do edna)od 95 kvd edna, bl...


38.000 €
или предлог цена
13 мар 15:43Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
13 мар 11:11Se izdava sprat od kukja

Se izdava sprat od kukja vo blizina na centar, ~10min peski. Sprat...


250 €
или предлог цена
12 мар 14:49Се продава имот на патот Штип-Радовиш

Се продава имот на патот Штип-Радовиш. Имотот располага со куќа од 20...


1 €
или предлог цена
12 мар 01:16Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul. Kosovska. Kuklata e vo odlicna sostojba so mo...


50.000 €
или предлог цена
11 мар 17:41Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
11 мар 15:58куќа во штипско ново село

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село. Приземјето - Дуќан од 50 м2. с...


80.000 €
или предлог цена
10 мар 21:07Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
04 мар 07:56Kukata Se dava so kirija

Kukata Se dava so kirija kukata e na odlicna lokaci na centar samo n...


8.000 МКД
или предлог цена
26 фев 20:38Potpolno nezavisna kuka so panoramski pogled na planini

Potpolno nezavisna kuka so panoramski pogled na planinite Osogovo i P...


520.000 €
или предлог цена
26 фев 13:00Se prodava kuka vo levacite

Se prodava kuka


40.000 €
или предлог цена
22 фев 11:19Се издава Куќа

Се издава куќа во центарот на Штип површина од 200м² се издава по дог...


550 €
или предлог цена
16 фев 16:08Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја)

Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја). -Прв кат...


50.000 €
или предлог цена
12 фев 09:53Vikendica

Se prodava vikendica vo blizina na Stip vo atarot na tri cesmi so pov...


1 €
или предлог цена
11 фев 12:00Se izdava vila, се издава вила,

Се издава вила на планина Плачковица Вилата има: 3 спални соби, д...


1 €
или предлог цена
11 фев 11:08Se prodava kuka vo centar

Se prodava kuka vo centarot na gradot na 2 sprata 280m2 kaj gradskata...


100.000 €
или предлог цена
10 фев 11:44Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам