179 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
11 мар 15:58Промовирано

Se izdava sprat od kukja

Se izdava sprat od kukja vo blizina na centar, ~10min peski. Sprat...


250 €
или предлог цена
12 мар 14:49Промовирано

Prodavam kuka

Prodavam kuka vo stip zeleznicka stanica sredena dokumentacija so imo...


50.000 €
или предлог цена
17 јул 08:40Kupuvam kukja

Kupuvam kukja ili Stan vo Stip do 40.000 e, ponudete na tel 078344615


40.000 €
или предлог цена
05 јул 14:51Se prodava kuka vo naselba Babi

Se prodava kuka vo naselba Babi na ul. Kiril Pejcinovik. Informaciin...


4 €
или предлог цена
03 јул 11:51SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

DE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO CENTAROT NA GRADOT INF NA TEL 070346688


1 МКД
или предлог цена
30 јун 08:50СПРАТ ОД КУЌА ЗА РАБОТНИЦИ

Издавам спрат од куќа за работници (од 2 од највеќе 4 лица). Спр...


1 €
или предлог цена
08 јун 15:03Куќа од 167м2 на 10 мин од центар Штип

штип македонија 50000€ description куќа од 167м2 на 10 мин од цент...


45.000 €
или предлог цена
26 мај 11:29Се продава кука во строг центар.. хитно

Куката се наога на ул. вита поп јорданова. За повеке информаци јавете...


1 €
или предлог цена
22 мај 22:08Se prodava kuka

Se prodava kuka vo Stip, vo naselba Babi na tri kata (suteren i dva k...


1 €
или предлог цена
01 мај 10:09Se prodava kuka, deloven prostor i garaza

Se prodava kuka, deloven prostor i garaza vo strogiot centar na grado...


1 €
или предлог цена
28 апр 14:09Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica kosovska br 151..sprat i podkrovje.Poveke i...


30.000 €
или предлог цена
25 апр 16:18Kukja / куќа 165 м 2

-Се продава куќа, спрат со поткровје, вкупно 8 соби, со дворно место ...


35.000 €
или предлог цена
19 апр 21:24Куќа со двор -центар

Стара куќа со дворно место во центар на Штип Можности и це...


50.000 €
или предлог цена
16 апр 13:00Куќа ( стара ) во центар на Штип

Куќа во центар со дворно место контакт 070264265


55.000 €
или предлог цена
13 апр 13:28Se prodava plac i kuka vo centarot

Se prodava kukja vo centarot na gradot. Raspolaga so 159 m2 stanbena...


1 €
или предлог цена
30 мар 12:55Се продава куќа во центарот на Штип

Се продава куќа до собранието на град Штип,цена по договор!


1 €
или предлог цена
22 мар 14:51Се продава куќа во Центар на Штип

id: sh1020/личка 4, штип македонија 58000€ description https://we...


58.000 €
или предлог цена
16 мар 09:36Се продава или заменува куќа

Се продава куќа на убава локација во центарот на градот Штип, во добр...


1 €
или предлог цена
01 мар 10:13Се издава Стан до оу Гоце Делчев

Се издава спрат од куќа, наместен 60м2, со посебен влез и посебен дво...


150 €
или предлог цена
05 фев 13:00Se prodava kuka so bazen

Se prodava kuka so bazen


65.000 €
или предлог цена
27 јан 20:31Куќа од 60м2 во Штип

Се продава куќа на ул. Радански пат бр.123 со површина од 60м2 и двор...


18.000 €
или предлог цена
14 јан 18:28Вила со стаклена градина наместена и опремена

Се продава Вила наместена со земјиште (пластеник) стаклена градина оп...


62.000 €
или предлог цена
11 јан 16:19Se prodava kuka na ulica cvetan dimov

Se prodava kuka na ulica cvetan dimov br:8 Kontakt telefon 076/658-96...


45.000 €
или предлог цена
15 дек 09:33Куќа во градба

Се продава куќа во градба, во населба Леваци-Штип, веднаш над Тера ма...


1 €
или предлог цена
13 дек 10:11Спрат од куќа на пиринска (наместен)

Се издава спрат од куќа на улица Пиринска број 28, веднаш спроти кошо...


160 €
или предлог цена
07 дек 13:00Kupuvam kuka vo Stip

Kupuvam kuka vo Stip, vila vo sutlak ili mesto za gradba 078754464


1 €
или предлог цена
10 ное 10:36Семејна Куќа

Семејна куќа на три спрата со две гаражи и дворно место


1 €
или предлог цена
23 окт 22:27Iznajmuvam sobi za studenti/studentki

Iznajmuvam sobi za studenti i studentki pozadi kampus 2. broj za kont...


По Договор
или предлог цена
01 окт 12:25Се продава куќа

Се продава куќа 182 м2 на локација помеѓу Сењак 4 и Баби 5. Два спрат...


90.000 €
или предлог цена
19 сеп 23:03Sa prodava kuka

Kukata e 460 kvadrata so prizemje sprat i potkrovje i e so dva vleza....


34.000 €
или предлог цена
05 сеп 12:39Se prodava kukja so golem dvor vo s.Cardaklija

Se prodava kukja so golem dvor vo selo Cardaklija Stipsko. Za cena i...


1 €
или предлог цена
08 авг 16:20Се продава куќа

Се продава куќа со дворно место на улица Првомајска бр.18 во Штип. Це...


По Договор
или предлог цена
02 авг 17:17Se prodava kuka vo strog centar

Se prodava kuka, deloven prostor i garaza vo strogiot centar na grado...


1 €
или предлог цена
01 авг 16:15Se prodava vila so ovostarnik

se prodava vila so ovostarnik


30.000 €
или предлог цена
30 јул 13:59Куќа

Куќа со 180м2, два декара надворешна површина или 1900м2. Се наоѓа во...


По Договор
или предлог цена
29 јун 21:07Се издава спрат од куќа за 4 ученички или студентки

Се издава спрат од куќа (приземје) со две двокреветни соби, купатило ...


3.000 МКД
или предлог цена
13 јун 11:21Se prodava! kukja

Se prodava kukja na dva sorata vo naselba duzlak.


67 €
или предлог цена
09 јун 22:22Nov

Kukata e na eden sprat so dnorno mesto 200m2 kukata se naoga vo nasel...


24.000 €
или предлог цена
15 мај 13:04Kuka vo celntarot na Stip

Se prodava renovirana i vednas fseliva mala kuka vo celntarot na Stip...


22.000 €
или предлог цена
06 мај 19:36SE PRODAVA KUKA 260m2 ul. Karl Marks

Se peodava kuka 260m2 Na ulica Karl Marks Info na 078-533-400 Info n...


1 €
или предлог цена
18 мар 05:58Се продава куќа во Баби

Се продава куќа во населба Баби, двоспратна куќа, 220 метри квадратни...


1 €
или предлог цена
29 фев 22:51Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам