179 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
11 мар 15:58Промовирано

Se izdava sprat od kukja

Se izdava sprat od kukja vo blizina na centar, ~10min peski. Sprat...


250 €
или предлог цена
12 мар 14:49Промовирано

Vila-Kuka vo vikend naselbata Sutlak-Stip so bazen

Vila-Kuka,vednas vseliva za ziveenje.Elektricna instalacija.Sopstvena...


70.000 €
или предлог цена
13 фев 10:17Se prodava kuka ili vila blizu stip

Asvalt do samata ,granici so reka zletovica,ima struja I voda Pogodn...


1 €
или предлог цена
31 јан 11:07Се продава двоспратна куќа (нас. Баби)

Се продава двоспратна куќа во Штип, нас. Баби. Станбена површина 2х10...


По Договор
или предлог цена
29 јан 22:12Stara Kukja Vo Centarot ba Stip

Prodavam Kukja Vo centarot na Grad Stip,vo blizina na Medicinski faku...


11.111.111 €
или предлог цена
29 јан 07:04KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka ili stan vo blizina na ucilisteto Goce Delcev , pazarot...


1 €
или предлог цена
28 јан 20:04Продавам куќа во центарот на градот

Продавам куќа во центарот на градот (близу полицијата) куќа 260 м2 на...


1 €
или предлог цена
11 јан 17:45Se izdava kuka vo Stip

Se izdava kuka vo Stip vo blizina na elkos kukata e kompletno nameste...


300 €
или предлог цена
21 дек 21:48Prodavam kuka

Prodavam kuka vo neposredna blizina na tus na ul 5-ti Kongres cena po...


1 €
или предлог цена
02 дек 10:11SE PRODAVA kuka vo Stip 500M2

Se prodava kuka vo Stip Nova gradba 2015 godina 200m2 vnatresna...


55.000 €
или предлог цена
07 ное 13:00Se prodava semejna kuka

Se prodava semejna kuka na dobra lokacija vo naselba avtokomanda vo...


1 €
или предлог цена
09 окт 09:16Kuka vo centar na Stip

Se prodava kuka na odlicna lokacija pozadi gimnazijata vo Stip. Dvor...


1 €
или предлог цена
02 окт 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ- ШТИП

Се продава куќа во мирна населба Леваци, Штип. Куќата е на два спрат...


1 €
или предлог цена
11 сеп 05:46Kuka

dada


111 €
или предлог цена
14 авг 11:43VIKEND KUKJA SUITLAK

PRODAVAM VIKEND KUKJA SO LOJZE! ODLICNA LOKACIJA, POGODNA ZA ZIVENJE...


1 €
или предлог цена
04 авг 15:49Се продава стара куќа во центарот на Штип

Куќата е на одлична локација, во центарот на Штип (Стар Конак) со цел...


1 €
или предлог цена
19 јул 10:14Нова градба не е зивеено во неа.

Куќа на 2 спрата по 50 кв. со тераса откако е изградена не е живеено ...


25.000 €
или предлог цена
02 јул 12:07SE PRODAVA Kuca vo Novo Selo

Se prodava kuкa vo Novo Selo na mnogu dobra lokacija,kaj Javorot!!! ...


1 €
или предлог цена
30 јун 11:38Се продава куќа и дуќан!

Се продаваат куќа и дуќан лоцирани во строгиот центар на градот (Штип...


1 €
или предлог цена
27 јун 13:00Stanben prostor

Prodavam stanben prostor (karabina) , nad Tera marketot vo naselba Le...


60.000 €
или предлог цена
09 јун 22:37Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам