218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Laptop Asus ZenBook UX430UAR

Asus ZenBook UX430UAR Display: 14'' 1920x1080 IPS CPU: Intel Core...


19.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 16:20MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за ка...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 11:49Kupen od neptun Asus AMD Ryzen 7

Asus tuf gaming fx705d laptop 144fps


50.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 јул 18:34Prodavam Laptop ASUS - Odlicno socuvan!

Processor Intel(R) Core(TM) m3-7Y30 CPU @ 1.00GHz 1.61 GHz 8,00 GB ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 јул 22:05Продавам Lenovo LEGION7 Gaming Laptop

Се продава лаптоп Lenovo, модел LEGION 7 15IMH05 Display 15.6’’ FHD 1...


80.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 јул 14:19gejmerski laptop asus i3 - 4ta gen. so graficka geforce 2GB

prodavam nov so kutija i garancija gejmerski laptop ASUS so hasswell ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 јун 13:42Sony Vaio

Sony Vaio 4 generacija i5, 4gb ram, ssd 250 hd Instaliran so win 1...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јун 17:30Prodavam delovi za Acer Aspire ONE

Prodavam delovi za Acer Aspire ONE ZA3: - tastatura - baterija - k...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 мај 11:11СЕ ПРОДАВА DELL Inspiron 15 - 3000 series

🚨СЕ ПРОДАВА🚨 DELL Inspiron 15 - 3000 series Процесор: Intel i5 ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 09:06hp laptop odlicen

prodavam hp lap top vo odlicna sostojba polnjac orginal 5000 den 0782...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 мај 20:15nov laptop acer i5 -4ta generacija so intel HD4600 moze zam

prodavam nov ultra slim laptop acer aspire e1-572 so haswell intel i5...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 апр 17:01СЕ ПРОДАВА ЛАПТОП НОВ НЕКОРИСТЕН

DELL Latitude 5420 Intel Core I7-1185G7 Processor (4.80GHz w/Turbo, ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 апр 14:52Se prodava toshiba laptop 17 inca mod sattelite p100/324

Se prodava 17 inca laptop toshiba ispraven eden drzac od ekranot skrs...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 апр 11:12Se prodava dell laptop model ts 30 g

Se prodava dell laptop od prvite orginal tasna mouse internet kartica...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 апр 13:51Lap top Asus I5 -7200 U X542UQ-DM003

Prodavam skoro nov Lap top Asus X542UQ-DM003, procesor I5 - 7200 U ,...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 апр 12:22Macbook AIR 2012 i5 250 gb ssd

laptopot e kako nov nema grbka na nego osven edna mala ispod kapakot ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 мар 09:23Se prodava siemens nixdorf laptop

Se prodava vintage siemens nixdorf pcd -4ne laptop vo super sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мар 20:46Продавам Asus M509DA-WB715

Продавам Asus M509DA-WB715, има гаранција уште 4 месеци купен од Сет...


21.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 мар 08:27ASUS VivoStick PC TS10

Мал пренослив компјутер, нов не користен воошто во кутија не отворен....


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 мар 16:09Se prodava Apple Ibook g4 model A1055

Se prodava socuvan Apple powerbook G4 socuvan so polnac pali cena 150...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 фев 16:14Se prodava dell inspiron 1525

Se prodava dell inspiron 1525 model pp 29 l 2 gb ram 500hd neispraven...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 фев 19:38Se prodava laptop Dell Inspirion N 5110

Se prodava odlicno socuvan laptop Dell Inspirion N 5110 zaedno so ori...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 фев 19:18Сервис и инсталација за сите видови компјутери и лаптопи

Професионален сервис за вашиот компјутер или лаптоп. Форматирање и ин...


499 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 фев 18:59Se prodava laptop so 2 monitori Asus

Se prodavaat: 2x Asus monitori, 1080p rezolucija, 60Hz. Edniot e ...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 фев 12:35Lap top ASUS K 53 E , i5 procesor 8 gb ram

Se prodava Laptop ASUS model K53E, aluminiumsko kukiste,so i5 proceso...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 10:35Lenovo 500 gb 8 ram i3

Za delovi !!!site delovi gi imam Sharkite se skrseni zatoa za delov ...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 јан 18:34Lenovo S150-14AST AMD A6-9220E

Laptopot e Nov. Uste pod garancija. Info 075 333 708


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 јан 22:01DELL INSPIRON

Se prodava Dell Inspiron prv sopstvenik. So orginal pakuvanje. Wind. ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 јан 13:05Dell D830 Laptop

Продавам користен лаптоп во добра состојба Dell D830. Лаптопот е испр...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 дек 20:27Prodavam laptop Acer Aspire 5738 za delovi(rasipana maticna)

Prodavam laptop Acer Aspire 5738/5338 za delovi (rasipana e maticnata...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

22 дек 09:27MacBook Pro

Продавам MacBook Pro (13-inch, 2016, Four Thunderbolt 3 Ports) со 2....


40.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 дек 17:57Delovi za DELL Inspiron 15 3000 Series 33308

Delovi za DELL Inspiron 15 3000 Series 33308 imam sve osven maticna....


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 дек 15:43Се продава рам мемори 2x512 вкупно 1GB за лаптоп

Во супер состојба се рам мемориите 2x512 знаци вкупно 1GB DDR2 марка ...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 дек 10:11Se prodava Lenovo Yoga 910 za delovi

Lenovo Yoga 910 se prodava za delovi Ne osteten nadvoresno prekina ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 ное 18:35HP nc6220 za delovi

Продавам делови за HP nc6220. За цена и достапност пишете ми на вибер...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

22 ное 20:48Macbook pro (2019) купен од iStyle

Лаптопот е купен од iStyle, Скопје. Доаѓа со оригинален полнач. Нем...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 ное 16:30Se prodavaat 20 laptopi

Nekoj ispravni nekoj ne gi prodavam site na golemo ne po parche


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 ное 09:46Продавам мини лаптоп Acer Aspire One

Продавам мини лап топ добро сочуван. На лаптопот има инсталирано wi...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 ное 16:21Se prodava hp pavilion tx 2000

Se prodava hp pavilion tx 2000 so rotiracki ekran drzi baterija ispra...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 ное 14:58Prodavam acer

Prodavam postar model acer ispraven so neispravna paterija


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 ное 20:15Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам