217 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenovo ideapad 330 15ich kako nov

Sovrsheno odrzhan. Odlichen za rabota i gaming. MODEL: IdeaPad 3...


530 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 окт 19:36Asus VivoBook i5 7th Gen

Laptopot e vo odlicna sostojba.


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 окт 17:59PRODAVAM DELOVI ZA ACER E5 511

PRODAVAM DELOVI ZA ACER E5 511 IMAM SE KOMPLET barajte na 070 379742


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 окт 13:10Profesionalna instalacija Windows XP 7 8 8,1 10

Naj profesionalna Instalacija na Windows XP,7,8,8.1,10 ,komplet so Of...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 окт 19:31HP Laptop so INTEL harddisk

HD laptop, bukvalno kako nov HDD INTEL


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 12:23Се продава сочуван лаптоп - сочуван

Се продава лаптоп, користен 6 месеци, прв сопственик. Исправна батери...


5.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 сеп 18:32Fujitsu-Siemens Laptop

Продавам Fujitsu-Siemens Laptop (Amilo Pro v3505) CPU - Intel Core D...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 13:10IBM Thinkpad T43 delovi

Продавам делови за IBM Thinkpad T43. Пишете ми на вибер за достапнос...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 јул 16:31Delovi za Lenovo Ideapad 100-15iby

Delovi za Lenovo Ideapad 100-15iby sve sto vi treba barajte na 070 37...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јул 11:00Asus tuf gaming fx505ge_fx505ge

Gaming poloven laptop vo dobra sostojba 1 godina ne mnogu koristen p...


40.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јул 01:01DELOVI ZA ACER ASPIRE ONE ZG8

DELOVI ZA ACER ASPIRE ONE ZG8 IMAM SVE KOMPLET OSVEN EKRAN I POLNA...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 јул 11:38LapTop Acer e5-573 za delovi

LapTop Acer e5-573 za delovi ima se sto vi treba BARAJTE NA 070379742


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 јун 19:30Se prodava macbook 1181 na delovi

Se prodava macbook 1181 na delovi


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 јун 23:51Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen, Intel i7-65

Telefon: 070 350 007 Detalni Specifikacii: Model: Dell Inspiron 5...


30.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 апр 17:44HP EliteBook 840 G3

Се продава HP EliteBook 840 G3 во одлична состојба со следнава конфиг...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 апр 15:05Se prodava fujitsi siemens amilo model 2540 core 2 duo

Se prodava fujitsu siemens laptop core 2 duo 250 hd 2 gb ram super so...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 апр 13:44Se prodava ALIENWARE Lap Top!

Se prodavam Alienware 15 R2 lap top, vo ODLICNA sostojba mnogu malku ...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 апр 14:25Се продава Notebook Asus Zenbook UX431 i7

Се продава лап топ Notebook Asus Zenbook UX431 i7. Купен пред 2 месец...


740 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 мар 13:00Se prodava Compaq Presario v 5000

Se prodava Compaq presario v5000 pali ne dava slika kompleten 1000 de...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мар 11:59OTKUP NA LAPTOPI

Otkupuvam laptopi ispravni i neispravni ponudete


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 фев 17:46OTKUP NA LAPTOP

Otkupuvam laptopovi ponudete


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 фев 17:33Dell Latitude D420 za delovi (dell, laptop, лаптоп, делови)

Продавам лаптоп Dell D420 (pp09s). Лаптопот не е исправен, се продава...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 јан 20:17Acer 9920 za delovi 20 '' ekran

Acer 9920 za delovi 20 '' ekran


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 јан 11:36Grundig notebook i5 2.67ghz 240gb sdd 4gb ram 2gb video mem

Лаптопот е многу брз без никаков проблем.батеријата 0 мозе нов батери...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 јан 19:06Nova baterija za laptop HP DV2

Baterijata e nova, neotvorena.Cena 2000 denari.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 дек 14:01Prodavam Lap top Emachines e440 za delovi

Prodavam Lap top Emachines e440 za delovi komplet se maticna neispra...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 дек 15:11Menuvam nov Laptop Lenovo za Vozilo

Menuvam, Laptop Lenovo , skoro nov + Smart Swoch Blackview x1 (nov) z...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

16 дек 08:28Macbook Pro 13-inch Early-2015 2.9GHz

Се продавa Macbook Pro 13-inch Early-2015 2.9GHz со 500gb SSD. Лаптоп...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 дек 08:59Komplet Delovi za Lenovo thinkpad Edge 15 I maticna

Komplet Delovi za Lenovo thinkpad Edge 15 I maticna ispravna so I3 Pr...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 дек 09:45Apple Macbook A1811 (laptop kompjuter лаптоп)

Apple Macbook A1811. Лаптопот е во добра состојба. Единствено не рабо...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 ное 01:53Laptop Dell Vostro i3 8GB RAM pro serija

Profesionalna serija ba Dell Vostro so zajaknato kukiste i podobreni ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 ное 03:55Se prodava acer laptop

Poluispraven nema tastatura


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 13:24Se prodava hp laptop

Za delovi


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 13:24Se prodava toshiba laptop

Ima nekoj siten kvar pali ne dava slika


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 13:24Se prodava laptop acer aspire 55/20

Ispraven samo slika ne dava baterijata drzi so polnjac


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 13:23Se prodava hp pavilion dv 9700 17 inca

Se prodava hp pavilion dv 9700 17 inca neispraven super socuvan


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 10:00Se prodava mini laptop neocom vimax

Se prodava neispraven kompleten zdrav displej notebook mod u 10 il-1


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 окт 10:06Se prodava lenovo mini laptop model 4068 rm6

Se prodava mini laptop lenovo kompleten zdrav displej ne startuva 800...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 окт 10:01Se prodava acer aspire model 3690 kompleten neispraven

Se prodava acer model 3690 neispraven ne pali zdrav displej


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 окт 15:05Se prodava acer mod 1690 laptop

Se prodava acer model 1690 pali nema slika displejot ne e skrsen


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 окт 14:54Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам