Кратово
                   
169 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW BORA 1.9 TDI 4 MOTION( 4X4)

Prodavam VW Bora 1.9, 4 MOTION( 4X4) 2000 g. odlicno zacuvana, motor ...


2.600 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

09 јун 15:04VW TOURAN 2.0TDI -

Се продава VW Touran 2005 година,TDI 2.0 купен пред 2 години од прв г...


4.400 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 јун 23:51Mercedes-benz GLK 220cdi

Mercedes-benz GLK 220CDI 2009godina blueefficiency Oprema na avtomob...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 мај 07:31Opel Corsa

Opel Corsa 2010 godina Karakteristiki na avtomobilot ✅klima ✅abs ...


41 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 мај 07:30Wv Polo

Sr prodava vw polo 1.6 90ks 2010god voziloto e so 130 000km potpolno ...


5.200 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 мај 07:30Golf 4 tdi 81kw 110ks

Se prodava Golf 4 tdi servisiran komplet se sto treba so zimski gumi,...


2.500 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

21 мар 20:40Seat Ibica kordoba 1.4 16v na delovi

Se sto vi treba za Seat Ibica Kordoba 1.4 16v od 2000 godina do 2006...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

14 мар 22:03Se prodava Fiat Stilo 1.9 JTD, 85kw,116ks

Prodavam Fiat Stilo 1.9 JTD, 85kw 116ks, 2002 godina, ekonomicen mot...


2.100 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 фев 15:19Se prodava opel corsa

Opel corsa 2000 godina 1.0 benzin servisirana sredena zdrava kola gum...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

20 фев 22:44Opel Zafira 2.2 DTI

Se prodava Opel Zafira 2.2 DTI 125ks, registrirana cela godina, 7 sed...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

17 фев 18:08Chevrolet Captiva

Возилото е 2.0 дизел со 5 седишта.Донесено е од Германија, на Бугарск...


4.800 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

10 фев 09:25Delovi za Audi A4 1.9 TDI Aftomatik se stovi treba

Delovi za Audi A4 1.9tdi 131ks Aftomatik vo super sostojba ekstra ce...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 јан 19:06Škoda Octavia

Škoda Octavia Prekrasen avtomobil uvoz od ch celo vreme servisiran be...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 јан 05:33SKODA ROOMSTER 1.9tdi 77kw

Skoda Roomster 1.9 tdi 77kw 2007ma prva registracija mnogu zacuvan...


4 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

12 дек 01:16VW PASSAT 2.0TDI 8V MOTOR

MOZE DA SE VIDI VO SKOPJE VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V motor ☎️ 0...


4 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

12 дек 01:16Seat Ibiza Cupra

Smenet set rebrasti so vodna pumpa pred 1000km Plin so atest


1.250 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

03 дек 21:51ITNO SE PRODAVA GOLF 5

ITNO se prodava GOLF 5 , so full oprema 2.0 8ventilski, 140ks, 6 brzi...


3.800 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

19 ное 15:38Se prodava Peugeot Partner

Se prodava peugeot partner 2008 god tovaren servisiran registriran ce...


2.600 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

17 ное 18:18Seat Alhambra

Alhambra 2000-god 1.9tdi 90ks 6-brzini Klimatronik Abs,air bag st...


3.300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

12 окт 16:20Seat

Alhambra 2000-god 1.9tdi 90ks 6-brzini Klimatronik Abs,air bag stra...


3.400 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 сеп 17:23Prodavam GOLF3

Prodavam golf 3, dizel vo dobra sostojba,1995god.


1.600 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 авг 19:43Peugeot 1.4 44kw 2010god.

Kolata e kompletno servisirana so novi gumi Klima raboti, abs, elekt...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 авг 19:21Fiat Stilo 1.9 2006g

Se prodava fiat stilo 2006god vo supwr sostojba dvozonska klima dva p...


3.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

11 авг 16:35Prodavam golf 4, 1.9tdi, 4 motion

Golfot e na Bg tablici, redovno servisiran, motor ne e cepnat. ima ma...


1.600 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

11 авг 13:04Prodavam Chervolet Spark

Dobro socuvan ne registriran vo odlicna sostojba servo volan klima


1.500 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

25 јул 23:13Ekonomicna kola

OPREMA: -KLIMA(KLIMATRONIC) -SERVO KOZEN PODESUVACKI VOLAN -ABS ...


5.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

24 јул 12:41MERCEDES A170CDI

Se prodava Mercedes A170 CDI od oprema poseduva Klima elektrika na pr...


1.800 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

17 јун 11:23Se prodava Opel Corsa

Se Prodava Opel Corsa 1.2 kupena od prv gazda i mnogu zacuvana cena ...


2.500 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

15 јун 13:00Delovi za Pezo 206 1.9 D i 1.4 HDI

se stov treba prakjame ipo kargo niz cela MK


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

11 јун 21:18Toyota Rav 4

Ekstra sostojba


5.500 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

26 мај 15:50Passat so Desen volan

Se prodava passat so DESEN VOLAN na Angliski tablici, passatot e vo o...


3.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

15 мај 16:26Seat Leon 1.6 i moze cel moze i na delovi

Se stovi treba na 078 361 787


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

26 апр 22:24Audi a3

Audi a3 1.9 TDI 131hp


2.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

11 апр 10:45Se prodava itno Opel Corsa

Corsa 1.2 model odlicna sostojba 2006 godina. Registrirana do 31.10....


2.600 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

01 мар 16:51Audi A3 2.0 TDI

Vo dobra sostojba,srevisirana,cela godina registrirana, 4 novi letni ...


3.950 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

19 фев 09:17opel astra

opel stra 1.6 16v el.na retrovizori el.na predni prozori el.na fa...


2.100 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

07 јан 15:31Delovi za Pezo 206 1.4 HDI i 1.9 D

Delovi za Pezo 206 1.4 HDI i 1.9 D SE STOVI TEBA PRAKJEM IPO KARGO N...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

29 дек 21:25Golf 4

Se prodava itno golf 4 1.9tdi 110ks 98godina ne registriran


1.750 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

25 ное 12:07prodavam seat ibica 2003 god registrirana vo dobra sostojba

rodavam seat ibica 1.9 101 kon pumpa dizna so realni 130000 kilometri...


3.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 ное 15:50Голф 4 1.6

Продавам голф 4 1.6 ср 101 кс во вожна состојба од опрема поседува ел...


1.700 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 ное 16:38Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам