Ѓорче Петров
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава камион Iveco

Се продава камион Iveco во исправна состојба. Година на производство...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

21 мар 09:53Gumicki za kumplug

Novi gumicki za kumplug


70 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

19 мар 12:50Avtomat za Alanser

Avtomat VES Elprom Elhovo 3708800 za Lada Niva


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

10 мар 09:43ALANSER za kamion 24V

Prodavam alanser


110 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

02 мар 12:15MAN TGA 18.430

Se prodava MAN TGA 18.430 godina 2005/2006 Povekje informacii Dr...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

23 јан 15:38Pomosna sasija za MAN TGA pogodna za kiper

Izvadena od man tga euro 4


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 јан 09:00Šasiski ventili Pumpi Priklučoci i se za Kiper sistem

070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 јан 14:03DELOVI TAMCE 75

Prodavam delovi od Tamce 75 vo ispravna sostojba - Alnser za TAM 75...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

07 дек 10:40Se Prodava ili za delovi

Gubretarka kompletna ili za delovi 070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 дек 18:01Deferencijal i menjac za tamce

Prodavam deferencijal i menjac za TAMCE INFO 070/399-981 zvonko


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

17 ное 07:41Druk lager IVECO MAN

Nov druk lager


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

24 авг 10:26Se prodava kamion zastava za delovi

Se prodava kamion zastava za delovi ide komplet cel


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

07 авг 19:29Se prodava rezervar od zastava Nov

Se prodava rezervar od zastava Nov


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

07 авг 19:29Mercedes atego 1523

Se prodava mercedes atego 1523 so termo king Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

30 јул 13:40Cetkici za alanser za kamion

Cetkici za alanser za kamion Komplet za 800 denari Dimenzii: visin...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

26 јул 19:49Hidraulicna pumpa

Se prodava hidraulicna pumpa so golem kapacitet na litraza Vrti na k...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 јун 13:42ДРЖАЧ ЗА РЕЗЕРВНА ГУМА - ДАФ, МЕРЦЕДЕС, МАН

Продавам држачи за резервни гуми за ДАФ, МЕРЦЕДЕС И МАН


90 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 мај 12:05Pumpa Banana

Parker Sweden Golema hidraulicna pumpa za kranovi grajferi kran + ki...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

05 апр 13:47MERCEDES ACTROS EURO6

Se prodava Mercedes Actros EURO6 , 2012 god....novi gumi ,odlicna sos...


20.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 фев 15:14Mercedes Actros

Se prodava kamion Mercedes Actros Cenata za kamionot e po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

17 фев 08:52Prodavam TAM 2001

Prodavam tamce za 5 osobi so vo dobra sostojba so site 6 novi gumi


1.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

27 дек 18:16CENTAR ZA AKUMULATORI TOVAREN PROGRAM

ROMBAT TERRA 135 AH TOPLA ENERGY 135 AH TOPLA ENERGY 180 AH https:...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

20 дек 21:28mercedes benz 15:24 registriran

Se prodava mercedes benz 15/24 registriran za povise info tel..071 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

30 ное 21:51Transport na shut

Vrshime transport na shut so kamion Kiper 813 Nosenje Tampon Zemj...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

12 окт 23:28MICUBISHI KANTER FUSO 075-404-755

SE PRODAVA KAMION MICUBISHI KANTER SO RAMPA 2.4M SIRINA 6.15METRI D...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

05 окт 08:35Volvo FH

1 sopstvenik ADR vozilo Kompresor za cisterni


19.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 авг 12:08Actros 2541 Tandem

Се продава одлично сочуван камион со приколка.


22.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

09 јун 18:43ABS kabel

Prodavam


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

05 апр 15:53Rele Otpornik (Реле Отпорник)

Серија AТЗ отпорник (отпорник) 1202.3741.000 електротермичкo реле. Не...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

28 фев 14:16Kompresor za MAN TGA 440 (2008 godina) Tel:075/446-265

Repariran Kompresor za MAN TGA 440 (2008 godina) Tel:075/446-265 Zor...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

15 фев 20:40volvo 2007godina itno

se prodava dobro soguva vo odlicna sostojba registriran do 3.19 salte...


13.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

05 јан 16:39Hitno Se prodava daf xf tandem vo top sostojba

Se prodava daf xf tandem vo top sostojba


18.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

26 ное 13:22VW LT40 patar 7 patnici kiper cerada A-test B katrgorija

Prodavam patar VW LT40 KIPER vo odlicna sostojba, vo moja sopstvenost...


8.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

08 јул 11:28Kabel za struja

Prodavam


25 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

01 јул 11:07Rezervar za zastava, iveco, itn

Se prodava rezervar za zastava, iveco,


55 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

01 мај 18:53Cetkici za alanser za kamion

Cetkici za alanser za kamion Komplet za 800 denari Dimenzii: visin...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мар 19:16Mercedes kiper

Prodavam Mercedes kiper 26.38 so deferencijali golema evropa vo odli...


11.400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

26 фев 20:10Man Tgx 18.440

Se prodava Man Tgx 18.440 2008 god Euro 5 Super sostojba Moze da ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

03 фев 13:32Nov jastuk Firestone za Iveco

Prodavam nov jasuk


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

01 ное 11:24Polovni delovi od Tam.75. 80

Polovni mnogu socuvani del, alanseri, glavi, zamajci, i tn. Od trakto...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

04 јул 07:53Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам