209 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei P Smart 2021

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


100 €
или предлог цена
18 ное 15:44Huawei P30 Lite

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


100 €
или предлог цена
18 ное 15:43Samsung Galaxy A13, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


140 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
160 €
18 ное 15:41Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite, odlicno socuvan, potpolno ispraven...


По Договор
или предлог цена
18 ное 09:46Huawei P30 lite,i A1 Alpha 20

Prodavam ili zamenuvam dva mobilni telefoni za eden (Samsung). Huawe...


9.500 МКД
или предлог цена
17 ное 20:44I phone 13 pro max

Tel.e od ch zacuvan so 100%baterija bez grepka I odi samo so polnac


950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
970 €
17 ное 07:32Samsung A7 2018 4/64

Se prodava samsung A7 2018,raboti na site karti,telefonot e perfektno...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
16 ное 12:59iphone 7 32 GB komplet kutija super sostojba

prv sopstvenik sum na tel go zemal od germanija odlicna sostojba e ni...


5.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
6.500 МКД
15 ное 16:19iPhone 11 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


380 €
или предлог цена
15 ное 14:19iPhone 11 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


500 €
или предлог цена
15 ное 14:18iPhone 12 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
720 €
15 ное 14:17iPhone 12 Pro Max 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


750 €
или предлог цена
15 ное 14:09iPhone 13 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 3 meseci.


730 €
или предлог цена
15 ное 13:57Samsung Galaxy S10

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


220 €
или предлог цена
15 ное 13:44Samsung Galaxy Z Fold 4 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


1.350 €
или предлог цена
15 ное 13:42SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA

SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA! 6 GB RAM 64 G...


По Договор
или предлог цена
13 ное 13:47Неотпакуван Xiaomi Redmi 9AT 2/32GB

Неотпакуван Xiaomi Redmi 9AT 2/32GB 078306281


6.000 МКД
или предлог цена
12 ное 14:26Samsung A02s Kako nov

Se prodava Samsung A02s,telefonot e kako nov,raboti na site karti sle...


6.000 МКД
или предлог цена
10 ное 20:29Samsung Galaxy A52s 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


280 €
или предлог цена
10 ное 12:29Lg nehus ubuntu

Mikeofonot ne raboti brz doagja so maska bez polnac


800 МКД
или предлог цена
10 ное 09:15Lg k8

Zvucnikot neraboti nema glas drugo se ispraven


800 МКД
или предлог цена
10 ное 09:14Tablet samsung tab4

Ispraven slaba baterija


2.000 МКД
или предлог цена
10 ное 09:13Samsung galaksi a5

Bombona dobra baterija raboti samo na t mobile


2.500 МКД
или предлог цена
10 ное 09:12Blackwiev a7

Ispraven bez polnac 1500 bez cenkanje


1.500 МКД
или предлог цена
10 ное 09:11iPhone 14 128GB, nov

Novi, neaktivirani, garancija 12 meseci. Blue, Black & White ...


930 €
или предлог цена
09 ное 15:35Samsung Note 8-Full Pack

Telefonot e kako nov,raboti na site karti sleduva so celosno pakuvanj...


160 €
или предлог цена
09 ное 00:03iPhone XS Max 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


350 €
или предлог цена
08 ное 12:20iPhone 14 Pro Max 128GB, nov

Nov, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.400 €
или предлог цена
08 ное 12:17Samsung Galaxy S20 FE

Kako nov, sledi so polnac.


260 €
или предлог цена
08 ное 12:14Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


460 €
или предлог цена
08 ное 12:13Nokia 3310

Ne raboti za delovi


999 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
05 ное 20:48Samsung A52

Socuvan kako nov komplet so kutija i garancija od T-mobile


11.500 МКД
или предлог цена
05 ное 11:40Huawei P50 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 21 mesec.


680 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
700 €
04 ное 18:04Apple iPhone XS 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


280 €
или предлог цена
04 ное 12:42Motorola Edge 20 Lite 5G

Kako nov, koristen 5 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija ...


250 €
или предлог цена
04 ное 12:39Xiaomi Mi 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


180 €
или предлог цена
04 ное 12:36Samsung S9 plus 6/64 Neverlock

Se prodava samsung S9 plus 6/64 Telefonot raboti na site karti,celosn...


9.000 МКД
или предлог цена
02 ное 20:09Redmi Note 9 Pro

Telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja koristen e 8 ...


9.000 МКД
или предлог цена
02 ное 14:07Apple iPhone 13 Pro Max

Se prodava Apple iPhone 13 Pro Max 128 GB Gold. Telefonot e bukval...


1 €
или предлог цена
01 ное 14:27Apple iPhone 12 Pro Max

Se prodava Apple iPhone 12 Pro Max 256 GB Pacific Blue. Telefonot ...


1 €
или предлог цена
01 ное 14:27Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам