240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка 500ден


500 МКД
или предлог цена
20 ное 22:16Сервис на сите Андроид и iPhone телефони

- Bypass на iCloud - FRP - Декодирање - Флешување - Промена на ди...


20 ное 22:13Samsung A10 Neverlock

Se prodava samsung A10,raboti na site karti,celosno ispraven bez nika...


4.500 МКД
или предлог цена
20 ное 12:47Samsung A10 Red 2/32

Se prodava samsung a10,raboti na site karti celosno ispraven se orgin...


3.500 МКД
или предлог цена
20 ное 12:21Samsung Galaxy Fold 12GB/512GB

Kako nov, sledi so polnac.


500 €
или предлог цена
19 ное 21:19Samsung Galaxy S9 Plus

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


160 €
или предлог цена
19 ное 21:12Tripod so drzac za mobilen

Prodavam tripod univerzalen za site digitalni aparati + drzac za mobi...


400 МКД
или предлог цена
19 ное 14:44iPhone 12 Pro

bez grepka - kako nov kompletno pakuvanje 82% battery health


680 €
или предлог цена
19 ное 10:00Redmi Note 9

Se prodava redmi note 9 kupen od vip 2021 godina. Ram 4GB so 64GB me...


110 €
или предлог цена
18 ное 17:59Alcatel 1, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


70 €
или предлог цена
18 ное 15:49Samsung Galaxy Watch 5 (44mm)

Nov, garancija 24 meseci.


250 €
или предлог цена
18 ное 15:49Huawei P Smart 2021

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


100 €
или предлог цена
18 ное 15:44Huawei P30 Lite

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


100 €
или предлог цена
18 ное 15:43Samsung Galaxy A13, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


140 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
160 €
18 ное 15:41I phone 13 pro max

Tel.e od ch zacuvan so 100%baterija bez grepka I odi samo so polnac


950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
970 €
17 ное 07:32Samsung A7 2018 4/64

Se prodava samsung A7 2018,raboti na site karti,telefonot e perfektno...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
16 ное 12:59iphone 7 32 GB komplet kutija super sostojba

prv sopstvenik sum na tel go zemal od germanija odlicna sostojba e ni...


5.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
6.500 МКД
15 ное 16:19iPhone 11 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


380 €
или предлог цена
15 ное 14:19iPhone 11 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


500 €
или предлог цена
15 ное 14:18iPhone 12 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
720 €
15 ное 14:17iPhone 12 Pro Max 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


750 €
или предлог цена
15 ное 14:09iPhone 13 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 3 meseci.


730 €
или предлог цена
15 ное 13:57Samsung Galaxy S10

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


220 €
или предлог цена
15 ное 13:44Samsung Galaxy Z Fold 4 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


1.350 €
или предлог цена
15 ное 13:42Неотпакуван Xiaomi Redmi 9AT 2/32GB

Неотпакуван Xiaomi Redmi 9AT 2/32GB 078306281


6.000 МКД
или предлог цена
12 ное 14:26Samsung A02s Kako nov

Se prodava Samsung A02s,telefonot e kako nov,raboti na site karti sle...


6.000 МКД
или предлог цена
10 ное 20:29Samsung Galaxy A52s 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


280 €
или предлог цена
10 ное 12:29Lg nehus ubuntu

Mikeofonot ne raboti brz doagja so maska bez polnac


800 МКД
или предлог цена
10 ное 09:15Lg k8

Zvucnikot neraboti nema glas drugo se ispraven


800 МКД
или предлог цена
10 ное 09:14Tablet samsung tab4

Ispraven slaba baterija


2.000 МКД
или предлог цена
10 ное 09:13Samsung galaksi a5

Bombona dobra baterija raboti samo na t mobile


2.500 МКД
или предлог цена
10 ное 09:12Blackwiev a7

Ispraven bez polnac 1500 bez cenkanje


1.500 МКД
или предлог цена
10 ное 09:11iPhone 14 128GB, nov

Novi, neaktivirani, garancija 12 meseci. Blue, Black & White ...


930 €
или предлог цена
09 ное 15:35Samsung Note 8-Full Pack

Telefonot e kako nov,raboti na site karti sleduva so celosno pakuvanj...


160 €
или предлог цена
09 ное 00:03iPhone XS Max 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


350 €
или предлог цена
08 ное 12:20iPhone 14 Pro Max 128GB, nov

Nov, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.400 €
или предлог цена
08 ное 12:17Samsung Galaxy S20 FE

Kako nov, sledi so polnac.


260 €
или предлог цена
08 ное 12:14Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


460 €
или предлог цена
08 ное 12:13Нов Екран / Display за Samsung A5 (A500)

Нов Екран / Display за Samsung A5 (A500) 500ден


500 МКД
или предлог цена
06 ное 22:59Nokia 3310

Ne raboti za delovi


999 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
05 ное 20:48Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам