263 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:02Промовирано

Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
04 фев 09:24Промовирано

iPhone XR 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


240 €
или предлог цена
04 јан 14:57iPhone XS 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


280 €
или предлог цена
04 јан 14:57iPhone 12 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


580 €
или предлог цена
04 јан 14:55iPhone 14 128GB, nov

Nov, neaktiviran, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


900 €
или предлог цена
04 јан 14:54Samsung Galaxy A41

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


110 €
или предлог цена
04 јан 14:49Samsung Galaxy A52s 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija meseci. PRODAD...


220 €
или предлог цена
04 јан 14:49Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


450 €
или предлог цена
04 јан 14:45Samsung Galaxy S22 5G, nov

Nov, neotpakuvan. PRODADEN ...


650 €
или предлог цена
04 јан 14:43Samsung Galaxy S22 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci. PRO...


650 €
или предлог цена
04 јан 14:41Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci. PRO...


900 €
или предлог цена
04 јан 14:41Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 6 meseci. PROD...


300 €
или предлог цена
04 јан 14:39Сервис на сите Андроид и iPhone телефони

- Bypass на iCloud - FRP - Декодирање - Флешување - Промена на ди...


03 јан 14:11Нов Екран / Display за Samsung A71

Нов Екран / Display за Samsung A71 Екранот е AMOLED со пошироки безе...


1.700 МКД
или предлог цена
03 јан 14:10Prodavam Huawei p30 pro

Продавам Huawei P30pro ,во одлична состојба, користен само за сликање...


1 МКД
или предлог цена
03 јан 13:00Tablet samsung tab4

Ispraven slaba baterija


1.500 МКД
или предлог цена
02 јан 14:15iphone 13 pro kako nov 128 gb silver

iphone 13 pro 128gb kako nov evropski so kutija raboti sve i se orgin...


850 €
или предлог цена
02 јан 11:45OnePlus 10 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci.


600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
630 €
29 дек 14:02Xiaomi Mi 11 Lite 5G

5G 6+2 Ram - 128 memorija kompletno pakuvanje kako nov raboti na...


220 €
или предлог цена
29 дек 00:00Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Kako nov, sledi so polnac.


180 €
или предлог цена
27 дек 14:14Iphone 11 Pro Max 256 gb

Iphone 11 Pro Max 256 gb


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
20 дек 00:16Lg nehus ubuntu

Mikeofonot ne raboti brz doagja so maska bez polnac


800 МКД
или предлог цена
19 дек 12:41iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
16 дек 13:34Samsung Galaxy A13, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


150 €
или предлог цена
15 дек 15:12Samsung Galaxy A23 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.+ PRODADEN ...


200 €
или предлог цена
06 дек 15:06Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
06 дек 09:08iPhone 11 Pro 64GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


450 €
или предлог цена
05 дек 11:45iPhone 12 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


700 €
или предлог цена
05 дек 11:42iPhone 13 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 3 meseci. PROD...


720 €
или предлог цена
05 дек 11:40iPhone 13 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


950 €
или предлог цена
05 дек 11:40Huawei P40 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


350 €
или предлог цена
05 дек 11:37Samsung Galaxy A12

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


110 €
или предлог цена
05 дек 11:34Samsung Galaxy A13

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN...


130 €
или предлог цена
05 дек 11:33Samsung Galaxy A33 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
05 дек 11:32Samsung Galaxy A53 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 19 meseci. PRO...


260 €
или предлог цена
05 дек 11:30Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
05 дек 11:27Samsung Galaxy S20 FE

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN...


260 €
или предлог цена
05 дек 11:27Xiaomi Redmi Note 10S

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 10 meseci. PRO...


180 €
или предлог цена
05 дек 11:19Samsung S20FE - Kako nov!

Se prodava samsung s20fe kako nov, cloud navy boja, komplet kutija.


258 €
или предлог цена
04 дек 22:42Gimbal stabilizator

Novi gimbal stalizator za mobilni. Napravi super snimki so gimbal sta...


5.600 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

30 ное 23:09Garmin fēnix 5

https://www.garmin.com/en-US/p/552982/pn/010-01688-00 GPS часовник...


251 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
255 €
30 ное 12:00Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам