242 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sony Ericsson K 750i

Prv sopstvenik telefonot raboti besprekorno sekoe kopce i dzojstik mu...


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 13:56



Sony Ericsson T610

Prodavam Sony Ericsson T610 vo besprekorna sostojba celosno funkciona...


800 МКД
или предлог цена
04 сеп 19:44



SONY ERICSSON K800i

Prodavam dva mobilni sony ericsson edniot e potpolno ispraven jas sum...


1.500 МКД
или предлог цена
04 сеп 16:10



iPhone 12 pro gold ot CH

iPhone 12 Pro gold ot shvajcarija 128 gb


680 €
или предлог цена
28 авг 10:30



Iphone 6s 128gb ko nov 1 mesec koristen

Iphone 6s silver128gb eden mesec koristen ko nov bes 1 tocka so kutia...


120 €
или предлог цена
17 авг 00:17



iphone 7 so 128 gb ot ch

iphone 7 so 128 gb ot shvajcarija


100 €
или предлог цена
17 авг 00:17



Zopo p35

Srsen tac pola faca pola ne


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:38



Gigaset

Ekranot sam raboti si uklucuva amplikacii


600 МКД
или предлог цена
01 авг 21:36



Mi band 6 (сочуван)

Многу малце користен како нов со се оригинална кутија и полнач, има с...


1.800 МКД
или предлог цена
09 јул 02:45



Display комплет со Touch и батерија за Lenovo A7-50 A3500

Display комплет со Touch Display flat Батерија Рамка и заден капак Sp...


700 МКД
или предлог цена
12 јун 23:03



Nokia e 72 kako nova made in finland

Nokia e 72 kako nova made in finland


60 €
или предлог цена
09 јун 17:20



iPhone se 2 so iCloud ot

iPhone se 2 zaklucen na iCloud ot shvajcarija


80 €
или предлог цена
09 јун 17:19



MASKI ZA IPHONE 5 5S 5SE ORIGINALI

CENA PO DOGOVOR / ORIGINALNI MASKI ZASTITNI ZA IPHONE GI IMA NAD 30 M...


По Договор
или предлог цена
30 мај 17:00



A1 Alpha 20

A1 Alpha 20 odlicno socuvan raboti na site mrezi doajga so zastitna m...


5.500 МКД
или предлог цена
26 апр 14:31



Nov !!!

Kompletno pakuvanje Garancija Nekoristen


2.000 МКД
или предлог цена
11 апр 00:13



Honor 9X

Se prodava honor 9x uste pod garancija kupen pred 1 god vo A1 so skrs...


99 €
или предлог цена
06 апр 19:00



Telefon

Telefonot e nov i ne e koristen, garancija edna godina. Baterija drzi...


1.100 МКД
или предлог цена
08 мар 20:59



Xiaomi mi 8 lite

Одлична состојба, како нов. Задна камера 12Mp со 5Mp Предна камера...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мар 23:53



Huawei P30 pro

Tel.e ko nov full pack


15.500 МКД
или предлог цена
13 фев 17:12



Iphone 12

Telefonot e kako nov,Sleduva so polnac


1 €
или предлог цена
12 фев 20:39



NOTE 20 5G U.S.A.

SM-N981U 128 GB OTKLUČEN


490 €
или предлог цена
08 фев 11:56



GALAXY S4 USA T MOBILE

Otklučen,ispraven,bez grebnatinka 071 904 047


3.200 МКД
или предлог цена
18 јан 17:17



Otkupuvam iphone site modeli i Samsung isplata kesh

Otkupuvam iphone Samsung htc sony aple ipad i tableti ot Samsung i ap...


30 дек 10:44



Huawei honor 8x

Se prodava


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Останато

27 дек 17:21



Staklena folija za Huawei P40 lite

Se prodava staklena folija 21D i silikonska maska za Huawei p40 lite ...


1 МКД
или предлог цена
14 дек 17:17



Zashtitno staklo za avtomobisko dvd android radio 176x99mm

Prodavam Zashtitno staklo za avtomobisko dvd android radio 176x99mm (...


08 дек 21:55



Htc desire 12

Skrsen ekran


1.000 МКД
или предлог цена
07 дек 20:57



Huawei nowa

Ispraven fingerprint rab na site karticki skrsen ekran


1.000 МКД
или предлог цена
05 дек 10:35



Se prodava Xiaomi Mi Note 10 Lite

Telefonot e vo dobra sostojba. Pod garancija e do 27.07.2022. Cenata ...


13.000 МКД
или предлог цена
29 ное 00:04



Samsung Galaxy Buds Pro

Користени 1 месец, во топ состојба За подетални информации пишете ми...


10.000 МКД
или предлог цена
16 ное 16:49



PRISLUSKUVACI

Работи со картичка од бил кој мобилен оператор!!! -Во прислушкувачот...


1.799 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

13 ное 13:18



Nokia 8310 6510

Se prodava nokia od starite vo ispravna sostojba 071796118


1 €
или предлог цена
31 окт 17:34



Samsung S6 Edge

Se prodava samsung s6 edge 32 gb 16 megapixel kamera komplet so pako...


6.000 МКД
или предлог цена
26 окт 11:39



Се продава Huawei Honor 9 Lite

Телефонот е одлично сочуван (како нов), исправен, користен е 3 години...


3.900 МКД
или предлог цена
02 окт 16:05



J3 2017

Socivan cena 3500 ne fix.


3.500 €
или предлог цена
16 сеп 13:32



Huawei Lo1

Zaklucen na logo za delovi


600 МКД
или предлог цена
15 авг 10:55



Samsung S10 Lite

Vo Dobra Sostojba koristen 6 meseci 2godini garancija


350 €
или предлог цена
28 јун 18:16



VRSAM OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ISPLATA KESH

NAJREALEN OTKUP NA MOBILNI TELEFONI NOVI I POLOVNI. 24/7 DOSTAPNI ...


26 јун 11:22



Nokia 7210

Se prodava nokia 7210 od starite modeli funkcionalen so nova baterija...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 12:43



Lg

Se prodava lg joy kupen od t mobile 1 god koristen vo ispravna sostoj...


1.200 МКД
или предлог цена
06 мај 23:27



Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам