1273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Вчера 10:04Промовирано

Mercedes C220 AMG Line

Servisna istorija od MakAutoStar, so visoko nivo na oprema za ovoj mo...


24.000 €
или предлог цена
04 мар 14:10Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Honda jazz 1.2 2008g

Kolata e vo odlicna sostojba uvezena od ch plateni davacki do reg. Dv...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.690 €
Денес 08:20Golf V 1.9 TDI 77KW 105 KS 2004 God

Golfot e vo odlicnaa sostojba mnogu socuvan redovnoo servisiran (so s...


4.300 €
или предлог цена
Денес 07:58PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i se funkcionira na...


9.750 €
или предлог цена
Денес 07:37SE PRODAVA MERCEDES A KLASA 2015 god EURO 6

Viziloto e vo bezprekorna sostojba kako od nadvor taka i od vnatre,bu...


14.700 €
или предлог цена
Денес 07:37Fiat Panda 1.3 Multijet

Fiat panda 1.3 multijet Odlicna sostojba 072 272 472


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Вчера 21:24Se prodava Opel Antara

Voziloto e vo odlichna sostojba. Cena po dogovor !!!!! Site informaci...


11 €
или предлог цена
Вчера 21:03SE PRODAVA BMW 320d

BMW 320d Godina 2003 Registrirano do 10.2023 Klimatronik Centraln...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 20:21Polo 1.6 Benzin Plin

Se prodava Polo 1.6 Benzin/Plin Registrirano do 12.05.2023 Cena:100...


890 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
980 €
Вчера 19:34BMW 730D F01

Bmw 730d f01 Doneseno od svajcarija Na MK TABLI napraven mu e cel...


19.499 €
или предлог цена
Вчера 19:27Passat 1.8 TNG 99* Registriran do 22.03.2024 cela godina

Vw PASSAT 99* 1.8i A-Test Plin Registriran cela godina 22.02.2024...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 19:18Opel Astra 2.0DTI

Opel Astra 2.0DTI 98god full oprema moze i na delovi


900 €
или предлог цена
Вчера 18:51Volkswagen Golf 4 1.6plin atest !!!!!!!

Golf 4 1.6 atest plin 2000god reg tablici odjaveni moze zamena za gol...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 18:50Audi A5 2.0tdi automatik190 Virtual...

Audi A5 sportback 2.0tdi stronic 190konja.Za povekje info zvonete na ...


31.999 €
или предлог цена
Вчера 18:44Prodavam seat altea xl neuvezuvana.

Поради заминување во странство Се продава Сеат Алтеа 1.6TDI 105ph ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 18:28Fiat Brava 1.9 JTD

Колата е во перфектна возна состојба, редовно одржувана, домаќински ч...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 17:59  НОВ ОГЛАС

Fiat Brava 1.9 JTD

Колата е во перфектна возна состојба, редовно одржувана, домаќински ч...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

Seat Ibiza 1.9 tdi 90ks 2009g

Seat ibiza 1.9 tdi 90ks 2009g 2x kluca servisna kniska


4.300 €
или предлог цена
Вчера 17:11  НОВ ОГЛАС

Vw Golf 6 1.6 tdi 77kw 105ks 2011g Highline

Vw Golf 6 1.6 tdi 77kw 105ks Highline oprema 2010/2011g Reg 3 2024g...


7.200 €
или предлог цена
Вчера 17:08  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz C 250 cdi 204ks 2011g

Mercedes-Benz C250 cdi 204ks 2010/2011g Reg zelen karton 8 2023 mo...


10.700 €
или предлог цена
Вчера 17:00Bmw 318d 143ks Sport 2013g

Bmw 318d 143ks Sport model 2013g 2x kluca servisna 200.000km 4x n...


12.900 €
или предлог цена
Вчера 17:00VW Passat 2.0 TDI 8 V 2008 Reg Zelen Karton Perfekten

VW Passat 2.0 TDI 8 V bez sminkanici 2008 godina vo soobrakajna Reg...


5.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.700 €
Вчера 16:59Ford Fiesta 1.8 TDI 55 KW 2001 Klima Reg 12.2023 Odlicna

Ford Fiesta 1.8 TDI 55 kw bez sminkanici Vo nasa sopstvenost 12 god...


1.500 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.750 €
Вчера 16:59Daihatsu Terios 1.3 2006 Fabricki Plin 4x4 Reg 12.2023 Odlic

Daihatsu Terios 1.3 2006 bez gram sminka, uvezen 2019 vo odlicna sost...


6.400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
7.000 €
Вчера 16:59se prodava e300

se prodava mercedes w210 e300TD so mnogu oprema klima senzori ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:56Lancia LYBRA 2.4JTD

Lanciata poseduva full oprema ima 12 vozdusni pernicinja dvozonska kl...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 16:24Fiat Stilo1.6 16v benzin plin

Od oprema poseduva El. Na prozori Klima funkcionira ASR AIR BAG...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 16:24SUBARU FORESTER 2.0 DIZEL BOXER MOTOR

So full oprema Klima raboti Maglinki Osum air bag Cruize contro...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 16:24Alfa Romeo

Kolata e vo odlična sostojba so full oprema 1.9 jtdm se funkcionira n...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Вчера 16:18Citroen c3

Motorot top,karoseriski zabeleski ima


2.050 €
или предлог цена
Вчера 15:57  НОВ ОГЛАС

FORD KA 1.3 EFI REG CELA.GODINA I 5 NOVI GUMI SERVIS NAPRAVE

.


1.050 €
или предлог цена
Вчера 14:52CITROEN C2 1.4 DIZEL 50 KW 2006 KLIMA.SERVO TOP

.


2.350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.550 €
Вчера 14:51FORD KA 1.3 EFI KLIMA SERVI REG CELA G 4 NOVI GUMI

.


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Вчера 14:51POLO 1.4 TDI "KLIMATRONIK"PERFEKTNA SOSTOJBA

Poloto e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija ima...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 14:40  НОВ ОГЛАС

NISSAN QASHQAI DCI EURO 5 PERFEKTNA SOSTOJBA KOZA NAVI FULL

PLATENI SITE DAVACKI DO REG BEZ SKRIENI TROSOCI MOZE DA SE REG ODMA P...


9.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 €
Вчера 14:40MAZDA 3 1.6 D STAGE 2 POP CORN ZVUK KAKO BENZIN MN OPREMA!!!

MAZDATA E SREDENA ZA MERAK MN INVESTIRANO VO KOLATA STAGE 2 + POP ...


5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 €
Вчера 14:40MERCEDES C 220D ELEGANCE BEZ SKAPNO FABRICKA SOSTOJBA UNIKAT

MERCEDESOT E MN CUVAN ZA GODINITE UNIKAT SOSTOJBA!!! VOZEN OD EDEN...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 14:40MAZDA 3 1.6 D 4L NA 100KM 2008 FACE LIFT UVOZ GERMANIJA!!!

SEGA UVEZENA OD GERMANIJA!!! NE VOZENA VO MK PO VIE PATISTA SO V...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 14:40SEAT IBIZA 1.9 TDI 101ks KLIMATRONIK KOMANDI VOLAN TEMPOMAT

PLATENI SITE DAVACKI DO REG MOZE DA SE REG ODMA ZA EDEN DEN!!! NAJ...


3.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Вчера 14:40IBIZA 1.4 TDI REG SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


2.999 €
или предлог цена
Вчера 14:34  НОВ ОГЛАС

Suzuki Vagon

070 474 222 СИКО 070 474 222 СИКО 070 474 222 СИКО


800 €
или предлог цена
Вчера 14:13Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам