1267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Вчера 13:31Промовирано

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 16:31Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 16:31Bmw 530d e39

Bmw 530d 184ks 99g E39 Reg.do 20.04.2023 Avtomatski menuvac Ac klima ...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 16:22  НОВ ОГЛАС

Honda JAZZ 1.2 i-vtec - 2009

Se prodava HONDA JAZZ 1.2i-vtec 2009 god proizveden, 66kw, 90 ks so p...


5.400 €
или предлог цена
Вчера 16:20FORD FIESTA 1.5tdci-2014g

Se prodava FORD FIESTA 12.2014god 55kw,70ks so pominati 100% 163 00...


6.990 €
или предлог цена
Вчера 16:20Pezo 207

Se prodava pezo 207 1.4 benzin 2009god prva reg. 2010 kolata ne e uve...


3 €
или предлог цена
Вчера 15:25  НОВ ОГЛАС

Citroen c3

Motorot top,karoseriski zabeleski ima


2.050 €
или предлог цена
Вчера 15:04Daihatsu Terios 1.3 2006 Fabricki Plin 4x4 Reg 12.2023 Odlic

Daihatsu Terios 1.3 2006 bez gram sminka, uvezen 2019 vo odlicna sost...


6.400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
7.000 €
Вчера 14:58Ford Fiesta 1.8 TDI 55 KW 2001 Klima Reg 12.2023 Odlicna

Ford Fiesta 1.8 TDI 55 kw bez sminkanici Vo nasa sopstvenost 12 god...


1.450 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.700 €
Вчера 14:58Opel Corsa 1.3 Ecoflex

Opel Corsa 1.3 dizel 2009 Ecoflex 160.700 kilometri Full oprema ...


3.450 €
или предлог цена
Вчера 14:17BMW E90 318D 2009 !!! EURO 5 !!!NOV UVOZ GERMANIJA!!!

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA S...


6.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 €
Вчера 14:09Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina

Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina registriran do oktomvri 2023...


2.999 €
или предлог цена
Вчера 14:08FORD FIESTA 1.4 TDCI, 2013god, 5 vrati, 121.000km - FABRIKA

🔴 Cena: 4750€ ☎️ INFO: 071/370-806 FORD FIESTA 1.4 TDCI (dizel)...


4.750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.950 €
Вчера 14:01  НОВ ОГЛАС

CITROEN C2 1.4 DIZEL 50 KW 2006 KLIMA.SERVO TOP

.


2.350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.550 €
Вчера 13:38BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Вчера 13:31Golf 5 2.0tdi Zamena za Golf 6 2.0tdi

Golf 5 2.0 tdi Remapiran 170ks Sport line oprema Klima folii Ate...


5.299 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.390 €
Вчера 13:25SE PRODAVA BMW 320d

BMW 320d Godina 2003 Registrirano do 10.2023 Klimatronik Centraln...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 13:11Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


1 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 €
Вчера 13:00MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD 🇨🇭 PLATEN...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Mazda 3

Mazda 3 2007 230.000 km 1.6 HDI 109 hp / 80 kw Registrirana do 1...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00Golf V 1.9 TDI 77KW 105 KS 2004 God

Golfot e vo odlicnaa sostojba mnogu socuvan redovnoo servisiran (so s...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 12:41MAZDA 3 1.6 D 4L NA 100KM 2008 FACE LIFT UVOZ GERMANIJA!!!

SEGA UVEZENA OD GERMANIJA!!! NE VOZENA VO MK PO VIE PATISTA SO V...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 12:26MERCEDES C 220D ELEGANCE BEZ SKAPNO FABRICKA SOSTOJBA UNIKAT

MERCEDESOT E MN CUVAN ZA GODINITE UNIKAT SOSTOJBA!!! VOZEN OD EDEN...


1.999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.400 €
Вчера 12:25NISSAN QASHQAI DCI EURO 5 PERFEKTNA SOSTOJBA KOZA NAVI FULL

PLATENI SITE DAVACKI DO REG BEZ SKRIENI TROSOCI MOZE DA SE REG ODMA P...


9.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 €
Вчера 12:25ALFA.159.1.9.JTD..2008.REG.ODLICEN.VELES MOZE ZAMENA

Motor menjac interier karoserija vo odlicna sostojba gumi dobri...reg...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 12:16MERCEDES.C.220.CDI.2005.REG.6.BRZINI ODLICEN MOZE ZAMENA TEL

Motor menjac interier karoseeija odlicni...gumi dobri...6.brzini race...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 12:16Golf 6

Registrirana do deseti mesec ,novi plocki napred nazad ,akomulator no...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 12:09  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI iX35 2.0CRDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

HYUNDAI iX35 2.0 CRDI 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 .....


12.200 €
или предлог цена
Вчера 12:08FORD FOCUS 2.0 TDCI 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS 2.0i TDCI 2009.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SI...


4.850 €
или предлог цена
Вчера 12:08CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 12:08MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA �...


7.400 €
или предлог цена
Вчера 12:08VW PASSAT CC 2.0 TSI 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT 2.0 TSI BENZIN 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


8.100 €
или предлог цена
Вчера 12:08PEUGEOT 107 1.0I AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SVAJCARIJA

PEUGEOT 107 1.0I BENZIN 2010 GODINA AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SV...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 12:08OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 160ks COSMO SPORT AVTOMATIK NAVI SIBER

OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 160ks COSMO SPORT AVTOMATIK 2010g. EURO 5. Reg ...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 11:40Bmw x1

Bmw x1 2.0 xdrive 190 ks 2016 vo mk dokumenti vo extra sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 11:33  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA 1,2 LPG 2012 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Opel Corsa 1,2 LPG 2012 - 179.800 km - realni - serv...


5.190 €
или предлог цена
Вчера 11:17FIAT DOBLO 1,9 JTD-2006-A.C. Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


3.290 €
или предлог цена
Вчера 11:17Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


5.189 €
или предлог цена
Вчера 11:17Jeep compass 2.2 crd 2014

Dzipot e kompletno servisiran so najvisoko nivo na oprema uvezen od s...


10.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
11.499 €
Вчера 11:09VW Golf 1.9 tdi

Golfot e mnogu zacuvan nema skinato osteteno lamella zamaec motor top...


2.699 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.850 €
Вчера 11:08Страна 2 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам