1269 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Денес 13:14Промовирано

Skoda Octavia 1.6

Se prodava Skoda Octavia dizel 1.6tdi vo dobra sostojba na mk tabli. ...


6.800 €
или предлог цена
Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Audi A6 3.0tdi Quattro

Audi A6 3.0tdi quattro Servis na menjac 2022 septemvri Ulje ...


5.300 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

FORD FOCUS 1.8 TDCI *KLIMA* REG. -03

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 FORD FOCUS 1.8 TDCI OD 2003 GO...


По Договор
или предлог цена
27 мар 20:08FORD FIESTA 1.4 TDCI -03

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 FORD FIESTA 1.4 TDCI OD 2003 G...


По Договор
или предлог цена
27 мар 20:08VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LINE FACELIFT -11

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LIN...


8.700 €
или предлог цена
27 мар 20:07OPEL ASTRA 1.7 TD *KLIMA* REG. -00

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 OPEL ASTRA 1.7 TD OD 2000 GODI...


По Договор
или предлог цена
27 мар 20:07Vw Touran 1.9 TDI PD motor

Se prodava vw Touran 1.9 TDI 2004god najdobriot pumpa dizna motor ful...


1 €
или предлог цена
27 мар 19:22Toyota corolla Verso 1,6

Se prodova toyota corolla verso vo odlicna sostojba vredi da se vidi ...


5.000 €
или предлог цена
27 мар 18:33VITARA ili S-CROSS

KUPUVAM vozilo SUZUKI VITARA ili S-CROSS kupeno od salon vo Makedonij...


1 €
или предлог цена
27 мар 17:27Kupuvam pomal avtomobil kupen vo MKD

Kupuvam bilo kakov pomal avtomobil kupen vo salon tuka vo Makedonija ...


1 €
или предлог цена
27 мар 17:26Prodavam Reno Laguna kola od vtor gazda

Reno laguna 2,2 dti dizel vo perfektna sostojba Kolata e domakjinski...


1.900 €
или предлог цена
27 мар 17:08Prodavam VW Bora 1,9tdi 116ks - Perfektna

Kolata si e vo odlicna sostojba registrirana cela godina,servisirana,...


2.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
27 мар 17:07Nissan Qashqai 1.5 dci

Se prodava nissan qashqai 1.5dci 105ks 2008god ✅ Panorama ✅ Dvozons...


7.300 €
или предлог цена
27 мар 16:34CHEVROLET CAPTIVA 2.0VCDI 4x4 NEUVEZUVAN

‼️CHEVROLET CAPTIVA‼️ 💶Cena 7200 Evra 📞076-289-477 Moze zamena ...


6.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.000 €
27 мар 16:28Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.24 garazirana. Titanium nivo na opreme...


14.900 €
или предлог цена
27 мар 15:00Mazda 3

2006 1.6 HDI 110 HP 230.000km Full oprema Kolata e vo odlicna s...


По Договор
или предлог цена
27 мар 14:45Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina Fabrika

Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina ✅Registrirana Cela Godina do 12...


3.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.199 €
27 мар 14:25Prodavam Golf 6 2.0 TDI 170ks - FULL SERVISI

⛔️Prodavam golf 6 2.0 tdi 110ks + 60ks čip⛔️ ✅Napraven mal i golem s...


8.500 €
или предлог цена
27 мар 14:21Se prodava AUDI A3 sedan 1.6 TDI

Se prodava AUDI A3, kolata ne e od uvoz, kupena od Porsche MK so real...


16.800 €
или предлог цена
27 мар 13:24BMW 640D M SPORT

BMW 640D 2012 GODINA GRAN COUPE M PAKET FABRICKI OPREMA IMATE VO SLIK...


45.000 €
или предлог цена
27 мар 11:43Audi A3

Vo odlicna sostojba Reg so zelen karton Uvoz ch servisna O78216836


6.500 €
или предлог цена
27 мар 10:37VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION 2010GODINA

VW POLO 1.2TDI 55KW 75KS 2010GODINA FULL OPREMA KLIMATRONIK NAVIGACIJ...


5.900 €
или предлог цена
27 мар 09:23VW POLO 1.4TDI 2008GODINA

VW POLO 1.4TDI 55KW 2008GODINA FULL OPREMA KLIMA EL.NA STAKLA CENTRA...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
27 мар 09:23VW GOLF VI 1.6TDI 105KS 2012GODINA

VW GOLF VI 1.6 TDI 77KW 105KS 2012GODINA UNIKAT KAKO OD SALON UVEZE...


8.200 €
или предлог цена
27 мар 09:23VW GOLF V 1.9TDI 105KS 2007GODINA

VW GOLF V 1.9TDI 77KW 105KS 2007GODINA FULL OPREMA UVEZEN OD AVSTRIJA...


5.200 €
или предлог цена
27 мар 09:23RENAULT MEGANE 1.5DCI 2011GODINA

RENAULT MEGANE 1.5DCI 80KW 109KS 2011GODINA FULL OPREMA NAVIGACIJA 6 ...


4.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.800 €
27 мар 09:23BMW 320d 163KS 2006GODINA

BMW 320 D E 90 120KW 2006GODINA FULL OPREMA PERFEKTNA SOSTOJBA PLATE...


5.600 €
или предлог цена
27 мар 09:23AUDI A3 2.0TDI FACELIFT 2008godina

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS 2008 GODINA SPORTBACK FACE LIFT FULL OPR...


7.400 €
или предлог цена
27 мар 09:23AUDI A4 2.0TDI 143KS 2008GODINA

AUDI A4 2.0TDI 105KS 2008GODINA PERFEKTNA SOSTOJBA NOVI GUMI 2 KLUCA ...


8.490 €
или предлог цена
27 мар 09:23KIA CEED 1.6CRDI 116ks 2011GODINA

KIA CEED 1.6CRDI 85KW 116KS 2011GODINA FACELIFT FULL OPREMA UVEZENA...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
27 мар 09:23PEUGEOT 207 1.4 FACELIFT 2010god.

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 55KW 75KS 2010 GODINA FACE LIFT PERFEKTNA SOS...


4.500 €
или предлог цена
27 мар 09:22FORD FOCUS 1.6TDCI 95KS 2014GODINA

FORD FOCUS 1.6TDCI 70KS 95KS 2014GODINA FULL OPREMA 2KLUCA SERVISNA...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
27 мар 09:22Golf 5+

Se prodava wv golf 5 + odlicno socuvan registriran do maj 2023.. Gol...


5 €
или предлог цена
27 мар 09:06FORD FOCUS 1.6 TDCI 70KW TITANIUM FULL OPREMA NOV UVOZ D

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


5.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.950 €
27 мар 08:58PEUGEOT 1007 1.4 HDI FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


2.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.850 €
27 мар 08:58CITROEN C4 1.6 I EXCLUSIVE 2012 FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


5.950 €
или предлог цена
27 мар 08:58SUZUKI IGNIS 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

078 265 233 NA VIBER DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOS...


3.650 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.950 €
27 мар 08:57SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOS...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
27 мар 08:57AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 8V FULL OPREMA NOV UVOZ CH

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOST...


4.650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.950 €
27 мар 08:57MAZDA 3 1.6 D FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
27 мар 08:57HONDA CIVIC HYBRID 1.3I-VTEC IMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER EDINSTVENA VO MK UNIKATNA KOLATA E NOV UVOZ OD...


3.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.850 €
27 мар 08:57OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


5.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.850 €
27 мар 08:57Страна 6 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам