1195 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks Automatic

Се продава Opel Insignia 2.0 160 коњски сили со автоматски менувач. ...


7.600 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Seat Ibiza 1.4 TDI 80ks 2008

•Seat ibiza 1.4 TDI 80ks 2008• •Ekstra socuvana, zatemneti stakla so ...


3.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.950 €
21 ное 23:15Промовирано

SEAT LEON 1.9TDI 105KS CUPRA STIL

NOV UVOZ FULL OPREMA KLIMATRONIK TEMPOMAT KOMANDI NA VOLAN PLATENI DA...


5.350 €
или предлог цена
Денес 10:38Megane 3 coupe neuvezuvan - moze zamena

Renault megane 3 coupe 1.4 tce benzin plin 130ks, 160000 realni kilom...


4.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 €
Денес 10:26Itoo Matiz /075 885 548 075 813 672 cena 800e

Kola e Pali vozi tip top cena 800e


800 €
или предлог цена
Денес 10:23Vw Passat 1.6Dizel

Pasatot e vo odlicna sostojba Zdrav nema skapano Lieni bandasi so z...


588 €
или предлог цена
Денес 10:07Vw Golf4 1.4 TNG

Golfot e vo odlicna vozna sostojba Reg.do 05.2023god Skoro novi gum...


1.450 €
или предлог цена
Денес 10:07Citroen C1 2013god 1.0 Registracija do 05.2023. Cena 3850e

Citroen C1 2013god 1.0 BENZIN 68ks EURO 6. Reg do 05.2023g + ZK. Napr...


3.850 €
или предлог цена
Денес 09:56FIAT STILO 1.9 MULTIJET 2006g Reg do 11.2023

Fiat Stilo 1.9 multijet 120ks 2006god. Reg do 11.2023g. 2 KLUCA. CENT...


3.250 €
или предлог цена
Денес 09:56  НОВ ОГЛАС

Peugeot 407 1.6HDI

Moze zamena za pomalo vozilo so ista cena. Povekje info na telefon.


3.499 €
или предлог цена
Денес 09:30DAEWO MATIZ FULL OPREMA

MATIZ 800C BENZIN PLIN SO ATS VO SOBRAKAJNA REGISTRIRAN SERVISIRAN U ...


1.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.400 €
Денес 09:23BMW e60 525d STAKLO!!!

Se prodava bmw e60 525d 2005g FABRIKA Odlicno socuvano bez nikakvi z...


6.700 €
или предлог цена
Денес 08:52ASTRA 1,7 CDTI COSMO-2010-A.C. Avto Alex Veles

Se prodava : Opel Astra 1,7 CDTI Cosmo 2010 - 201.500 km - realni ...


6.290 €
или предлог цена
Денес 08:17OPEL VECTRA - DT - 1.9 CDTI - A.C. AVTO ALEX - VELES

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.290 €
или предлог цена
Денес 08:17PEUGEOT 407 1,6 HDI-2010-NAVI - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Peugeot 407 1,6 HDI 2009 - 218.000 km - realni - redo...


5.490 €
или предлог цена
Денес 08:17Daewoo Matiz TNG

Se prodava Daewoo Matiz TNG Kolata e kupena od diro-mk prvi gazdi Na ...


1.500 €
или предлог цена
Денес 07:34BMW F 30 316d 116hp

BMW F30 316d 116 hp. Avtomobilot ima pominato realni 260 000 km, regi...


11 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12 €
Денес 07:08PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6 - 2005 G. ODLICNO SOCUVANA I GARAZIRAN...


По Договор
или предлог цена
Денес 01:12SUZUKI.S.1.9.DIZEL.4X4 2009.U.KNISKA.KES.MOZE I ZAMENA

ZIPCETO E VO ODLICNA SOSTOJBA...KAKO SO E NA SLIKITE TAKA I VO ZIVO.....


5.700 €
или предлог цена
Денес 00:19MERCEDES.CLK.KABRIO 320.2004.PLIN..ODLICEN..MOZE ZAMENA

Mercedes.kabrio.clk.320.benzin plin 2003.u.kniska..automatik...motor ...


5.999 €
или предлог цена
Денес 00:19GOLF.4..1.9.TDI..66.KW 99.G.KLIMATRONIK..REG..KES

Golfot e vo dobra i vozna sostojba registriran klimatronik..ispraven....


2.000 €
или предлог цена
Денес 00:19Delovi za Citroen Saxo

Citroen saxo 1.5D


1 €
или предлог цена
Денес 00:11Opel Astra H 1.7CDTI Cosmo Sport

Opel Astra H 1.7 CDTI 2004god Cosmo Sport Napraven kompleten servi...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 23:00  НОВ ОГЛАС

FIAT PANDA 1.3 dizel, 136.000km - KAKO NOVA, UNIKAT

Vistinski unikat


3.500 €
или предлог цена
Вчера 22:00  НОВ ОГЛАС

SUZUKI SWIFT 1.3 dizel, 5 vrati, 141.000km, KAKO NOV, UNIKAT

full oprema


3.850 €
или предлог цена
Вчера 21:59  НОВ ОГЛАС

Se prodava Audi A4

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servi...


6.450 €
или предлог цена
Вчера 21:13BMW E90 Staklo

Se prodava Bmw e90 2006God 320d Stage2 kolata e staklo Registrira...


6.350 €
или предлог цена
Вчера 21:13Se prodava Matiz

Se prodava Matiz benzin plin. Elena 076 308 039


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Вчера 21:12Prodavam seat altea xl neuvezuvana.

Seat altea xl 1.6TDI, 77kw/105ks, neuvezuvana kupena od prv sopstv...


6.990 €
или предлог цена
Вчера 21:00Se prodava pezo 206 1.9d 2002 god

Se prodava pezo 206 1.9dizel 2002godina Registrirano cela godina do...


1.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.700 €
Вчера 20:48VW PASSAT B6 2.0 140ks 4MOTION 8ventili

Prodavam VW Passat B6 2.0 140ks 4motion 8v. BMP Registracija do 08....


6.900 €
или предлог цена
Вчера 20:04Odlicna opel Astra H 2006 god ful oprema

Se prodava odlicno socuvana Astra H 1.3 cdti registrirana i redovno s...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:30VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 18:09HYNDAI i 20 2015 SO 80000 KM EDEN GAZDA NOVA KOLA

.


11.000 €
или предлог цена
Вчера 18:01BMW 218d Active Tourer

BMW 218d Active Tourer 2.0-150ks Automatski menuvac so 8 brzini Regi...


16.500 €
или предлог цена
Вчера 17:13VW PASSAT CC 2.0 TSI 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT CC 2.0 TSI 147KW UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI ...


7.990 €
или предлог цена
Вчера 17:09CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA🇨🇭,PLATENI SIT...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 17:08NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007 g.UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 17:08MITSUBISHI LANCER 2.0 DID 2011g UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI LANCER 2.0 DID 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 P...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 17:07NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAV...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 17:07Opel Zafira 1.9 Cdti 7 Sedista,Reg cela godina

Prodavam Opel Zafira 2006 God,7 Sedishta 1.9 Cdti 6-tak menuvac,Fu...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 16:52CORSA 1.3 CDTI 2008g ECO FLEX-ODLICNA

Se prodava OPEL CORSA 1.3 CDTI.Eco flex 12.2008god 55kw,75ks so pomin...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 16:28Страна 2 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам