1191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Porsche Macan S Diesel 2015

extra sostojba


48.000 €
или предлог цена
Вчера 09:58Промовирано

BMW E63 630I INDIVIDUAL

se prodava


11.500 €
или предлог цена
Вчера 09:58Промовирано

Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


11 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 09:56BMW X3 2.0D X-DRAIV(4X4)FACELIFT UVOZ OD SVAJCARIJA

BMW X3 2.0D X-DRAIV (4X4)FACELIFT 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA ...


8.900 €
или предлог цена
Вчера 09:53VW SHARAN 1.9 TDI 4motion(4X4) 2008 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

VW SHARAN 1.9 TDI 4MOTION (4X4) UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 SO 7 SED...


7.200 €
или предлог цена
Вчера 09:53RENAULT CLIO 1.2 16V BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

RENAULT CLIO 1.2 16V BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 09:53CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVOZ OD 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACK...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 09:53DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 09:53Се продава BMW 520 D

Одлично зачувано патничко возило BMW 520 D Х DRIVE 4*4 M Paket, со fu...


21.000 €
или предлог цена
Вчера 09:39Се продава BMW X5

Се продава BMW X5 X DRIVE 40 D 3.0M Paket, прв сопственик, во исправн...


19.000 €
или предлог цена
Вчера 09:39BMW 320 GT SPORT

BMW 320GT SPORT paket 135KW 8g-tronic 2014g.Vo odlicna sostojba.Regis...


21.500 €
или предлог цена
Вчера 09:28Polo 1.4i.mpi 8vent 44kw 60ks 2001g benzin

Poloto e so ful oprema ates na folii regis do 06 05 2023g 175000km po...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Вчера 09:22Skoda oktavia 1.9tdi 105ks 2008god

poveke inf.na tel 078 389 091 MARJAN Cena ekstra 1.9tdi 105ks 200...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Вчера 09:01Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

Ekstra cena za kes a moze i zamena 1.9jtdm 120ks 2007god najubavio...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Вчера 09:01PRODAVAM AUDI A3 1.9

PRODAVAM AUDI A3 1.9 105 VO ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI REGISTRIRANA S...


6 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.300 €
Вчера 08:40Audi A4 2.0 TDI Full Oprema Registrirana

Kolata e vo odlicna sostojba,kompletno ispravna,so 220000 km.Registra...


8.900 €
или предлог цена
Вчера 07:53Се продава hyundai i10

Бензин и фабрички вграден плин Колата е во исправна состојба редовн...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 07:26Odlicen Ford Escord 1.8 clx

Prodavam Ford Escord 1.8 clx vo odlicna sostojba zacuvana i odrzavan...


900 €
или предлог цена
Вчера 00:55CITROEN C5

2.0 hdi 6 brzini, tempomat,parking senzori,mala potrosuvacka 5.5 so 4...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 00:27VW Golf 7 1,6 TDI 2015

Vw golf 7 1,6 tdi 105 ks. 2015/14 g. Registriran do noemvri 2023. Nap...


12.700 €
или предлог цена
02 фев 23:39AUDI Q7 3.0

Audi q7 3.0 240 hp 2009 S line Fabrcki kompleten servis e napraven...


13.600 €
или предлог цена
02 фев 22:59Bmw X5 3.5d X-Drive

Se prodava Bmw X5 E70 3.5d X-DRIVE. Reg.do 06.2023 so zelen karton Na...


24.000 €
или предлог цена
02 фев 22:46VW PASSAT 7 / B7 2.0 TDI BLUEMOTION -13

ZA POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW PASSAT 7 / B7 2.0 TDI BLU...


По Договор
или предлог цена
02 фев 20:50VW GOLF 4 1.9 TDI 116KS HIGH LINE *KLIMATRONIK* REG. -00

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW GOLF 4 1.9 TDI 116KS 6 BRZIN...


По Договор
или предлог цена
02 фев 20:50VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LINE FACELIFT -11

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LIN...


По Договор
или предлог цена
02 фев 20:50Renault scenik 2. 1.9dci

Продавам рено сценик 1.9 dci дизел Возилото е добро сочувано Клима ...


1.900 €
или предлог цена
02 фев 20:28Prodavam seat altea xl neuvezuvana.

Се продава Сеат Алтеа 1.6TDI 105ph 2010год Прва регистрација 2011 ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.850 €
02 фев 20:24Audi a3 2.0tdi quattro

Audito e sega doneseno od germanija kupeno od prv gazda so cela servi...


6.500 €
или предлог цена
02 фев 19:16Se prodava polo 1.0 benzin plin atest

Se prodava polo benzin plin atest reg do 4 mesec Pali vozi solidno st...


11 €
или предлог цена
02 фев 18:13Vw golf 6 1.6 tdi 105ks 2010g

Vw golf 6 1.6 tdi 105ks 2x kluca servisna zamaec smenet nov 16 al...


6.500 €
или предлог цена
02 фев 17:31Toyota corolla Verso 1,6

Se prodova toyota corolla verso vo odlicna sostojba vredi da vidi Sa...


4.500 €
или предлог цена
02 фев 16:44Citroen Berlingo 1.4 2007 Atest Plin Neuvezen Reg 11.2023 Od

Citroen Berlingo 1.4 vo odlicna sostojba za tie godini bez gram smink...


2.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.500 €
02 фев 16:34AUDI A3 2.0 TDI 140hp

Se prodava Audi A3 2.0 TDI 140hp 2003 god vo odlicna sostojba i serv...


3.600 €
или предлог цена
02 фев 14:58AUDI A3 2.0 TDI 140hp

Se prodava Audi A3 2.0 TDI 140hp 2003 god vo odlicna sostojba i serv...


3.600 €
или предлог цена
02 фев 14:58MERCEDES C 220D ELEGANCE BEZ SKAPNO FABRICKA SOSTOJBA UNIKAT

MERCEDESOT E MN CUVAN ZA GODINITE UNIKAT SOSTOJBA!!! VOZEN OD EDEN...


2.400 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.900 €
02 фев 14:39MAZDA 3 1.6 D STAGE 2 POP CORN ZVUK KAKO BENZIN MN OPREMA!!!

MAZDATA E SREDENA ZA MERAK MN INVESTIRANO VO KOLATA STAGE 2 + POP ...


5.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.600 €
02 фев 14:38VW POLO 1.4 TDI UNITED GREACI SEDISTA TEMPOMAT BORD KOM FULL

PLATENO SE DO REG MOZE DA SE REG ODMA UVOZ GERMANIJA!!! ZA GERMANS...


3.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
02 фев 14:38SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS!!! KLIMATRONIK!!! TEMPOMAT UVOZ GER

NAJDOBRIOT MOTOR NA VW 1.9 TDI 105KS MN EKONOMICEN I MN EFTIN ZA ODRZ...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
02 фев 14:38AUDI A4 B8

Kolata e vo top sostojba !!! Zelen karton do 05.2023 Napraven golem s...


10.000 €
или предлог цена
02 фев 14:15WV POLO 14 benzin 55kv

poloto e vo odlicna sostojba sorealni 120000km


2.700 €
или предлог цена
02 фев 14:05Mercedes Benz Ml 320

Full oprema za podetalni informacii na tell 070 226 501 Posle 23h v...


9.300 €
или предлог цена
02 фев 12:11Golf 5

Za povekje info Zvonete na ovoj br 075/598-001


3 €
или предлог цена
02 фев 12:00Страна 3 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам