1185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Ibiza 1.4 TDI 80ks 2008

•Seat ibiza 1.4 TDI 80ks 2008• •Ekstra socuvana, zatemneti stakla so ...


3.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.900 €
21 ное 23:15Промовирано

Mercedes benz cls 320

Мерцедесот е во одлична состојба , комплетен сервис . Колата има поми...


8.600 €
или предлог цена
Вчера 16:03НОВ ОГЛАС
Промовирано

Twingo 1.2 - 2007 - klima

Se prodava Twingo proizvedeno 2007 godina, so 151000 kilometri, 1.2 b...


2.900 €
или предлог цена
03 дек 10:50Промовирано

Renault Scenic 1.9 DCI 2004 Perfektna Sostojba

Renault Scenic 1.9 DCI 2004 bez gram sminka i glupi falbi Poseduva b...


1.850 €
или предлог цена
03 дек 16:03VW POLO 1.4 TDI *KLIMA* REG. -03

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW POLO 1.4 TDI OD 2003 GODINA,...


По Договор
или предлог цена
03 дек 15:39Mercedes Benz C220 CDI

elektrika na stakla, elektrika i greaci na retrovizori, soncev krov...


По Договор
или предлог цена
03 дек 15:28Mercedes Benz C 220 Avantgarde 170HP W204

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 125kw 170KS 2008 / 2007god. *Maksimal...


1 €
или предлог цена
- 88 % Попуст
8 €
03 дек 14:38TOURAN 1.9TDI -ODLICNO VOZILO

Bez zameni


1 €
или предлог цена
03 дек 14:07Audi A3 2.0 TDI

Се продава Ауди а3 2.0 tdi 16v bkd, со ц ознака. Колата е во одличн...


5.300 €
или предлог цена
03 дек 12:42VW GOLF 6 2.0 140KS

Model: Golf 6 2.0 140ks Proizvedeno: 2008 Gorivo: Dizel Menuvac: Race...


7.500 €
или предлог цена
03 дек 12:12SEAT IBIZA 1.2 TDI -2010 god.

Se prodava Seat Ibiza 1.2tdi pominato 165.000 km. Registrirana do 8...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
03 дек 11:50Prodavam Mercedes’ e220 coupe kupen od makautostar

Prodavam Mercedes’ e220 coupe kupen od makautostar so pominati 200000...


16.999 €
или предлог цена
03 дек 11:32Twingo 1.2 - 2007 - klima

Se prodava Twingo proizvedeno 2007 godina, so 151000 kilometri, 1.2 b...


2.900 €
или предлог цена
03 дек 10:50Audi A3 2.0 TDI 2004/05

Се продава Audi A3 увезена од германија пред 4 години во беспрекорна ...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
03 дек 10:46Opel Astra H 1.7CDTI Cosmo Sport

Opel Astra H 1.7 CDTI 2004god Cosmo Sport Napraven kompleten servi...


3.600 €
или предлог цена
03 дек 10:44SUZUKI SWIFT 1.3 dizel, 5 vrati, 141.000km, KAKO NOV, UNIKAT

☎️ INFO: 071/370-806 🔴 Cena: 3850€ 🔴 SUZUKI SWIFT 1.3 dizel - M...


3.850 €
или предлог цена
03 дек 09:29FIAT PUNTO 1.3MJET DIzel 2011 godina

Se prodava Fiat PUNTO 1.3 MJET DIzel 2011 godina. Kolata ima full op...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
03 дек 08:50BMW 530 X-DRIVE 235HP FACELIFT

-235ks -AUTOMATIK-TIPTRONIK(kobra noviot menuvac) -4×4 x-drive -ST...


10.200 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
10.201 €
03 дек 08:47FOR MONDEO 1,8 TDCI-2008 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Ford Mondeo 1,8 tdci 2008 - 224.000 km - realni - red...


4.980 €
или предлог цена
03 дек 08:21Peugeot 407 2,0 HDI 2009 navi AC Avto Alex Veles

Se prodava : Peugeot 407 2,0 HDI 2009 - 188.300 km - realni - redo...


5.590 €
или предлог цена
03 дек 08:21OPEL INSIGNIA2,0 CDTI 96KW - A.C.AVTO ALEX VELES

Se prodava : Opel Insignia 2,0 CDTI Cosmo 2009 - 203.500 km - real...


7.490 €
или предлог цена
03 дек 08:21Bmw E30 325i.

Prodavam Bmw E30 325i bez Vanos. Motor top Isfarbano komplet . M br...


2.700 €
или предлог цена
03 дек 05:11Ford puma

Prodavac Ford Puma 1.7 benzin plin atest Dizna Vo odlična sastojka so...


1.000 €
или предлог цена
03 дек 05:11Opel Astra 1.7cdt

Se prodava opel astra Napraven e golem servis Registracija cela...


2 €
или предлог цена
02 дек 22:29Matiz 2007god plin ates registrirana cela godina servisirana

Matiz 2000 god plin servisiran registriran cela godina 075 999 008


1.250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.350 €
02 дек 20:07SUZUKI SPLASH 1.0 BENZIN

NOV UVOZ FULL OPREMA KLIMA GREACI NA SEDISTA PLATENI DAVACKI DO REGI...


3.600 €
или предлог цена
02 дек 19:29SEAT IBIZA 1.4TDI

FULL OPREMA KLIMATRONIK PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


4.450 €
или предлог цена
02 дек 19:28VW POLO 1.2I BENZIN

FULL OPREMA KLIMA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! Tel:078632620


3.250 €
или предлог цена
02 дек 19:28Opel Antara 2.0 4x4

Se prodava Opel Antara 2.0... 4x4 ..2008 godina, ne uvezuvana,so real...


По Договор
или предлог цена
02 дек 17:47PRODAVAM SSANGYONG KYRON 4X4 DIZEL 2008GOD

PRODAVAM SSANGYONG KYRON 2.0 XDI 4X4 VO ODLICNA SOSTOJBA


5.800 €
или предлог цена
02 дек 17:41PRODAVAM PEUGEOT 207CC 1.6BENZIN ODLICNA SOSTOJBA

PRODAVAM PEUGEOT 207CC 1.6 BENZIN FUL OPREMA SERVISIRAN CUVAN SO MNOG...


4.100 €
или предлог цена
02 дек 17:32Opel Corsa 1.7 DTI 2001 Reg 11.2023 Odlicna

Opel Corsa 1.7 DTI bez gram sminka Vo nasa sopstvenost 7 godini R...


2.250 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.550 €
02 дек 17:21Daihatsu Terios 1.3 2006 Fabricki Plin 4x4 Reg 12.2023 Odlic

Daihatsu Terios 1.3 2006 godina bez gram sminka Fabricki Plin Reg...


6.400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
7.200 €
02 дек 17:21Peugeot 107 1.0 2006 132 000 km Reg Fabricka Sostojba

Peugeot 107 1.0 Benzin 50 kw 2006 Perfektna sostojba vo sekoj pogled...


3.450 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.800 €
02 дек 17:21OPEL CORSA D 1.3 MILTIDJET 2011

Prodavam opel corsa Registrirana do 12.05.2023 Zelen karton 55 k...


4.500 €
или предлог цена
02 дек 17:08Mercedes C220 moze zamena

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 125kw 170KS 2008 / 2007god. *golema na...


1 €
или предлог цена
- 88 % Попуст
8 €
02 дек 16:29AUDI A5 2.7TDI QUATTRO 2008

AUDI A5 COUPE 2.7TDI 190ks QUATTRO 8g MULTI TRONIC SO F1 BRZINI RE...


11.000 €
или предлог цена
02 дек 16:25SKODA ROOMSTER 1.4TDI 2007 FULL OPREMA

SKODA ROOMSTER 1.4TDI 2007 FULL OPREMA PANORAMA KLIMATRONIK ELEKTR...


4.100 €
или предлог цена
02 дек 16:25Prodavam porshe panamera 3.0d 2013 god

Prodavam porshe panamera 3.0 d 2013 god servisirana novi gumi kako ...


45.000 €
или предлог цена
02 дек 16:25SEAT EXEO 2.0TDI 2009

SEAT EXEO 2.0 TDI 2009 2009godina EURO 5 XENON/BIXENON GREACI...


6.350 €
или предлог цена
02 дек 16:24CHEVROLET CAPTIVA 2.0D 2010

Опрема со која располага возилото: -АБС -АСР -СЕРВО -ЕЛ. СТАКЛА ...


6.200 €
или предлог цена
02 дек 16:24BMW 640D 2013 GRAN COUPE LUXURY

BMW 640D 2013 GRAN COUPE LUXURY REG DO 10 MESEC 2023 20INC FELNI SO...


1 €
или предлог цена
02 дек 16:23Se prodava pezo 206 1.9d 2002 god

Se prodava pezo 206 1.9dizel 2002godina Registrirano cela godina do...


1.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.700 €
02 дек 15:15Страна 4 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам