Кичево
                   
734 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 01:26



Промовирано

VW Polo 1.4 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba. Registrirana cela godina do 31.01.2024 ...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 15:33



FORD FIESTA 1.25 16V TREND

FORD FIESTA 1.25 16V, 82 KS , MODEL 2009, NOV UVOZ OD SVAJCARIJA, PLA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 14:30



Prodava citroen xsara

Se prodava citroen xsara 16 benzin Istecena registracija Dva seta g...


10 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 14:18



Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks

Registrirana Solidni gumi Odlichno zachuvana 2.0 CDTI 160ks Tel z...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 13:12



Bmw E60 530d Facelift 2008 235PS

Bmw E60 530d Facelift 2008 Godina 235 Ps Registrirano/Servisirano....


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 13:00



Renault scenic 2

Komplet servisirano, ulje, filter za gorivo, rebrast kais, zategaci, ...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 10:59



se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 10:22



fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 10:22



OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN-METAMN IMA I DIZNA PLIN

OPEL ASTRA H 1.6 ☝️ FABRICKI BENZIN METAN ??? KOJA E R...


9 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 09:52



OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN METAN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA 😃 REDOK VAKOV MODEL 👌 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI ...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

31 јан 09:52



Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 09:21



Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 09:15



Peugeot Partner (2005) 1.9 Diesel

Se prodava Peugeot Partner (2005) 1.9 Diesel Koristen kako sluzb...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Кичево

Автомобили

31 јан 00:18



Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 23:54



Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 23:54



Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 23:54



Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 23:53



Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 22:18



Seat Alhambra 4 x 4 116 KC 2007

-АБС -ЕСП -СЕРВО -ЕЛ. СТАКЛА ФАБРИЧКИ ЗАТЕМНЕТИ -ЕЛ. ОГЛЕДАЛА -К...


4.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 21:15



Scenic 4x4 1.9 tdi

4x4 1.9 tdi


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 19:37



mazda Premacy

ISPRAVNA,SERVISIRANA PALI VOZI info 070 610 647 Dragan info 078...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 18:38



OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023...


7.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 18:04



Mazda Premacy

Kolata e vo odlicna sostojba. Poseduva klima koja e funkicionalana el...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 13:49



Reno Clio 1.4 benzin plin

Reg.cela godina 4 zimski gumi Dizna plin komplet serviairan ATEST ...


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 12:52



Se prodava Golf 5 2006 g

Se prodava Golf 5 2006 g vo perfektna sostojba mnogu dobro zacuvan so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 12:35



Fiat Panda 4x4

registrirana servisirana redovno 4x4 bez nikakvi vlozuvanja 4 novi...


4.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 12:18



Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Кичево

Автомобили

30 јан 11:56



Ford Sierra 2.0i

Prodavam ford sierra 2.0i 1989 gidina. Pominati 128000km nemat koroz...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 11:21



BMW E61 530xd LCI 235KS ZAMENA

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ) ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 07:42



Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јан 21:30



Povolno lada 110

Se prodava lada 110 prv sopstvenik, garazirana, vo ispravna sostojba,...


850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јан 15:15



MERCEDES E320 EVO AVANGARDE 08

070666638


6.499 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.999 €
Кичево

Автомобили

29 јан 11:25



BMW 320 Xdrive

Se prodava BMW 320 xdrive vo odlicna sostojba. Moze da se vidi i prov...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јан 21:28



Renault megane 1.6

Reno megane 1.6 benzin mn socuvano i stegnato vozilo reg cela godina ...


1.690 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Кичево

Автомобили

28 јан 19:46



BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јан 11:00



Bmw e46 320d 2004

Bmw e46 320d 150ks 2004 godina kolata e socuvana maksimalno servisira...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Кичево

Автомобили

28 јан 10:42



Bmw 320 D

Bwm 320 D 2006 Regostrirana do 08.2023 Servis mal golem Gumi novi Ko...


6.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 21:46



CITROEN JUMPY 2.0 HDI 160 ps 8+1

Se prodavat Citroen Jumpy 8+1 Registriran do 08.2023 2012 Novi gumi S...


13 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 21:46



Lada Niva 1.7 benzin plin Registrirana

Registrirana 97god Ispravno motor menjac reduktori


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 21:20



Seat Leon

Seat leon 1.6tdi 105ks, 2011godina. NAPOMENA:KOLATA TREBAT DA SE CARI...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 19:37



Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам