Тетово
                           
609 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мај 10:50Ss izdava, me qera, centar do punto verde, frateli

Ss izdava, centar do punto verde, frateli. Stanot poseduva golema dne...


300 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мај 15:34Se prodava stan duplex vo K.R.Drnc vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex na K.R.Drnc vo Tetov...


119.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 мај 21:06Se prodava stan na ul.: 29-ti Noemvri vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: 29-ti Noemvri vo Te...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мај 20:44Se prodava stan od 78m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мај 20:44Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan! Duplex e stanot na dve nivoa,na gorniot spra...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мај 13:44Se prodava stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Jane Sandanski vo T...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 13:44Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


97.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 13:44Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 13:44Se prodava stan vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo Centar vo Tet...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 13:44Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan/deloven prostor vo vo Tetov...


29.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
30.000 €
Тетово

Станови

23 мај 13:41Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


54.999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
59.999 €
Тетово

Станови

23 мај 12:17Stan vo novogradba vo blizina na boss

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 12:15Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 12:14Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na Ilindenska vo...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 12:14Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мај 12:14Stan od 59m2 na odlična lokacija vo grad Tetovo

Se prodava stan od 59m2 na odlična lokacija vo grad Tetovo. Stanot...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 мај 13:38Stan od 90m2 so odličen raspored vo strog centar na Tetovo

Se prodava stan so odličen raspored vo strog centar na Tetovo. Sta...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 мај 12:25FULL OPREMEN NOV stan so 2 spalni na Boris Kidrič

☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK☑ 👉PONUDA ZA KOJA VREDI DA SE ...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 мај 01:18Jepen banesa 65m2 / Se izdavat stanovi 65m2

Stanovite se naogjat na 1 i 2 kat imat 65m2 vo zavrsna faza. Stanot ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

19 мај 20:42Se prodava stan vo blizina na Shipad vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blizina na Shipad vo Tet...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мај 11:54Se prodava stan na 29-ti Noemvri vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na ul.: 29 Noemv...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

17 мај 10:08Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

16 мај 21:22TWINS house Se IZDAVA Stan od 62m2 vo Centar

Se Izdava stan od 62m2 na ul:B.TOSKA ili potocno vo blizina na TETOVC...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

16 мај 15:46Se prodava celosno renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 мај 11:38Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 мај 11:28Se prodavaat stanovi vo izgradba na ul.: 29 Noemvri, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 мај 11:27SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 107 m2

Objekton e so povrsona od 107m2 i + podrum od 8m2.Se naoga kaj "VERO...


1.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

12 мај 11:45Se iznajmuva stan

Se iznajmuva,idealen za vršenje na dejnost kako kancelarija,salon za ...


180 €
или предлог цена
Тетово

Станови

12 мај 06:30Се издава стан веднаш позади зградата на Општина Тетово

Се ИЗДАВА стан од 40 м2 во зграда на локација веднаш позади зградат...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

11 мај 17:30Se prodava stan vo blizina na Opshina vo Tetovo

PRODADENO ◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na VO novogradba vo Strog...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 мај 18:43Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan na 1 kat od 112m2 izgr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

09 мај 18:07Stan so dve spalni vo Blok 70 po super cena

Prodažba na stan vo blok 70 po povolna VEĆE NAMALENA CENA! POVELETE ...


50.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 мај 17:43Renoviran stan so 2 spalni vo strog centar

☑SUPER ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na RENOVIRAN stan, TOP CE...


58.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 мај 17:19NOV STAN SO 2 SPALNI SPROTI TEKSTILNO

📣INTERESNA PONUDA vo agencija CHANAK PRODAŽBA NA NOV STAN NA 3 KAT,...


73.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 мај 17:17Chanak trosoben stan na kat 1 vo River Residence

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK ⬇️⬇️⬇️ Prodažba na moderena stanbena edini...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 мај 17:15Banese afer ish rektoratit USHT, Tetove

* Shitet Banese afer ish Rektoratit te USHT, Tetove. Banesa shitet gj...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 мај 16:07Se izdava stan od 46m2 vo Tetovo

Se izdava stan od 46m2 vo Tetovo. Stanot raspolaga so: -dnevna ...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 мај 11:05Se izdava namesten stan od 80m2 Tetovo

Se izdava stan vo Tetovo vo blizina na pazarot. Se naogјa na 3ti k...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 мај 11:05Se izdava dvosoben stan vo Tetovo

Se izdava dvosoben stan vo Tetovo. Stanot raspolaga so dnevna soba...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 мај 11:05Страна 2 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам