Тетово
                           
606 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TWINs house- Se PRODAVA Stan od 110m2 vo CENTAR

Se PRODAVA Stan od 110 m2 vo relativno nova zgrada vo CENTAR. Stan...


124.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 апр 15:48TWINS house-Se prodava STAN(dupleks) od 100m2 na bul M. TITO

Stanot e na 5-ti kat vo zgrada bez lift. Vo stanot ima : - kujn...


82.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 апр 15:48Trosoben Stan

Ова е стан од 105 м2 на 2-кат со кујна, трпезарија, дневна соба, 2 сп...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

30 апр 14:50Trosoben Stan

Трособен стан на 2-кат од 85 м2 и 15 м2 подрум. Станот е на Јужна стр...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

30 апр 14:5030м2

Цена по договор


180 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 апр 21:26Jepet me qera banesa ne qender te shkolla Liria te Emeli

- Se izdava pod kirija stan do O. Uciliste Lirija potocno vo zgrada n...


300 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 апр 11:25Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog Centar ...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 апр 17:03Se prodava stan vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 апр 18:03Se prodava stan vo Tetovcanka vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo Tetovcanka vo...


64.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 апр 18:02Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog Centar ...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 апр 18:02Banesë në Tetovë 100m larg USHT

Shitet banese ne Tetovë, 100m prej fakultetit te shkencave natyrore. ...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 апр 19:03Chanak prodava trosoben stan na kat 1 vo River Residence

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK ⬇️⬇️⬇️ Prodažba na moderena stanbena edini...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 апр 13:00Se izdava garsonjera vo blizina na "Pino"

Se izdava garsonjera na atraktivna lokacija vo blizina na "Pino" po ...


150 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 апр 10:47Se izdava stan od 64m2 vo Tetovo vo blizina na Setek

Se izdava stan od 64m2 vo Tetovo vo blizina na Setek. Stanot raspo...


270 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 апр 10:01SE IZDAVA GARSONJERA VO TETOVO

Se izdava garsonjera na atraktivna lokacija vo blizina na "Pino" po ...


150 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 апр 09:46Se iznajmuva stan od 44m2 vo Tetovo - Tetovcanka

Se izdava stan od 44m2 so edna spalna soba vo Tetovo vo blizina na Ži...


230 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 апр 09:23KOMPLETNO OPREMEN STAN SO DVE SPALNI KAJ SUDOT VO TETOVO

🆕🆕 🆕 vo agencija CHANAK SE PRODAVA kompletno OPREMEN stan so prak...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 апр 17:02KUPUVAM STAN DO 45000 EVRA

KUPUVAM 2 SOBEN STAN DO 50.000 EVRA 070-805-334 IMER BES AGENCII


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

12 апр 15:39BLEJ BANES

BLEJ BANES 2 DHOMËSHE DERI NE 50.000 €uro 070-805-334 IMER PA AGJE...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

12 апр 15:39Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


43.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 апр 10:12Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

07 апр 11:24Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


63.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 апр 12:41CHANAK PRODAVA FULL OPREMEN STAN PO 750 EURO ZA M2

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan ,komplet ...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 апр 18:21Stan so dve spalni vo blok 70-EXTRA CENA!!!

📢📢📢INTERESNA ponuda vo agencija CHANAK📢📢📢 Prodažba na stan so...


64.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 апр 18:21PREMIUM NOVOGRADBA NA 1 KAT SO 3 SPALNI-STROG CENTAR

Premuim ponuda vo CHANAK agencija 🥇 Se prodava stan NOVOGRADBA vo s...


144.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 апр 18:20Renoviran stan so dve spalni spalni vo Tetovčanka

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na renoviran stan so dve sp...


72.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 апр 18:20Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 апр 13:10Chanak PRODAVA renoviran stan blok 70 na kat 2 so dve spalni

🆕🆕 🆕 vo agencija CHANAK SE PRODAVA kompletno renoviran stan so pr...


62.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

04 апр 18:53Се продава реновиран стан во Центар

Се ПРОДАВА реновиран стан во Центар. Станот има 87 м2, на 3-ти кат и...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

04 апр 09:04Se prodava stan vo blok 70 so povolna cena

Prodažba na stan vo blok 70 po povolna cena 📏POVRŠINA:74m2 ⛳️ ...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 апр 16:57Duplex so 4 spalni vo strog centar so extra cena

👉NEVEROJATNA ponuda vo CHANAK agencija👈 Prodažba na DUPLEX stan vo...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 апр 16:56TOP deloven prostor-NOVOGRADBA vo centar na prometna ulica

👍ATRAKTIVNA ponuda vo CHANAK agencija👍 -Prodažba na deloven prosto...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 апр 16:55FENOMENALEN STAN 58 M2 FULL OPREMEN VO STROG CENTAR

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan-novogradb...


78.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 мар 17:44Premuim ponuda na stanovi vo gradba na odlična lokacija

Premuim ponuda vo CHANAK agencija 🥇 Prodažba na stanovi vo gradba v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 мар 17:43Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


70.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 мар 20:56Se prodava stan od 72m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


86.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 11:01Се продава реновиран трособен стан во центар на Тетово

Се продава трособен реновиран стан во центар на Тетово (спроти слатка...


64.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мар 20:23Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Przhava Bavca vo Tetovo....


71.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 мар 20:46Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. (Nad r...


52.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

21 мар 19:24Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:29Страна 3 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам