Тетово
                           
608 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 јан 17:19Mal stan (novogradba) na prizemje vo ajdučko maalo

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na mal stan na PRIZEMJE vo ...


46.800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 јан 20:20Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

16 јан 18:08Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

11 јан 13:41Super stan od 55m2 na extra lokacija vo strog centar

👍TOP ponuda vo CHANAK agencija👍 -Prodažba na SUPER stan vo strog c...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:22atraktiven stan vo najstrog centar, nad "BAKAL"

Odlična ponuda samo vo agencija "CHANAK" 📏POVRŠINA: 100 m2 stan + 1...


119.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:22Novogradba na 1 kat so dve spalni-STROG CENTAR

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan NOVOGRAD...


75.600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:19Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul: Jane Sandanski vo Te...


49.300 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 јан 21:48Se prodava nov stan na ul.:K.R.DRNC vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: K.R.DRNC vo Tetovo....


104.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 јан 11:39Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 јан 11:39Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 јан 18:16Stan od 40m2 kompletno renoviran,opremen-centar

🧐 Primamliva ponuda vo AGENCIJA CHANAK 🧐 Prodažba na SUPER RENOVIR...


34.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 дек 19:38Stan od 90m2 vo Tetovo

Se prodava stan od 90m2 vo Tetovo. Stanot raspolaga so slednite pr...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 дек 13:22Апартман во Маврово

Се продава апартман во Маврово на одлична локација и прекрасен погле...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 дек 14:47Se prodava stan od 90m2 vo strog Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 дек 13:03Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 дек 13:35- DELUXE DUPLEKS VO CENTAROT NA GRADOT -

- DELUXE DUPLEKS VO CENTAROT NA GRADOT - 📏POVRŠINA: 110 m2 ⛳️...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 дек 10:08Se prodava stan 82m2 vo blizina na Bolnica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blizina na Bolnica vo Te...


90.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 дек 10:33Se prodava stan 96m2 vo blizina na Bolnica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blizina na Bolnica vo Te...


100.800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 дек 10:33SHITET BANESË

Shitet banesa 112m2 në Bulevar Ilindenska në Tetovë afër Xhamisë së L...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

15 дек 22:09Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na Ilindenska vo...


117.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

14 дек 18:45Prodažba na stan vo strog centar

Prodažba na stan , so možnost za prenamena vo deloven prostor na odli...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 дек 13:00SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK Prodažba na stan

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan , na edn...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 дек 13:00Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul: Jane Sandanski vo Te...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

12 дек 11:37SHITET BANESË Se prodava Stan

Shitet banesa 47m2 në Bulevar Ilindenska në Tetovë afër Xhamisë së La...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

10 дек 21:05SHITET BANESË

Shitet banesa 57m2 në Bulevar Ilindenska afër Xhamisë së Larme në Tet...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

10 дек 20:53Stan vo Skopje novogradba nevselen

Se prodava nevselen stan, vo zgrada novogradba 2019-2020 na 4 kat. L...


79.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 дек 16:37neodoliva ponuda - Premium stan vo "ELASTAN" na 1 kat

👉👉👉👉STANOT E PRODADEN!!! ☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 дек 01:45Duplex stan-Strog centar

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

03 дек 17:20MILOSHEVSKI - SE IZDAVA STAN OD 55m2 VO TETOVO

Se izdava stan od 55m2 vo Tetovo. Stanot raspolaga so dnevna soba ...


150 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 ное 14:33Stan so 2 spalni na 1 Kat vo Crvena Cigla - Strog CENTAR

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan , na edn...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 ное 10:46NOVOGRADBA od 62 m2 so dve spalni EXTRA LOKACIJA

👍EXTRA ponuda vo CHANAK agencija👍 -Prodažba na stan NOVOGRADBA vo ...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

19 ное 13:00NOVOGRADBA so dve spalni vo blok 82

TOP ponuda vo CHANAK agencija🔝 Prodažba na stan NOVOGRADBA vo BLOK ...


57.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

19 ное 13:00Premium DUPLEX NOVOGRADBA so 3 spalni sproti Opština

Premuim ponuda vo CHANAK agencija 🥇 Se prodava stan DUPLEX NOVOGRAD...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 ное 19:35FULL OPREMEN NOV stan 50 M2-STROG CENTAR

⚡️⚡️⚡️TOP TOP TOP ponuda vo CHANAK agencija ⚡️⚡️⚡️ Prodažba na stan ...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

14 ное 18:24Se izdava kat od kukјa od 70m2 vo centar na Tetovo

Se izdava kat od kukјa od 70m2 vo centar na Tetovo. Raspolaga so d...


300 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 ное 11:30Se iznajmuva stan so edna spalna soba vo Tetovo

Se izdava stan vo centar na Tetovo. Stanot ima vkupna površina od ...


220 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 ное 11:25Moderno ureden stan od 50m2 vo centar na Tetovo

Se prodava kompletno namesten od 50m2 vo centarot na Tetovo. Stano...


62.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 ное 11:25Renoviran stan na 3 kat vo blok 70

Odlična ponuda vo agencija "CHANAK" Prodažba na stan vo blok 70 �...


41.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 ное 18:15Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


62.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 ное 17:12Страна 5 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам