2874 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Промовирано

Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 ное 19:55Промовирано

Трособен стан кај Комерцијална на 100 м од кеј

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на при...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 09:41Промовирано

Se prodava stan vo Ohrid 62 m2

Se prodava stan vo blizina na Tamro 7 so pogled na Galicica dnevna so...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:31Se Izdava APARTMAN Vo Ohrid!!!

Se izdava kompletno namesten stan vo Ohrid namenet za sekakov vid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:16Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:55Se iznajmuva LUXUZEN stan na podolg period

Se iznajmuva EXTRA udoben, luksuzen apartman vo centar na Ohrid. Sta...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:36ИМПЕРИЈА – Плац 800м²

Шифра E 50/5 Се продава плац со површинa 800м² со две маркици за из...


45 €
или предлог цена
Вчера 21:30ИМПЕРИЈА – Продажба на Хотели

Се продаваат ексклузивни хотели на Охридската ривиера (до брег на езе...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 21:30ИМПЕРИЈА – Плац 156м²

Се продава плац со вкупна површина 156м².На плацот има темели од стар...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 21:29Se izdava garsonjera pod kirija na podolg period

Se izdava pod kirija na podolg vremenski period SE IZDAVA OD 1vi...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:56Апартмани Кате 2 - ЦЕНТАР

Апартманите Кате 2 се сместени до Охридска банка - Societe Generale н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:33izdavam Apartman Stan 95 m2

95 m2 ⭐⭐⭐⭐ 100 € one night. 🌃 minimum 3 nights Max 9 4 pe...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:25Apartmani Lapidarium

Se iznajmuvaat apartmani vo stariot del na Ohrid.


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:37Se prodava

Se prodava mesto so kukja voda struja. Vkupno 1883m2 cena 100 evra m2...


100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 18:22Се издава деловен простор

Се издава дуќан, деловен простор во центарот на градот на ул. Димитар...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:16Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:33Продавам куќа во Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот. Цена по договор 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 16:44PLAC SO MARKICA BLIZU AERODROM OHRID

Placot ima markica za gradba...se naojga blizu aerodrom ohrid na 100...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:25kupuvam stan

kupuvamstan od 40do50 metri kvadratni


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:17Продавам плац

Продавам плац во село Лескоец Охрид


20 €
или предлог цена
Вчера 16:16Apartmani 2SS 19A vo Centar

Se izdava apartman vo centar


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:11Apartmani 2SS - Apartman 7B

Se izdava Apartman vo centar na bul.Turisticka


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:11Apartmani 2SS - apartman so jacuzzi

Se izdava apartman Nov 28 m2 so jacuzzi


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:11Se izdava apartman vo centar na Ohrid

Rooftop apartment


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:11APARTMENTS PICIOSKI -PESTANI

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mes...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:38Се изнајмува/продава

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со двор...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:27Se izdava apartman 65m2 vo Ohrid

Se izdava apartman na ulica Jane Sandanski, na samo 10 minuti od kejo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:24Se prodava kukja Leskoec

Se prodava ubava samostojna kukja vo s.Leskoec. Povrsina na dvornot...


37.650 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:41*** Капитал *** Двособен стан во Охридати 68 мкв

Ексклузивна понуда: Стан во Охридати, една од најубавите локации во ...


112.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:21  НОВ ОГЛАС

Убав стан од 69 м2 во Даљан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ста...


52.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:11  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva stan na mirna lokacija vo centar na Ohrid

Sloboden za Novogodisnite praznici!!! Moze iznajmuvanje na stanot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:00Луксузна куќа Елешец со поглед

Луксузна Куќа Елешец 785 м2 земја - 363 куќа ( летна куќа до Базенот...


2.200 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:53Delovni prostorii za sekoja primena

Delovni prostorii za ( rabotilnici, skolo, kancelarii, call centar ) ...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 13:53ЕКСТРА цена за стара куќа на ОДЛИЧНА локација

Се продава куќа на одлична локација во Охрид со вкупна површина од 15...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:10Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:03СЕ ИЗДАВА ПРИЗЕМЕН ДЕЛ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ОХРИД-62М2

Се издава приземен дел од нова куќа во центарот на Охрид ,62м2 и дво...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:01Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Магацин во строг центар (старо кино) 76м2

Се продава подрум во строг центар во нова градба. Внатрешно финално у...


690 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
790 €
Охрид

Станови

Вчера 13:00Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Вчера 12:48***Капитал***Ексклузивно Стан 76 мкв, Три Апартмани

Шифра 10 929 Ексклузивна понуда Трособен стан организиран како...


77.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:39***Kapital***Ekskluzivno Kuka vo Centar

Шифра 20 073 Ексклузивна понуда: Куќа во центарот на Охр...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:39*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид

Шифра 10 933 Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар...


97.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:38Страна 1 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам